Η ώρα του λαού #1&2

Έτσι μπράβο, γι’αυτό έχουμε και τα φόρα, για να γίνονται τα αναγκαία κονέδια.

Αφήστε τις ανουσιότητες για το ποιός είναι και δεν είναι πολιτικά ορθός λοιπόν (πλέον στ’αρχίδια μου αν με λένε έτσι) και δώστε βάση εκεί που πρέπει, χε.

Ναι, και μπορώ να πω πως είναι ΚΑΛΥΤΕΡΟ απο όοολο το υπόλοιπο φόρουμ μαζί, χα! :stuck_out_tongue:

όσο εσείς χτίζετε ΔΗΘΕΝ hype για το ανθυποσαμπφορουμάκι σας, η αντίσταση οργανώνεται από την αναρχοαυτόνομη κοινότητα του “θρεντ ευθύνης”

[SPOILER]δεν βρήκα ημότ με μουστάκι ΚΑΙ φέσι γμτ.[/SPOILER]

Night*Sky πάρε θέση.

Παρακολουθω διακριτικα, συντροφε.

Ασε τους μοντς να νομιζουν οτι εχουν το φορουμ υπο ελεγχο.
Υπαρχει ομως ενα θρεντ - αυτονομος πυρηνας, που ακομη αντιστεκεται.
Και εκει , ισχυει το Αβατο.

Δε μπαίνουν γυναίκες; :stuck_out_tongue:

Μοντς δεν μπαινουν.
Γιατι αν μπουν για να καταστειλουν, παρεμβαινοντας στα Ιερα Κειμενα, θα γινει ΕΠΑΝΑΣΤΑΣΗ.

Με ποιον χρήστη έχεις πιο πολλά κοινά ακούσματα?–>Cozy, Raziel666

Ποιος χρήστης ποστάρει και ποστάρει αλλά στη ουσία μόνο βλακείες γράφει?–>αρκετοι ειναι/ειμαστε :stuck_out_tongue:

Ποιον χρήστη θα πρότεινες για συντάκτη?–>ChrisP (αν και δεν ξερω αν ειναι ηδη)

Πιο κολλημένος user–>Bleedin

Πιο ανοιχτόμυαλος user–>Almighty

Πιο επιδειξιομανής user–>Bleedin

Για το off-topic:

Ποιον θα μπάναρες αν μπορούσες?–>δουλεια των mods

Ποιος ειναι το μεγαλύτερο ψώνιο?–>dmembra γιατι ποσταρει φωτο σε πισινα με παπακι:p:p

Ποιον χρήστη θα πρότεινες για μοντ?–>Almighty, ChrisP

Πιο τίμιος user–>Astaldo
Πιο γραφικός user–>μαλλον κανενας

Πιο συμπαθητικός από κοντά/από μσν user–>μονο με τον Noldor εχω βρεθει…καλο παιδακι ειναι:D

Ποιο χρήστη θαυμάζεις πιο πολύ?–>Cozy

Χρήστης με το καλύτερο humor–> horror, Γρακχος

Πιο politically correct user–>ειμαι κοντα με zouglaou,ChrisP

Με ποιον χρήστη (που δεν κάνεις παρέα) πιστεύεις ότι θα έκανες την καλύτερη παρέα?–>Astaldo, Floydized, dmembra

Πιο κάφρος user–> horror, shaman

Πιο “γαμώ τα άτομα” user–>Γρακχος(γιατι ειμαι σιγουρος οτι εχει αφισα τον πατερουλη πανω απο το κρεβατι του!) αλλα και Astaldo, Floydized

Α μπα;Εμάς μας ξέχασες έτσι;

[SPOILER]'Η δεν είχα γνωρίσει εσένα στους U2;:?[/SPOILER]

Εχμ, δεν εννοεί με ποιόν συμφωνείς στα πολιτικά… Είναι εντελώς άλλο. Politically correct άτομο σημαίνει ότι αυτά που κάνει/λέει δεν ξεφεύγουν από τα όρια δηλ. π.χ δεν βρίζει,δεν είναι ακραίος, έχει απόψεις κοινωνικώς αποδεκτές ως “σωστές” και ώς “πρέπουσες” κλπ

[SPOILER]και είναι αλήθεια ότι γελάω λίγο και με τις Bleedin επιλογές σου[/SPOILER]

Tο ψήνετε για φόρουμ-μπουρδέλο, ε? :lol:

Οι επαναστάτες κοιμούνται κάτω από τη σημαία και όχι από εικονίσματα.

[SPOILER]Κοντά έπεσες πάντως :lol: [/SPOILER]

:!: [COLOR=“White”]__[/COLOR]

Φχαριστώ Μιχάλη Μωβ:D

ΠΙΠΕΡΙ [-X
Aν δεν το ψήνεις για φόρουμ-μπουρδέλο (πια) τότε έχεις όντως γίνει politically correct 8O
Τhe horror…

ρε Floydized σορρυ! οντως σε ξεχασα…

ChrisP ναι το ψηνω για φορουμ-μπουρδελο που δεν θα αυθαιρετει κανενας προς τους συμφορουμιτες του!

σύμφωνα με τη θεωρία της ετικέτας, αν ήμουν πριν έστω και λίγο, ελάχιστα κάφρος, τώρα θα επιφορτιστώ με την ταμπέλα που μου κόλλησε ο μωβ μιχάλης, θα αποσχιστώ από τη φορουμική κοινωνία, και θα γίνω πραγματικός ΚΑΦΡΟΣ.
φυλάξτε τα γυναικόπαιδα λοιπόν! :twisted:

Bασικά το ποστ του μιχαλη_μωβ μ’ εκανε να πιστεψω ότι το να ποστάρεις σε αυτό το θρεντ είναι κανόνας του φόρουμ. Αν δεν ξέρεις/εχεις τί να γράψεις απλά μη γράψεις.

Να μην είσαι. Κάτι παρεμφερές βέβαια. 8)

Μου βάζεις ιδέες πάντως.

τον halford εχεις?

Κάτι παρεμφερές με τον Στάλιν είναι ο Χάλφορντ, κατά τη γνώμη σου;

λολ,δεν το καταλαβα ετσι το πατερουλης#-o.γραψε λαθος.

το ίδιο βλοσυρό ύφος