Η ώρα του λαού #1&2

<3 ο αλεξ με παρασύρει

Για το off-topic:

Ποιον θα μπάναρες αν μπορούσες?–> william wilson και ρόουζ

ισως να απαντησω και στα υπολοιπα καποια μερα

έλα ρε συ…γιατί? ΚΑΝΕΝΑΝ…

ε, τώρα μπορείς να κρατηθείς στο ‘‘βαριέμαι, πείτε ότι σας κατέβει’’? …λες ότι σου κατέβει…
αχχχ…έτσι την πατήσαμε…άι στο καλό και το χα ξεχάσει…

ον τόπικ:
Ποιος χρήστης ποστάρει και ποστάρει αλλά στην ουσία μόνο βλακείες γράφει?–> εγώ:!:

Με ποιον χρήστη έχεις πιο πολλά κοινά ακούσματα?–> ακούω τα πάντα…(από γκόθικ μέχρι μπλακ μέταλ μέχρι…κλασικό ροκ)…
ε πιο πολλά κοινά ακούσματα όμως έχω με τους οπαδούς του ντουμ μέταλ…(traditional, death, gothic, stoner λίγο κλπ…) κυρίως με τους οπαδούς του ατμοσφαιρικού ήχου…

Πιο κολλημένος user–> διάφοροι ξέρωγω (και γω λίγο)

Πιο τίμιος user–> ο Άλεξ φαίνεται πολύ καλό παιδί, όπως και όλαα σχεδόν τα παιδιά…

Χρήστης με το καλύτερο humor–> όπως το εκλαμβάνει κανείς το χιούμορ…έχω γελάσει πάντως με πολλά ποστ διάφορων users…

είμαι πάνω από χρόνο στο φόρουμ. πάμε ένα στα σοβαρά. μία επιλογή στην κάθε κατηγορία.

Με ποιον χρήστη έχεις πιο πολλά κοινά ακούσματα?–> savealekos

Ποιος χρήστης ποστάρει και ποστάρει αλλά στη ουσία μόνο βλακείες γράφει?–> Thrased Up

Ποιον χρήστη θα πρότεινες για συντάκτη?–> cato

Πιο κολλημένος user–> Night*Sky

Πιο ανοιχτόμυαλος user–> Vangelis

Πιο επιδειξιομανής user–> Angmar, αλλά μάλλον δεν πιάνω τα μήκη κύματος που εκπέμπει :stuck_out_tongue:

Για το off-topic:

Ποιον θα μπάναρες αν μπορούσες?–> razor7

Ποιος ειναι το μεγαλύτερο ψώνιο?–> Noldor
Ποιον χρήστη θα πρότεινες για μοντ?–> rip_noob

Πιο τίμιος user–> Neo
Πιο γραφικός user–> patatesftw
Πιο συμπαθητικός από κοντά/από μσν user–> αν εξαιρέσεις άτομα που γνώριζα από πριν, dargaard-79 και necromantia

Ποιο χρήστη θαυμάζεις πιο πολύ?–> NoMisteraki

Χρήστης με το καλύτερο humor–> manos87

Πιο politically correct user–> Astaldo

Με ποιον χρήστη (που δεν κάνεις παρέα) πιστεύεις ότι θα έκανες την καλύτερη παρέα?–> Grym

Πιο κάφρος user–> Therion

Πιο “γαμώ τα άτομα” user–>Deckard

Επρεπε να τη ποσταρω τη βαλιτσα τελικα.

αν την πόσταρες θα πήγαινες είτε στην κατηγορία του ψώνιου, είτε στην κατηγορία των ατόμων που θέλουμε να γνωρίσουμε από κοντά, στην περίπτωση που μου άρεσε το περιεχόμενο της βαλίτσας. but still, δε θα έβγαινες έξω από το κάδρο. :twisted:

Δεν το σωζεις. Το γεγονος οτι απ οσους το παν καθησα να τσιγκλησω εσενα συγκεκριμενα θα επρεπε να σε προβληματισει, ομως.

Πω φιλε δεν εχω αναφερθει πουθενα. Ή ειμαι και γαμω τα παιδια, ησυχος κιετς, ή με γραφουν ολοι στα @@ τους :lol:

μα γιατί ενοχλήθηκες? no offence. δεν είχα πρόθεση να την μπω σε κάποιον or something. εξήγησα στην τελική ότι απλά δεν αντιλαμβάνομαι τα μαγνητικά κύματα που εκπέμπεις. :stuck_out_tongue: besides, την πρώτη φορά που έκανα τη λίστα, είχα βάλει τον εαυτό μου σε αυτήν τη θέση.

@Alucard: αν υπήρχε κατηγορία για το ποιος ποστάρει περισσότερο σε γυναικεία προφίλ, θα χώραγες άνετα. τώρα κομματάκι δύσκολο. :stuck_out_tongue:

Πιο παρεξηγημενος user --> Αλουκαρντ.
Ουτε καν χωνομαι ε! Με τα αγορακια τα λεμε στα θρεντς :roll:

Eγώ στα λεγα, και γιαυτό σε παρακινούσα.

Ψάξου όμως, γιατί μπορεί να πόσταρες τη βαλίτσα και να πέρναγες στα ψιλά, και με τη μια κασέτα ξερωγώ που πόσταρες να σε βάζουν κατευθείαν σε άλλο μήκος κύματος. Αγαπάμε κασέτες βέβαια, αλλά ξέρεις πως παν αυτά.

μια ραφιέρα δεν παίρνετε όμως. [-X

Χαχα σωστός, εγώ όμως τις έχω ήδη βολεμένες.

Ρε μλκς όμως, ξεκολλάτε και πάρτε το_φίνο_κατασκεύασμα_που_σκοτώνει_ο ψηλός!

λολ πάντως αν αυτό πήγαινε σε μένα. αν είναι έτσι, θα έπρεπε να θεωρώ πιο επιδειξιομανή user τον prosatanic ξέρωγω. και στο τέλος-τέλος δε θεωρώ αρνητικό την “επιδειξιομανία” σε ένα φόρουμ.
τεσπα, αφήστε τα αυτά και ποστάρετε λίστες! xP

Οχι ρε δε πήγαινε σε σένα, σε όποιον θα κριτίκαρε τον αγνκμάρ πάει γενικά .

Συμφωνώ, ας ποστάρουν λίστες.

[SPOILER]Εγώ έλεγα τώρα πάνω στα μεθύσια μου να ποστάρω τους/τις πιο σέξυ γιουζερς, αλλά με δεύτερη σκέψη λέω να σπαμάρω με πμ και να φτιάξω κατάσταση.:blues:[/SPOILER]

υπάρχει thread. :country:

http://www.rocking.gr/modules/forum/showthread.php?t=794&highlight=����

Εσύ 'σαι πολύ καλός. Σιγά μη κάνω μπαμπ 4 χρόνων, προτιμώ το απευθείας πέσιμο, είναι πιο αποδοτικό :lol:

Να προστεθεί κατηγορία “πιο χίπστερ γιούζερ”. Ε καλά δε θα χει ενδιαφέρον ως προς το αποτέλεσμα, δε λέω, αλλά έτσι να γελλλλλλάσομε.

Λολ, η μπουγατσούλα ρε; Αυτός δεν πειράζει μύγα, μην κοιτάς που το παίζει ουγκ και βάρβαρος μεταλλάς. <3 <3 <3

The man KNOWS. :dance:

ε καλά, δε θα είχε ενδιαφέρον, εκτόοοος… και αν επιστρέψει στο φόρουμ ο wrong! :stuck_out_tongue:

βασικά πιστεύω πως τελικά έχεις δίκιο, αλλά ερμηνεύει καλά το ρόλο του κάφρου. οπότε, μάλλον και ο ίδιος θα ήθελε να είναι σε αυτήν τη θέση. ;p

παιξε μπη φοργουορνντ ρε μαλακα