1000mods

ακουω το she και τρεμω λιγο. βρηκαμε το σαουντρακ της παραλιας στο νησι το καλοκαιρι.

εδιτ, δε γινονται αυτα τα πραγματα.

Απολαυστικό 8)

Link :smiley: ?

3 posts πιο πριν;

Πολύ Graveyard το she. Δεν ξέρω αν είναι καλό ή κακό! :slight_smile:

ειναι το ελληνικο uncomfortably numb, οποτε καλο. 38 λεπτα τελειοτητας το album με την τριαδα she-horses’ green-low να παιρνει ολα τα σωβρακα που βρισκει μπροστα της. Για το κλεισιμο με reverb of the new world πιστευω οτι τα σχολια ειναι περιττα.

Πολυ καλο… Αλλα γαμημενες πανελληνιες δεν θα μπορεσω να παω στην παρουσιαση.

Δίσκαρος το [B]Vultures[/B]. Και όντως, τι ύμνος το [B]She[/B]
Είναι από τις μπάντες που ΨΟΦΑΩ να δω [I]live[/I]. Μακάρι να κάτσει να τους δω και να μπούμε δυναμικά στην εξεταστική.
Μπαντάρα, μπαντάρα, μπαντάρα. [I]El Rollito[/I] λέμε και δεν είμαι καλά.

Δυνατός δίσκος το Vultures. Κυκλοφόρησε την καλύτερη περίοδο. Ζέστη, ήλιος, καλοκαιράκι. Κομματάρα το She αλλά τα αγαπημένα μου από το δίσκο είναι τα Claws, Modesty και Reverb of the new world. Πάντως, για να πω την αλήθεια θα ήθελα και ένα 9λεπτο-10λεπτο (ίσως και μεγαλύτερο) κομμάτι

την παρασκευή εκεί.

και με καινούρια μπλουζάκια :bounce:

Οποιος ηταν σημερα στο ΑΝ καταλαβε τι σημαινει ιδρωτας και stoner. Ενα μεγαλο παρτυ. Παντα τετοια

Και απο κοντα τα παιδια ειναι και γαμω.

αυτό
και στο pomfest το καταφχαριστηθήκαμε
μεγάλη σημασία η απόδοση/επικοινωνία ενός συγκροτήματος λάιβ

ΚΑΒΛΑ το λάιβ.

[SPOILER][/SPOILER]

sold out οι Planet την προηγούμενη παρασκευή , φίσκα (δεν έπαιρνε άλλο) χθες ,
Ζει μεγάλες στιγμές η ελληνική σκηνή .
Και πάνω απ’όλα, περάσαμε super και στα 2 live.

Αλλή μια μεγάλη βραδιά στο τιγκαρισμένο ΑΝ, με μπολικο βινυλιακό μερτς (αν και κάποιοι δε φτάσανε μέχρι εκεί), σφιγμένοι οι cellar dogs στην αρχή, ψάρωσα με automaton μιας και δεν ήξερα το ύφος τους, και μετά το κλασικό πάρτυ με 1000MODS.

Βιντεάκια:
[B][U]AUTOMATON live at An Club[/U][/B]

[B][U]CELLAR DOGS live at An Club[/U][/B]

[B][U]1000MODS -road to burn[/U][/B]

καλα η φωνη των Automaton ειναι ο χαμενος γιος του L-G Petrov. και για την διασκευη σε Monster Magnet, απλα κραταω τις φατσες που εβλεπα γυρω μου οταν ακουστηκε ο τρελος να ουρλιαζει I TALK TO PLANETS BABY. παραπανω σχολια δεν

edit: mindcrimek ή dr doom ή οποιο αλλο καλο παιδι ειχε καμερα, αν υπαρχει το ego the living planet θα ηθελα να το ξαναζησω αυτο εστω και απο βιδεο

λαιβαρα το χθεσινο,πολυ ιδρωτας

Μια απορια μονο, ενα ψυχεδελικο υπερεπος που παιξανε, σχεδον 10λεπτο, αναμεσα σε reverb of the new world και vidage/boor ποιο ηταν? Και δεν αναφερομαι στο desert side of your mind.

Supervan vacation?

Sent from my MT27i using Tapatalk 2