1000mods

Bless your heart

Θεσσαλονίκη δεν πήγε κανείς από δω να πει 2 λόγια;

Vultures’ Teaser

Επόμενα Lives:

1000mods || Beggars || Naxatras at Principal Thessaloniki, 04.12.2015
1000mods || Sadhus || Lizardia at Stage Larissa, 05.12.2015
1000mods || Godsleep at Pireaus 117 Academy, 19.12.2015

Δεν υπήρχε topic για το Lab Fest Vol.III, οπότε γράφω εδώ. Τρομερό να βλέπεις αυτή τη μεγάλη μπάντα στο υπόγειο του Αν. Μας έδωσαν ένα 80λεπτο σετ με τερατώδη ήχο. Είναι για τα μεγάλα σαλόνια αυτοί ρε, το βασικότερο είναι ότι έχουν πολύ καλά τραγούδια και με αυτά μπορούν να σταθούν σε μεγαλύτερες σκηνές. Μπράβο στα παιδιά, τους χαίρομαι. Πιο πριν, οι Last Drive παρουσίασαν τις πανέμορφες ακουστικές τους εκτελέσεις. Μόνο μειονέκτημα ότι το κοινό δεν ήταν αποκλειστικά δικό τους, όπως στο Τριανόν, και υπήρχαν κάποιοι που δεν ένιωθαν και δεν μπορούσαν να το βουλώσουν.

1 Like

ωωωωωωωωω ρε καυλες ! Αντιστοιχα σκηνικα και στο Live της Αθηνας !!
Yeah!

1000mods στο Hellfest, να τα λεμε κι αυτα.

3 Likes

κωλο δε βαζουν κατω

2 Likes

Γαμουν!!! Μεγαλη μπαντα . Δεν εχουν να ζηλεψουν τιποτα απο αντιστοιχες του εξωτερικου!!
Μπραβο τους !

2 Likes

Καλά, πολύ καλύτεροι είναι από μπάντες του εξωτερικού. Πολύ τα χαίρομαι αυτά τα παιδιά, μπράβο τους.

2 Likes

Mpa einai varetoi kai flwroi hipsters
Eipe o ellinaras metallas ki eksise ta arxidia toy akougontas into glory ride me to petsino vrakaki toy

5 Likes

θα σου κανω Like γιατι ειμαι προκλητικο πεταμενο και biased αρχιδι.

2 Likes

Με ψηνει το Μπρουκλιν τελευταια συναυλια! Αν και θα πανε στο Κλιβλαν και δεν ξερω αν τους το συγχωρω πληρως

1 Like

Ποιος ελληνάρας μεταλάς ρε παιδιά; Πάλι εμείς φταίμε για όλα; :stuck_out_tongue:

Το Αιλληνικό Στόνερ Υποτιμημένο δεν το τρέχει μεταλλάς, το τρέχουν οι ίδιοι που έχουν το παρατηρητήριο χατζημεταλλάδων…

Και το Χάμερ μια φορά τους έχει όλους αυτούς (mods, vic, zeus, nightstalker) στην πρώτη γραμμή από άποψη κάλυψης.

Ε αυτοι ειναι δημοφιλεις τωρα, καπως πρεπει να βγαλει και το Χαμερ το ψωμι του.

1 Like

Αν δεν τους προβάλλει είναι χατζημεταλλάδες. Αν τους προβάλλει το κάνει για τα φράγκα. Damned if you do, damned if you don’t το λένε αυτό οι ξένοι.

Εγώ ξέρω τα παιδιά εκεί και ξέρω αν τα γουστάρουν αυτά ειλικρινά. Εσύ δεν τους ξέρεις και υποθέτεις το χειρότερο.
Προσπάθησε να με πείσεις ότι δεν είσαι προκατειλημμένος. Ειλικρινά όμως.

Εμένα μου άρεσε το El Rollito λάιβ.

1 Like

Γιατί να σε πείσω; Αφού είμαι :grin:.

Καλά κάνουν και τα προβάλλουν, γιατί είναι και γαμώ. Οι Nightstalker κοντεύουν τα 30 χρόνια, δεν ξέρω αν τους προέβαλαν πάντα με την ίδια ζέση. Και Vic (όχι εσύ :stuck_out_tongue:) στο Hammer ρε; Κλαρίνα :slight_smile:;

EDIT: Παρεμπιπτόντως, η μόνη φορά που το έχω αγοράσει είναι όταν είχε βάλει το DVD των Nightstalker από το επετειακό για τα 25 χρόνια, και γαμώ ήταν (και το live και το DVD).

2 Likes

E, αφού το παραδέχεσαι ότι δεν έχεις ιδέα για τι πράγμα μιλάς, καρδούλα :grin:

Ναι, από την αρχή τους υποστηρίζει το Χάμερ του Στώκερ, πολλά-πολλά χρόνια δηλαδή. Και Βικ έχει δώσει μαζί και CD τους. Εν πάση περιπτώσει για τους VIC εγώ θα πω ότι λατρεύω πραγματικά το Τι Κακό αλλά τους είδα λάιβ και ήταν μεγάλη απόγοήτευση, περίμενα πολλά-πολλά περισσότερα. Πάντως, μάλλον θα τους ξαναδώ τώρα στο λάιβ του Χάμερ που λέω να πάω, οπότε θα τους δώσω άλλη μια ευκαιρία.

Όποιος δεν τους έχει δει και του αρέσει έστω και λίγο αυτό το στυλ μουσικής, ας κάνει την χάρη στον εαυτό του και ας πάει να τους τσεκάρει από κοντά.

2 Likes

εφτασε η μερα λοιπον. Ξερει κανεις τι ωρα θα βγουν στη σκηνη ;
(και καπου εδω να ξαναπουμε ποσο μεγαλη μπανταρα ειναι )

2 Likes