Δημοψήφισμα: Οι 20 Καλύτεροι των 00'ς" [Μόνο Λίστες]

“Παίζει” είπα, μάθε να διαβάζεις. Στα αναπληρωματικά θα ήταν. Γενικά δεν πιάνει το τρολαρισμα σου σε μένα. Μην προσπαθείς άλλο άστο.

Μιλάμε για την δεκαετία των 00s όχι για όλο τον αιώνα! Πάντως ακόμα κι έτσι θα προτιμούσα το Life Sentence από Satan, όχι ότι και το άλλο δεν είναι γαμάτο βέβαια.

ενταξει πιεσ τωρα το ζεστο σου

Ειναι αρρωστη η δασκαλα σημερα;

1 Like

ωπ και η τσουτσου.

κουφαλες με ψησατε να ακουσω το brave new world μετα απο 10 χρονια

1 Like

Μπα φίλε , είναι για τον πούτσο . Βάλε κανα άλλο

Εγώ πάντως το DοD θα έβαζα.Πολύ υποτιμημένο γενικά και το ομώνυμο είναι το καλύτερο τους κομμάτι στα 00s

Παιζει σημανει ισως ναι ισως οχι εκτος αν στο αμερικα σημαινει κατι αλλο. Τι να τρολαρω ρε κακομοιρη;

1 Like

καλα λες εβαλα st anger

3 Likes

Δεν μπορω να πω τιποτα στον ανθρωπο που κατεχει το παγκοσμιο ρεκορ στο ’ αλλα λεω σε ενα ποστ αλλα σε αλλο στο ιδιο θρεντ’. Οπου με μια συγκλονιστικη εμφανιση εσπασε το ρεκορ των 24 λεπτων και το κατεβασε στα 13. Ζουμε μεγαλες στιγμες. Δεν θα μας κανει εκπληξη να δουμε απο αυτον τον μεγαλο αθλητη της κωλοτουμπας να λεει αςυναρτηςιες και να αυτοαναιρειται- να λεει αλλα σε μια γραμμη και αλλα σε αλλη - ακομα και στο ιδιο ποστ!! Εισαι θεοσ.

εγώ τονισα οτι μου φαινεται περιεργο “γούστο” να ακους 19 μπάντες 90s φεύγα και το maiden για “ξεκαρφωμα”. Αν ακούς πιο classic πραγματα …φυσικό είναι να βάλεις και το μαηνταν …

Το παρελθόν μας κυνηγά,
Maiden ρε μουνιά!!

2 Likes

Δεν είναι καθόλου περίεργο. Η μόδα των 90’s και του grunge που επέβαλε ότι πρέπει να βρίζεις τους Maiden για να είσαι cool έχει περάσει προ πολλού.

Πολλά νέα συγκροτήματα από το 2000 και μετά έβαλαν επιρροές maiden σε πιο μοντέρνο ύφος.

1 Like

εδω κάποια βάλανε αυτουσια ρίφφ, βλεπε “last resort”

1 Like

oops ναι δεν προσεξά ότι ήταν 0-10. Μπορώ να το διορθώσω φαντάζομαι. edited πιο πανω να είναι μονο πρώτης δεκαετίας.

πολλοι δίσκοι, βεβαια οι πιο πολλοι ειναι στην αρχη εκεινης της δεκαετιας. καθαρα λοιπον επειδη αυτους επιλεκτικα τους ακουω συνεχεια ειτε στο αμαξι ειτε στο γραφειο οσο μπορω

Rammstein – Mutter
Porcupine Tree – In absentia
QOTSA - Song for the deaf
Tool – Lateralus
SOAD – Toxicity
Deftones – White Pony
Linkin’ Park – Hybrid Theory
Muse – Black holes and revelations
Fear Factory – Digimortal
One Minute Silence – Buy now…Saved later

3 Likes