Εκλογές 20 Σεπτεμβρίου 2015

Ας δούμε λοιπόν, λόγο βαρεμάρας κυρίως, τι θα ψηφίσουμε στις επερχόμενες εκλογές.

ψηφίσετε* #-o

Ωραία, αφού έγινε που έγινε το θρεντ (αν δεν κλειδωθεί), καλή ευκαιρία να ξεχαρμανιάσουμε λίγο.

[B][SIZE=5]ΠΑΙΔΙΑ ΜΗΝ ΞΕΧΑΣΕΤΕ ΝΑ ΨΗΦΙΣΕΤΕ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΣΥΡΙΖΑ ΓΙΑ ΝΑ ΦΥΓΟΥΝ ΤΑ ΜΝΗΜΟΝΙΑ ΤΗΣ ΚΑΚΙΑΣ ΠΑΣΟΚΟΔΕΞΙΑΣ ΕΤΣΙ;[/SIZE][/B]

[SPOILER]“Όχι ρε παλιομαλάκα Γράκχε, αν θες να ξέρεις ΤΩΡΑ δε θα ψηφίσουμε ΣΥΡΙΖΑ.
Θα ψηφίσουμε Λαφαζάνη…”[/SPOILER]

Το ανοίγετε που το ανοίγετε, κάντε το δημόσιο να κάνουμε λίγο καζούρα…

Ξεχαρμάνιασμα mode on
Ενώ με ΚΚΕ μένουμε πιστοί στις ιδέες μας κάνοντας μια τρύπα στο νερό. Μπορεί να μην υπάρχει κάποια επιλογή που να συμφωνεί κανείς 100% αλλά όχι ρε συ ΚΚΕ εν έτη 2015. Καλύτερα άκυρο ή αποχή δλδ, όχι και ΚΚΕ, νισάφι πια.

Σε αυτόν που θα το ρίξει Χρυσή Αυγή ΜΠΟΥΛΙΝΓΚ θα κάνουμε

έμα τιμεί χρησί αβγοί:!:

[SPOILER]πείτε όμως και τί θα ψηφίσετε, ε.<3[/SPOILER]

Α για τέτοια καζούρα μιλάμε; Πες και τον Μάηκιους κοντό Βίντερ.
Όλοι όσοι ήμασταν Ντεφχέβεν πάντως, προφανώς και θα στηρίξουμε Ποταμάρα, για ευνόητους λόγους.

Δεν το είπα για αστείο, ούτε σοβαρά προφανώς. Το αφήνω πάνω σας.

Εγώ δε θα στηρίξω, αλλά πάω τον Λεβένταρο, έχει φάση. ^^Γτ το κόβω να το ρίχνουμε στο ίδιο;;

Από 'δω που είμαστε πολλοί πλέον τι να πούμε… :frowning:

Εσύ για’ δε λες; :stuck_out_tongue:

Τη σύνδεση Μπομπολάκη με Deafheaven δεν την πολυκατάλαβα είναι η αλήθεια :stuck_out_tongue:

Όσο ο ρέηζορ ψηφίζει Ποταμάρα (μνιεεχ) άλλο τόσο εγώ έχω γκόμενο:!:

Μαντεύω ότι εμείς (αναφέρομαι και σε σένα, λεβιαθαν) ψηφίζουμε το ίδιο…:stuck_out_tongue:

Στους 3 που ψηφισαν ΚΚΕ χρειαζεται μπουλινγκ, οπως ειπε και ο φιλος πιο πανω, καλυτερα λευκο παρα ΚΚΕ.

Σοβαρά τώρα, αν αυτοί ήταν Έλληνες, υπήρχε περίπτωση να μην στήριζαν Σταύρακα;

Δεν θα το πήγαινα τόσο μακριά μ’ αυτούς, εκεί μάλλον χρειάζεται συμπόνια και ίσως μια χρονομηχανή για να μεταφερθούν σε μέρος και χρόνο της αρεσκείας τους (καμιά Σοβιετική Ένωση ίσως…).

Silent δεν ξέρω τι συμπεράσματα έβγαλες κι από πού, δεν θυμάμαι να έχω κάνει στρατευμένη τοποθέτηση εδώ και γενικά το αποφεύγω. Αν θυμάμαι καλά απλά είχα επισημάνει ότι έπεφτε πολλή λάσπη στα ελληνικά ίντερνετς για τον Λεβέντη (που νομίζω ίσχυε και ισχύει σε γενικές γραμμές) και περίμενα να μου εξηγήσει κάποιος εδώ στο φόρουμ αν υπάρχει ενδεχόμενο αυτοί που μιλάνε για επιστροφή σε εθνικό νόμισμα (ΛΑΕ, ΕΠΑΜ) να έχουν κάποιο λογικό επιχείρημα που δε βλέπω. Αυτά είναι απλές διαπιστώσεις - δε σημαίνει ότι θα ψήφιζα Λεβέντη π.χ.

Θέλει caption “Καλησπέρα καλησπέρα” εκεί Razor :stuck_out_tongue:

Δυστυχως η οργάνωση κομμουνιστών διεθνιστών αποκλειστηκε.

Γιατι ρε Αρειε παγε?

Επισης προσοχη σε οσους θα ψηφισουν ΑΚΕΛ γιατι υπαρχουν δυο ΑΚΕΛ !!!

  1. Αγροτικό Κτηνοτροφικό Κόμμα Ελλάδος

KAI
2) ΑΚΕΛ - ΛΕΥΚΟ (Λαϊκές Ενώσεις Υπερκομματικών Κοινωνικών Ομάδων)

Οσο για μενα, παραμενω σταθερος στις αξιες μου:

Μάλλον σε τύφλωσε το κομματικό οπαδιλίκι και δε διάβασες καλά κάπου :stuck_out_tongue:

Τα κόμματα που [B]δεν θα συμμετέχουν[/B] στις εκλογές της 20ής Σεπτεμβρίου είναι:

Εθνική Ελπίδα (Γεώργιος Παπαδόπουλος),
Δημοκρατικό Κόμμα - ΔΗΚΟ (Χρήστος Αναγνώστου),
Ελληνικό Αντιμνημονιακό Μέτωπο (ΕΑ.) για εφαρµογή του δημοψηφίσματος 2015 (σ.σ.: πρόκειται για το κόμμα «Κίνημα Άμεσης Δημοκρατίας»),
Ανεξάρτητη Ανανεωτική Αριστερά, Ανανεωτική Δεξιά, Ανανεωτικό ΠΑΣΟΚ, Ανανεωτική Νέα Δημοκρατία, Όχι στον Πόλεμο, [B]Κόμμα Επιχείρηση Χαρίζω Οικόπεδα, Χαρίζω Χρέη, Σώζω Ζωές, Παναγροτικό Εργατικό Κίνημα Ελλάδος - ΠΑ.Ε.Κ.Ε. (Μιλτιάδη Τζαλαζίδης)[/B],
Θεσμός (Σπυρίδων Αντωνίου),
Αγροτικό Κτηνοτροφικό Κόμμα Ελλάδος - ΑΚΚΕΛ (Ευάγγελος Τσιομπανίδης) και
ΑΚΚΕΛ - Λευκό (Λαϊκές Ενώσεις Υπερκομματικών Κοινωνικών Ομάδων) Κωνσταντίνος Ντάλιος - Πυρίκαυστος Ελλάδα (Γεώργιος Καλεάδης).

ότι και στις προηγούμενες, Λεβέντη.

ΠΑ.ΣΟ.Κ

ΛΑ.ΕΝ αν πάω

Εαν θελετε λιγο σοβαρα να προβληματιστειτε δες τε το παρακατω . Η απολυτη φωνη της λογικής…
Εαν δεν προβληματιζεστε και θελετε χαβαλέ εχετε τις επιλογες Κτηνοτροφων, Κυνηγων, Πρασινων ελεφάντων , Λεβεντη (καρκινοοοοος!!) κ.α.

Ποταμι vol.2