3 χρόνια Rocking.gr

Πως λέμε 15 χρόνια Mega…

Αν υποθέσουμε πως επίσημα ξεκινήσαμε 1η Σεπτεμβρίου 2002, σήμερα πρέπει να κλείνουμε 3 χρόνια ύπαρξης. Γι’ αυτό και κερνάει ο φίλος μας ο montecristo :lol:. Οι παραγγελίες με pm.

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΡΟΚΙΝ!! να τα εκατοστήσετε!!

(πρώτο τοπικ στο οποίο γράφω με ελληνικούς χαρακτήρες!! μάλλον και τελευταίο μιας και μου πήρε κάπου στα 7 λεπτά να το γράψω! …αυτό θα πει ξεχωριστό ποστ!! ) :lol: :lol:

Χρόνια Πολλά παιδιά,
να είστε καλά και να συνεχίσετε την καλή και σοβαρή δουλειά που κάνετε!

…και που είσαι Λουκιανέ…περιμένω κι εγώ κέρασμα! :wink:

Και πάλι Χρόνια Πολλά παιδιά! :roll:

Να τα εκατοστήσουμε και τα εγγόνια μας να γράφουν στη θέση μας…

Χρόνια μας πολλά !!! Να συνεχίσουμε και να πάμε ακόμα καλύτερα !!!

ΑΠΟΡΙΑ : Το “παιδί” του Ηλία γιορτάζει… Γιατί να κεράσω εγώ ;;;

Χρόνια πολλά γεμάτα επιτυχίες!!! Άντε στα επόμενα 3 χρόνια να δούμε το rocking και σε έντυπο να κυριαρχεί στα περίπτερα, σε ραδιοφωνικό σταθμό να είναι Νο1 στα FM και να συνεχίσει να αποτελεί τόσο καλό ηλεκτρονικό περιοδικό στο χώρο!(σλουρπ…τι γλύφτης είμαι ο άτιμος…)

(αλήθεια Ηλία, τι χρειάζεται για να φτιάξεις ραδιοφωνικό σταθμό που θα εκπέμπει στο ίντερνετ?)

Να τα εκατοστήσει , πάντα επιτυχίες!!! :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Να ζήσεις Rocking και χρόνια πολλααά,
Στο google να μείνεις στην πρώτη σελιδααά,
Στους fan σου να ρίχνεις της γνώσης το φώς
Και όλοι να μπαινούν να μαθούν ποιός,πότε και πώς!
:smiley: :smiley: :smiley:
Καλό?
Χρόνια πολλά Rocking.gr!!!

Έχεις δει ποτέ σου “αφεντικό” να κερνάει?? :?:
Όλα οι δόλιοι οι υπάλληλοι τα τραβάνε!! :lol:

Αν με κάνει αρχισυντάκτη, να μπορώ να αναθέτω στον Κωστή όλα τα black και να μπορώ να υποχρεώσω τον Χρήστο να γράψει κείμενο με θέμα " Οι 1000 λόγοι που δεν ακούω πλέον Black Sabbath" τότε κερνάω όλο το forum…

  1. Χρόνια πολλά rocking!

Xronia polla paidez!!!

a re a8anath sxolh to rock… 8)

Χα χα…ακούς εκεί σε μένα όλα τα black…Καλό.
Εγώ λέω να κάνει εμένα αρχισυντάκτη ο Ηλίας και να δίνω στον Λουκ όποιο συγκρότημα ξεκίνησε πριν το 1975. Έτσιιιι!!
Άντε χρόνια πολλάαααααα!!!

ΥΓ: Tony…τέλειο!!

Χρόνια πολλά και προπάντων δημιουργικά!! Καλές επιτυχίες και περιμένουμε κέρασμα από τον “μπαμπά” Ηλία!! Μην νομίσει ότι θα μας ξεφύγει εύκολα :stuck_out_tongue:

Keep on…rocking!!!

Χρονια πολλα στο site και σε ολες τις παλιες καραβανες που αποτελουν φωτεινους φαρους για ολους εμας τους καινουργιους (ΕΓΩ ειμαι ο καλυτερος γλυφτης στο forum)

Χρόνια πολλά Rocking! 8) Είναι κανείς απο’δω μέσα που επισκέπτεται 3 χρόνια το site; Εκτός από τον kourou.

Χρόνια πολλά και καλά σε όλους εμπλέκονται ,με τον έναν ή με τον άλλο τρόπο ,με το rocking. Λουκιανέ εγώ λέω να σε βάλω να ακούς doom για πάντα 8)