Στάθης Θεοχάρης - A modern legend

Αυτο εδω ειναι το αγαπημενο μου βιντεο.11ο,12ο,13ο και 14ο τεταρτο δευτερολεπτο με το ΚΑΛΥΨΟΥ ΝΑΚΟ και τη βουτια του Θεοχαρη για να αποφυγει τα πυρα ειναι απλα στιγμες τελειοτητας και συγκινησης.

Πες τα!!!

Nolan, Greengrass και μαλακίες…

ειδικα αυτον πουτανακι του τον εκανε…

Anthology Part I

χαχαχαχαχαχα! ΕΠΙΚΟ ΑΠΛΑ!!!

καθικι : Δε μπορεις να με συλλαβεις, πρεπει να χεις ενταλμα!
ΘΕΟ/Σ : Εχω.
καθικι : Να ΤΟ ΔΩ!!!
ΘΕΟ : Νατο!
ΖΜΠΑΤΣ ΚΡΑΣ ΜΠΑΦ

1.08 epicness.

Δέρνει και τον Τσακ Νόρις;;;; Μπράβο του παληκαριού…
:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

αχχαχαχαχαχαχαχαχαχ!!

Ποιός το έκανε το σχόλιο με το Θεοχάρης κόμπο ρε καήδια; χαχαχαχαχααχχα

Έντιτ: http://www.youtube.com/watch?v=prirnMj7Cdk&feature=related

Από το 1ο λεπτό και μετά. Μονόλογος που στάζει αίμα!

δεν προσέχεις… :stuck_out_tongue:

επίσης


\m/ \m/ \m/ \m/

οχι ρε μλκ, φλογοβολο σχεδον

αχαχαχαχ! πειραγμενο το οπλακι ρε, μην ψαρωνετε! Καταλληλο για πολλες βολες αφου απελευθερωνει περισσοτερη θερμοτητα προς το περιβαλλον, απο τα κοινα οπλα.

http://www.youtube.com/watch?v=BtU1vH3D3cY

8:16 και μετά:

Παιδια απο το πρωι στη δουλεια που πηρα χαμπαρι για το thread μου φτιαξατε την μερα!!!
Απλα αρχοντας ο ανθρωπας.
Φοβερες σκηνες απιστευτες ερμηνειες και θεικες ατακες!!
( σλιπ στα μετρα του κωλου μου κτλ…)
Μπραβο Μπραβο και παλι μπραβο!

:-k

matrix??

[SPOILER]- Ωστε ετσι μαγκα μου? Εισαι χαρτομουτρο? Εισαι ΜΙΚΡΟΑΠΑΤΕΩΝΑΣ και ΜΙΚΡΟΑΛΗΤΑΡΑΣ?

  • Φημες κυρε Ταξιαρχε, ασυστατες φημες…
  • ΜΠΑ?? ΕΙΣΑΙ ΔΗΛΑΔΗ ΜΕΓΑΛΟ-ΑΠΑΤΕΩΝΑΣ ΚΑΙ ΑΡΧΙΑΛΗΤΑΡΑΣ ΚΑΘΙΚΙ???
  • Οχι, θελω να πω…
  • ΘΕΣ ΝΑ ΠΕΙΣ ΟΤΙ ΑΝΕΒΗΚΕΣ, ΕΝΑ-ΕΝΑ ΤΑ ΣΚΑΛΙΑ ΤΗΣ ΙΕΡΑΡΧΙΑΣ ΣΤΟΝ ΥΠΟΚΟΣΜΟ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΒΡΙΣΚΕΣΑΙ ΣΤΑ ΜΕΓΑΛΑ ΑΞΙΩΜΑΤΑ ΤΗΣ ΒΡΩΜΙΑΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΛΑΣΠΗΣ??? [SIZE=“6”]ΑΥΤΟ ΘΕΣ ΝΑ ΠΕΙΣ ???[/SIZE][/SPOILER]

Ανακριση στο ηλιοβασιλεμα :

http://www.youtube.com/watch?v=_CUhIoZsINc&feature=related

μιλάμε γιά το απεριόριστο ρησπέκτ

αληθινή ιστορία: ο παππούς του κουμπάρου μου λεγόταν Στάθης Θεοχάρης. στο σπίτι του λοιπόν παίρνανε τακτικά διάφορες γριές γιά να εκφράσουν τη συμπάθειά τους στο πρόσωπο του αγωνιστή ταξίαρχου :lol:

:lol::lol::lol:

ξερω, ξερω. ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΘΕΟΧΑΡΗΣ αλλα πρεπει να ολοκληρωσω τον κυκλο μου σε αυτο το τοπικ με κατι επικο. Οριστε λοιπον :

και επισης


(δειτε υφος μολις μπει ο 2ος ΜΠΑΤΣΟΣ. ΡΕΣΙΤΑΛ ΕΡΜΗΝΕΙΑΣ ΚΑΙ ΕΚΦΡΑΣΤΙΚΟΤΗΤΑΣ)

Μπαλατσουκας = τρωει 4 σφαιρες και πεθαινει σε 8 δευτερολεπτα
Ευλογητος = τρωει 4 σφαιρες, λεει την ιστορια της ζωης του και πεθανε μετα απο καμια ωρα.

Τι να λέμε τώρα ρε, ερμηνείες που θα κάναν το Lawrence olivier να ντρέπεται που αυτοαποκαλείται ηθοποιός. Εντωμεταξύ ο χειρισμος των κομπάρσων ήταν επικός. 1-2 επεισόδια αφότου πέθανε ο ευλογητός, ο ίδιος ηθοποιός(αν και αυτή η λέξη είναι understatement του κερατά) έπαιζε τον τούρκο γκόμενο της κόρης του Δράκου.

Τη γυναίκα του Θεοχάρη έχει μετρήσει κανείς πόσες φορές την είχαν βιάσει? Πρέπει να την είχε πάρει όλος ο υπόκοσμος της Αθήνας και όλοι στείλαν το βίντεο στο Θεοχάρη. Πρέπει να είχε περισσότερες πειρατικές τσόντες και από την Pamela Anderson

:lol::lol::lol:

κλαίω με DarthVader (με αυτα που λεει)