Στάθης Θεοχάρης - A modern legend

ποσο επικ φεηλ ηταν ομως οταν αποχωρησε ο Βασιλειου και τον αντικατεστησε ο Βερλεκης ε?
Ειχα κατσει να δω το επεισοδιο του θανατου του και ειχα ξενερωσει τη ζωη μου…

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

κλαιμε

Μπας και έχεις Youtube Links για αυτό το επεισόδιο? Δεν έβρισκα και δεν το έχω δει και άτομα που το έχουν δει μου είπαν ότι ήταν επικό

εμ μπρικια κολλαμε?:stuck_out_tongue:
http://www.youtube.com/watch?v=UtHniqF9sPU&feature=related

μαλακια απο τις λιγες ειναι μαν

Καλά χωρίς Βασιλείου δεν περιμένω και εγώ πολλά πράγματα αλλά είναι αυτή η σκηνοθεσία ρε πούστη μου εθιστική. Ειδικά οι σκηνές ξύλου σε εσωτερικό χώρο με τα κοπανήματα σε τοίχο να κοντεύουν να γκρεμίσουν όλο το ντεκόρ.

http://www.youtube.com/watch?v=k9Ylv6C40BE
(δειτε υφος μολις μπει ο 2ος ΜΠΑΤΣΟΣ. ΡΕΣΙΤΑΛ ΕΡΜΗΝΕΙΑΣ ΚΑΙ ΕΚΦΡΑΣΤΙΚΟΤΗΤΑΣ)

κλαιω,περα απο τον δευτερο μπατσο και στον πρωτο οταν τον ρωταει δευτερη φορα τι επαθε

καλα ναι, κλαιω, ουτως ή αλλως η σειρα κακα τα ψεμματα, μπορει να ειχε Θεοχαρη ατραξιον αλλα η πραγματικη δυναμη ηταν ο Φωσκολος…το πως εστηνε τις σκηνες, τους κομπαρσους, τα ΑΠΕΙΡΑ σλοου μοσιον ξυλικια με δραματικη μουσικη, τα αλα Λεονε ζουμαρισματα στις μαπες των αποβασματων + τα σκηνικα απο φελισολ και ολη η παραγωγη γενικα που περνουσε απο το χερι του…και επισης εκεινα τα φαντασμαγορικα για ελληνικο σηριαλ ξεσπασματα, με ελικοπτερα, πυροβολισμους, κωλοτουμπες και μπαμ, κυνηγητα με αυτοκινητα…
α ρε γιαγια :’)

μα ποιος μπάμιας είναι αυτός?
τι φλουφλη βάλανε στην θέση του άρχοντα.?? :frowning:

*ο ανθρωπας πεθαίνει και λέει καληνύχτα και η γυναικά του κρατάει τη εικόνα της Παναγίας…

παναγία μου καληνύχτα…

ΔΕΙΤΕ! Δειτε πως ο αστυνομικος αυτος προσπαθει να υπνωτισει με το βλεμμα του τον ΜΠΑΛΑΤΣΟΥΚΑ :

μιλαμε για αγνη εφυια

κλαιω με σχολιο περι αγνης εφυιας
(πολυ κλαμα το τοπικ)

Εμένα η πραγματική μου ονείρωξη θα ήταν Φώσκολος συνεργασία με Ακριτα. Φαντάσου όλη αυτή τη μεγαλομανία της Ακρίτα με τις Drone επαναλήψεις διαλόγων του Φώσκολου απαλλαγμένη από το καζουαλίκι και με το δικό του άγγιγμα στη σκηνοθεσία και το στήσιμο των ηθοποιών. Θα είναι το τηλεοπτικό γεγονός του αιώνα.

κλαιω και μονο στην ιδεα :lol::lol:

To υφος μολις ριχνει το κουτουλιδι
||
||
/

Τι οργη…Τι μενος…Τι μισος…

Τον γαμησε στα “πουπ” :stuck_out_tongue:

:lol3::lol3:
ανατριχιλα

εγω ειχα σκεφτει παλιοτερα([-X) συνεργασια Φωσκολου με εκεινη τη ξανθια που μου διαφευγει το ονομα της, μια σαν πατατοκεφτε που γραφει κατι σαβουρες στο μεγκα, αντ1 κτλ και κραταει παντα τον πρωταγωνιστικο ρολο της μοιραιας γυναικας,που επαιζε με κατι σεργιανοπουλους κτλ…γμτ, κολλησα, αμα θυμηθω θα επανελθω…

όχι ρε μλκ, αυτή θέλω να την κοπανήσω σε σαγρέ τοίχο.

Πω ρε μαλάκα, αυτή τη μπαζόσαυρα νομίζω ότι εννοείς. Ανεκμετάλευτες δυνατότητες της Ελληνικής Showbiz. Θα μπορούσαν να γονατίσουν ότιδήποτε έχει βγεί από μικρή οθόνη σε όλο το σύμπαν. Αν βάλεις μέσα και τον παπακαλιάτη να τους πήξει στα Shock Values όλοι οι κόναν, αρθούροι και άραγκορν αυτού του κόσμου θα φαντάζαν τόσο μα τόσο μικροί

we have a winner .! (??)

EDIT: με προλαβε το γρηγορο πιστολι, DarthVader

άννα αδριανού :lol:

αυτη γαμω το φελεκι μου, ΝΑΙ…οπως τα λεει ο Νταρθ, συνεργασια Φωσκολου-Ξανθου πατατοκεφτε με κανα γκεστ παπακαλιατη θα εκανε τον Κιμμεριο να σκουζει σαν γκομενιτσα…τοσο τελειο αλλα τοσο τρομαχτικο παραλληλα…