Στάθης Θεοχάρης - A modern legend

Να προσθέσουμε στην παραπάνω ονείρωξη και πινελιές χιούμορ από Χάρη Ρώμα?

Όχι. κάθετως, οριζοντίως, πλαγίως και στα τέσσερα. Γενικά προτιμούνται άτομα που προσπαθούν να κάνουν κάτι σοβαρό με κωμικά αποτελέσματα, όχι άτομα που προσπαθούν να κάνουν χιούμορ αντικαθιστώντας τα ψυγεία και τα air condition

4.03 κραταει την παναγιτσα 8O8O8O

μλ κ οφωσκολος στανταρ ψηφιζε ΛΑΟΣ-ΧΡΥΣΗ ΑΥΓΗ.στανταρ.

ο γιος παντως του Βγηκε ΤΕΡΑΣΤΙΟ ΠΟΥΣΤΡΑΚΙ ε

μονολογος-αποχαιρετισμος = (λορενς ολιβιε+μαρλον μπραντο+τζακ νικολσον ) Χ 1000

κατα τα αλλα εχω λιωσει με το θρεντ.ουτε μειντεν ουτε λοστ ουτε τπτ.

ΕΠΟΣ .

ξανθο πατατοκεφτε λεει αχαχαχαχαχχαχαχαχχαχαχαχαχχαχαχχαχαχχα

Mικρός θεωρούσα τον Ρώμα φοβερό ηθοποίο κι ότι είχε την ατυχία να γεννηθεί στην Ελλάδα:|:lol3:

Κατα τ’ άλλα παρακολουθώ διαρκώς το θρεντ και ειλικρινά έχω λιώσει. Γαμώτο κρίμα που δε πρόλαβα πολύ τις χρύσες περιόδους αυτών των σειρών:(

εχω πιασει πατο-καιρο τωρα- αλλα ποσο με τιμαει που σε μερικες μερες ψηθηκα να ανοιξω πολλ με αγαπημενο βραζιλιανικο/μεξικανικο/αργεντινικο/whateva σηριαλ 90ς?
(οχι ασχετο, με τοσες αναμνησεις εδω και αλχημειες, μου ηρθε στο νου το αντιπαλο δεος του καθε Φωσκολου εκεινους τους καιρους: τα μεταγλωτισσμενα, higher budget λατινογενη σηριαλ τα οποια ο τοτες σκαη επιστρατευσε σταδιακα, ως απαντηση στη τεραστια επιτυχια του Νικου μας-καλα,μπορει και οχι για αυτο το λογο ακριβως, αλλα ειμαι ρομαντικος, το σκεφτομαι ετσι-)

επισης Ρωμας μακρυα, δεν επρεπε να ειχε υπαρξει ποτε, ουτε σαν ανθρωπος…

Σε ικετεύω καντο! Εχω δει άπειρα τέτοια ολόκληρα. marimar, rosalinda, maria la del bario sol, antzela, esmeralnta, chikititas, pakita, carousel, milagros, petaloudes elefthra petoun. Και αυτά είναι λίγα

Συνηδητοποιω ότι έβλεπα πολύ τιβι παλιά

Καντο! Μα τη παρθένα μαρία της γουαδελούπης λούπεν καντο!

(Σε λίγο καιρό όμως γιατί τώρα τα ποπ κορν τα έχουμε για το θεοχαρη)

ε ΣΟΛΕΔΑΔ άνετα ρε μλκ λουπέν, φοβερές αναμνήσεις.

Έχεις δίκαια δεν κολλάει. Θα αντιστρεφόταν το ζητούμενο.

Χουάνα, η Παρθένα (Juana la Virgen) :!:

Μια άλλη πολύ δυνατή κατηγορία της Ελληνικής τηλεόρασης ήταν οι αστυνομικές σειρές της. Ποιος μπορεί να ξεχάσει το σκορπιό με τον καφετζόπουλο να σκάει από το ποτάμι με το όπλο το οποίο κρατούσε στεγνό με τη βοήθεια νάυλον σακούλας από το μπακάλικο? Επίσης όλοι οι CSI Clones που το DNA στη σκηνή του εγκλήματος το μαζεύαν με το τσουβάλι. Τμήμα ηθών που ανέδειξε μεγάλα ταλέντα όπως ο Γκλέτσος και ο Βανδώρος. Νομίζω ότι πρέπει όλοι αυτοί να επιστρατευτούν και να δημιουργήσουν το ελληνικό Expendables.

για τους αδαείς που προσεύχονται για συνεργασία ακρίτα-φώσκολου

οι πραγματικά ενημερωμένοι το ζούσαν όταν συνέβαινε! ο φάρος του πριζον μπρεηκ

εισαι θεος λεμε :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

(δε πας να γραψεις σε κανα μπλογκ ?)

@Somnambulist

Συμμετείχε και στο σενάριο αυτού του έπους η ακρίτα? Κλαίω

ΕΕΕ ΟΧΙ!!!

για το σενάριο δεν ξέρω, αλλά έχει την κουναβίσια φάτσα της μέσα, δεν αρκεί;

ΝΑΙ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ

την είχα δει όλη αυτή την σειρά.!!

ΟΧΙ ΡΕ ΜΛΚΕς ΕΛΕΟΣ ΜΑΖΕΥΟΥΜΕ ΣΤΟΜΑΧΙΑ ΑΠΟ ΚΑΤΩ :lol::lol::lol::lol:

πατατοκεφτες
κουναβισια φατσα

[SIZE=“5”]τι θρεντ ειναι αυτο θεοι !!![/SIZE]

Ναι δε λέω μετρούσε αλλά η πραγματική της δύναμη είναι το σενάριο. Ανατρεπτικό τέλος επίσης, κοπανιόντουσαν σε όλη τη σειρά να ξεφύγουν και στο τέλος πούλο.

Πάντως πολύ μικρό ρε γαμώτο, τι τα θέλετε τα μινισιριζ? κάντε εκεί ένα καθημερινό να χορτάσουμε και μεις

Έτος: 1997
Τηλεοπτική Σειρά
17 επεισόδια(Κύκλοι επεισοδίων: 1) (Ημέρα προβολής: Τρίτη ) Διάρκεια επεισοδίου: 30’
Ημερομηνία προβολής πρώτου επεισοδίου: 21 Ιανουαρίου 1997
Είδος: Αστυνομική
Κανάλι: ΑΝΤ1
Σκηνοθεσία: Γιάννης Βασιλειάδης
Σενάριο: Νίκος Φώσκολος , Ντέλα Φώσκολου
Μουσική: Φώτης Μητρόπουλος
Ηθοποιοί: Γιώργος Νινιός (Παύλος Μαντάς) , Έλενα Ακρίτα (Σύλβια, σύζυγος Βάσου Μομφεράτου) , Γιώργος Κυρίτσης (Βλάσσης) , Γιώργος Χριστοδούλου (Βάσος Μαμφεράτος) , Βασίλης Κολοβός (αρχηγός της αστυνομίας, αδερφός Βάσου Μομφεράτου) , Άκης Σακελλαρίου , Βερόνικα Αργιέντζη , Τάνια Καψάλη , Στέλιος Καλαθάς , Νίκος Μποτόπουλος , Νίκος Καραγεώργης , Βαγγέλης Δρούγκας , Λουκία Πιστιόλα , Λευτέρης Σκούταρης , Κώστας Πανουργιάς , Τρύφων Καρατζάς (guest star) , Καίτη Παπανίκα (guest star)

:-k
oχι πως δεν ΓΑΜΟΥΣΕ, αλλα αναμενουμε Ακριτα σεναριο, Φωσκολο στο τιμονι…
\μ/

πο, ΤΕΡΑΣΤΙΟ πολλ εντος των ημερων για ελληνικα σηριαλ…μαζευετε ιδεες και τα συνεννουμαστε αργοτερα…
(προσκυναω ‘Εσυ αποφασιζεις’ που ειχα ψηφισει και γω μικρος και μουκατσε και το φιναλε\μ/)

σκατα ποιοτητα, αλλα απο το 3:01 αξιζει

ΣΤΑΘΗΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΕΝΑΝΤΙΟΝ ΡΟΡΥ ΚΑΒΑΓΙΑ

ρε γαμω, πως το κανω να πηγαινει πιο αργα?