Aθλητικές εφημερίδες

Από τις πιο άχρηστες φυλλάδες που έχουν υπάρξει ποτέ.Όχι ότι οι άλλες πάνε πίσω,οι οπαδικές τουλάχιστον,αλλά ο γαύρος έχει θέσει νέα στάνταρ στο χώρο.

πλακα εχει. οι ολυμπιακοι πλεον οταν φουσκωνουν απο περηφανεια δειχνουν φωτο απο τους λεφταδες-απατεωνες που τους εφτασαν εκει αντι να θυμισουν πχ ενδοξους παικτες-στιγμες…

Εμένα πάλι μου αρέσει που στο μπάσκετ έδωσαν ένα μικρό τετραγωνάκι κάτω κάτω :lol:

Αν ο Ολυμπιακός πάει στο final-4 και σηκώσει την κούπα και την ίδια μέρα ο ΠΑΟ στο ποδόσφαιρο ανακοινώσει κανέναν υποβιβασμό καμιά πτώχευση άραγε τι εξώφυλλο θα έχουν;

Μαύρο με κανά φέρετρο…

Βασικά, αν καταλήξουμε σε ένα πρωτάθλημα δίχως ΠΑΟ, ΑΕΚ και κάμποσες ακόμη παραδοσιακές δυνάμεις, όσοι επέλεγαν τέτοια εξώφυλλα θα είναι οι πρώτοι επιλαχόντες για απόλυση. Ο Ολυμπιακός δεν θα μπορέσει να μείνει ανεπηρέαστος από αυτή την κρίση, επομένως δεν υπάρχει λόγος για να χαίρονται…

ακομη ασχολεισται με εφημεριδες?

ουτε για φτυσιμο ειναι

ΟΛΕΣ.

και θελουν να αποκαλουνται και δημοσιογραφοι καποιοι…

ΜΟΝΟ TRANSFERNEWS :smiley:

ημουν σιγουρος οτι καποια θα γραφε για το η/διπλο τ/ασσο :stuck_out_tongue:

Ωραίες GOAL-οτούμπες (και) σήμερα. :smiley:

Καλά το goal όπως φυσάει, πάει

[B]“Live Sport”: Ποιοι στελεχώνουν τη νέα αθλητική εφημερίδα[/B]

New entry στον αθλητικό Τύπο. Στις 23 Απριλίου θα κρεμαστεί στα περίπτερα η “Live Sport”, μια 48σέλιδη καθημερινή αθλητική εφημερίδα.

Η «Live Sport» θα αποτελείται από 24 σελίδες με αθλητική, και όχι μόνο ύλη, και άλλες 24 σελίδες με στοίχημα. Το υπόλοιπο μισό του εντύπου θα τιτλοφορείται ως «Live Bet» και θα περιέχει αναλύσεις στοιχήματος για ποδόσφαιρο, μπάσκετ, χόκεϊ, μπέιζμπολ, κυνοδρομίες αλλά και ιππόδρομο με ομάδα εξειδικευμένων συντακτών.

Το ρόστερ έχει ενισχυθεί από πρώην εργαζομένους της «Ελευθεροτυπίας» και του «Φίλαθλου» κι ανάμεσα στις υπογραφές διακρίνονται αυτές των Ηλία Μπαζίνα, Βασίλη Γαλούπη (του «Φίλαθλου») κι από την «Ε» των Αλέξη Σπυρόπουλου, Αντώνη Φουντή (θα είναι επικεφαλής του αθλητικού), Γιάννη Ξενάκη (ρεπορτάζ ΑΕΚ), Ηλία Δρυμώνα (μπάσκετ), Αγγελου Αναστασόπουλου (γιος του αείμνηστου Νίκου Αναστασόπουλου) και Δημήτρη Χριστοφιδέλη (για ρεπορτάζ Ολυμπιακού). Ρεπορτάζ Παναθηναϊκού θα κάνει ο Γιάννης Σερέτης.

Εμπνευστές και επικεφαλής του όλου εγχειρήματος είναι οι ιδρυτές της στοιχηματικής εφημερίδας «12Χ» Γιάννης Λάβδας και Γιώργος Βογιατζίδης, συνεργάτες εδώ και 36 συναπτά έτη. Αμφότεροι άνθρωποι χαμηλών τόνων, με σχεδόν 40 χρόνια στον χώρο, ποντάρουν στην εμπειρία τους για να δημιουργηθεί κάτι νέο στον χώρο του αθλητικού Τύπου.

Και, αξιοσημείωτο εν μέσω των καιρών που ζούμε, πως η εφημερίδα θα κυκλοφορεί με τιμή 1 ευρώ.

[B]Soccerplus.gr[/B]

άιντε δώσε …

Ας ελπισουμε να μην ειναι μια ακομα αρπαχτη…

:’) :’)

ουαου. 1,5 ευρω? ΝΤΡΟΠΗ. πιο πολλη ντροπη στους ηλιθιους που την αγοραζουν.

[SPOILER][/SPOILER]

Κόμπλεξ ατελείωτο η Πράσινη. Όχι ότι εμείς πάμε πίσω σε αντίστοιχες περιπτώσεις.

Εχω αρχισει να αναθεωρω περι του θεματος… τελικα 1000 φορες η “Πρασινη” που δεν κρυβει τι ειναι, παρα οι δηθεν “αντικειμενικοι” δημοσιογραφοι που απο το βραδυ της Παρασκευης κανουν κωλοτουμπες και γλυφουν εκει που εφτυναν 15 χρονια και εκαναν γαργαρα καποια πραγματα για τον μπασκετικο Παναθηναικο

Για μένα και ο Γαύρος είναι τραγικός. Ελληνικά χώματα και μαλακίες. Βγάζουν και τα εθνικιστικά τους τώρα με αφορμή έναν αγώνα μπάσκετ. Έχε χάρη που…

[SPOILER][SIZE=“7”][B]ΔΕΝ ΞΕΝΕΡΩΝΟΥΜΕ ΠΟΤΕ[/B][/SIZE][/SPOILER]

Σωστος, ηθελα να το πω και εγω αυτο .

Παραδοξως ωραιο και συλλεκτικο πρωτοσελιδο εχει ο πρωταθλητης.

Εγώ πάλι προτιμώ αυτούς τους δήθεν “αντικειμενικούς” δημοσιογράφους, που στην τελική 350 μέρες από τις 365 κρατάνε ένα επίπεδο, παρά τον πόλεμο φανατίλας και μεγέθους π****ας μεταξύ των “βαμμένων” εφημερίδων, να μας θυμίζουν καθημερινά το επίπεδο στο οποίο έχουν φτάσει οι Έλληνες οπαδοί(στο οποίο έχουν ΤΕΡΑΣΤΙΟ μερίδιο) και ο ελληνικός αθλητισμός.

βρείτε που είναι το λάθος και κερδίστε εισιτήρια για την φάση των 16 στο euro