AC/DC News and Rumors

τουλάχιστον βρήκαν κάποιον μου να μοιάζει στον Phil (ballbreaker era) :slight_smile:

από την άλλη πόσες φορές πρέπει να γραφτεί no Malcolm - no party και στην προκειμένη no AC ή no DC (μιας και ο κεραυνός ανάμεσα είναι κατειλημμένος εδώ και πολλά χρόνια)

Ναι το ξέραμε εδώ και καιρό αλλα όταν το βλέπεις ότι δεν είναι εκεί είναι διαφορετικό…

άσχετο, αλλά πόσο χάλια greenscreen ??? #-o #-o #-o #-o

Άθλιο βίντεο, άθλιο εξώφυλλο. Το κομμάτι όμως μου αρέσει. Περισσότερο από το Rock N Roll Train.

αυτό ακριβώς εννοώ .

Υποθέτω ότι η περιοδεία θα είναι με full budget,όπως όλες από το “Razor” και μετά ,
και όλος ο κόσμος θα αποθεώνει το show, αλλά θα λείπει κάτι και αυτό το κάτι είναι δυσαναπλήρωτο, για μένα είναι οι AC/DC .

btw το τραγούδι και εμένα μου αρέσει .

Το τραγούδι είναι πολύ καλό.

Πολύ υποτονικό , ακομα και για mid tempo.
Δεν μου άρεσε ιδιαίτερα.
Ενα αλλο , νομιζω το rock or bust , ηταν πιο πολύ στα μέτρα τους.

Μακάρι να ξαναρθουν απο εδω …

Ωχ μωρέ, με τον Mal, μας τα έχετε κάνει τσουρέκια. Η μηχανή και η μηχανή.Ναι του καφέ.
Αμάν ξενέρωτοι να πούμε, στο τέλος θα θυμηθείτε και τον άλλο τον τύπο με τα τατουάζ που μπεκρούλιαζε! Έλεος δηλαδή πια!!!

Edit: Α ναι σόρυ είχε μπει στο account ο Phill Rudd με google translatια και πολύ σκόνη!
Τώρα το κανονικό…Βιντεάρα!!!Αμερικανιά που όλοι προσκυνάμε με τα ακροδάχτυλα, στιλ μπαροκ με κάποιες ροκοκο εξάψεις, εύρυθμο ποπ ροκ μεταξύ phil jackson και Ιωάννη Δροσίνη με στάλες από Φλαμανδούς κροκόδειλους.
Πάντα άποψή μου Ε. Αλλά νομίζω η Φλαμανδιά είναι διάχυτη σε όλο το κομμάτι.Μπορεί όμως και να κάνω λάθος.

βγηκε φημη οτι ο φιλ ραντ ειναι κακος ανθρωπος, αλλα παραβλεπουμε οοοολοι την υπολοιπη ροκ σκηνη και για καποιο λογο το κανουμε αυτο θεματαρα.Οκ.

Το τραγουδι ειναι πολυ καλο για τη δεδομενη στιγμη και το βιντεοκλιπ ειναι οχι καλο. Συνεχιζουν την αλητικη νοοτροπια τους μουνα και ροκ ν ρολ και αυτο μ αρεσει.

γκριν σκριν οκ νταξ αλλα δε το κανει πολυ κακο.

Phil Rudd πουλο, δεν υπαρχει λογος να ασχολουνται με τον μαλακα… Οποιοσδηποτε αλλος, εδω δεν εχουμε Malcolm, με τον Rudd θα ασχολουμαστε?

Το video clip μετριοτητα, ωραιες ιδεες και τα video που χωνουν, αλλα πολυ green screen και οχι καλης ποιοτητας οταν δειχνει την μπαντα… Το τραγουδι καλο αλλα εως εκει, απορω πολυ με αυτο

Το Rock ‘N’ Roll Train το θεωρω [B][SIZE=3]ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΗ ΚΟΜΜΑΤΑΡΑ[/SIZE][/B] και βασικα ειναι απο τα αγαπημενα μου, ειδικα απο το 90 και μετα. Ανεβαστικο, riff-αρες…

Video clip AC/DC χωρις τον Malcolm… :frowning:

Ενταξει γουστα ειναι αυτα. Το train για μενα εχει φοβερο ριφ αλλα κουπλε και ρεφρεν τα θεωρω μετρια. Το play ball κοιλα καλυτερα.

Ενδιαφερον συνεντευξη στο rolling stone

…και μένα το Rock ‘N’ Roll Train μου άρεσε περρισότερο…βοηθάει και αυτή η αξέχαστη έναρξη 28/05/2009:bow: :rockon: :slight_smile: :!:

Varouhten Merklouhten Karatzafirouhten

Αλλα 2 νεα κομματια…hard Times κ Rock The House

https://vk.com/wall-24584536_32409

Μετά τις πρώτες ακροάσεις:

Το ‘‘Hard Times’’ είναι κλασικό AC DC, αρκετά καλό κομμάτι…

Το ‘‘Rock The House’’ stonerίζει αρκετά και με ξενίζει, αλλά δεν είναι άσχημο…

Αντιστέκομαι. 12 μέρες ακόμα.

Ειμαι δουλεια και δεν μπορω να τα ακουσω τωρα αλλα σκεφτομαι και εγω να αντισταθω. Απο την αλλη ομως με τρωει…

Θέλω να βάλω το δίσκο και να ακούσω τα κομμάτια με τη σειρά και όπως πρέπει. Και μένα με τρώει αλλά… Υπομονή

Έχω ενδώσει ήδη και τα ακούω συνεχόμενα σήμερα, αλλά θα γίνει και η σωστή ακρόαση… Έχει ήδη προπαραγγελθεί το τεμάχιο… :wink:

Γράψε γνώμες. Επιτρέπεται να διαβάζουμε :slight_smile: