Ac/dc στο oaka, 28/5/2009

Πηρα και 'γω 3 ειτηριακια (Αρενα εννοειται) την Τεταρτη το πρωι και ηταν καυλα. Τα μυριζα και τα χαϊδευα οταν τα πηρα στα χερια μου, λες και ηταν κανα γκομενακι. :lol:
AC/DC ΡΕ ΑΙΔΟΙΑ! :metal:

Αυτο αναρωτιεμαι κι εγω. Τεσπα, ροκ συναυλια ειναι, πανακριβο εισιτηριο, διαθεση υπαρχει, αρα…:stuck_out_tongue:

Ναι, αν ειδικα δεν εχεις πολυ ψηλα σειρα εισαι μια χαρα!!:thumbup:

Καλα, για ρωτα και τον Βυντρα!!!:p:lol::lol::lol:

απο ο,τι διαβαζω την πατησα…η 6 που πηρα δεν ηταν και η καλυτερη επιλογη ε?.. αρενα δεν ηθελαν οι μισοι και να πληρωσουν 90 δεν ηθελαν οι υπολοιποι…ειναι πολυ μακρια αν ξερετε??:(:frowning:

παιδια
ειμαι λιγο ασχετος λολ
πειτε μου λιγο αν 8α βρω εισητηρια μεχρι το επομενο σαββατο

Εκτός συγκλονιστικού απροόπτου…

καλα το ιντρο το εχετε δει???ποοοο μαμαει!!! http://www.youtube.com/watch?v=CtZiNkM-6L0 :bow2::bow2:

Το τσίμπησα. :roll:

Απο περιέργεια τι νουμεράκι έχει το εισιτήριο?

24224

τα νούμερα που αναγράφονται στα εισιτήρια δεν λένε κάτι για τον αριθμό που έχει πουληθεί…
Ξέρει κανείς πόσα έχουν φύγει έως τώρα?

Λογικα το 25κ ειναι για αρενα.
Εξω που φευγαν τα εισητηρια σε 10 λεπτα ποσα εισητηρια βγαιναν;
Θυμαμαι ενα ποστ του Κραμπ για σολντ αουτ σε 30δευτερα αλλα αυτο ηταν για 20κ εισητηρια.

Παντως,αμα δν ηταν μεσα στις εξετασεις χαλαρα θα χαμε σολντ αουτ σε βδομαδα.

¶ντε τυχεροί:

but the big news this week is we have been asked to support AC/DC on the stadium shows in Europe. The shows start in Liepzig on May 13th and then run through until June 30th at Hampden Park in Glasgow. In between we will get to play such legendary venues as Wembley Stadium and the Olympic Stadiums in Munich, Athens and Barcelona.

http://www.theanswer.ie/gigs.html

Ζηλευεις ε κοντε?:slight_smile:

Ηταν για τις αρενες αυτα ψηλε.

Στην ευρωπαικη περιοδεια συνηθως υπηρχαν παντα κοντα 50.000 εισητηρια, στα οποια πολλες φορες ειδαμε κατι 2ωρα σολντ-αουτ.

Ποσα εισητηρια τυπωθηκαν για την αρενα;;;

Θα τους δω και τους δύο, δύο μήνες πριν από σένα φίλος :roll:

αντε να περασει ο καιρος,αντε να πατησει ο angus στη σκηνη,αντε!

Ρε παιδες συνολικα πσα εχουν φυγει,ξερει κανεις?

Ναι αλλα στο εξωτερικο με κοινο φλωρους σαν εσενα :Ρ