Ac/dc στο oaka, 28/5/2009

Χαχ ναι. Λεει και κανα εμπνευσμενο που και που αυτο το παιδι. :stuck_out_tongue:

STALKER9 μπορει να εχεισ δικιο my frend αλλα τη μαλακι… εχω διαβασει εδω δεν λεγονται .διαβαζω το foroum 6 χρονια ειμαι 43 τωρα και εχω καταλαβει γενικα ειτε θελουμε ειτε οχι ειμαστε για μπουζουκια εχουν περασει 5 μερεσ και ακομα δεν εχει γινει SOLD OUT.Eμεισ που μεγαλωσαμε και ειδαμε RORY και ΝORTHWIND και VAVURA BAND Eιμαστε αλλου. Σε μασ η ροκια δεν φευγει .we gonna highway to hell

Πάντως και στο Παρίσι για να λέμε του αόματου το δίκιο μου έιχε έρθει mail για αν θέλω εισητήρια.
Sold out θα γίνει πάντως 30-35 χιλίαδες πρέπει να έχουν φύγει, ε, άλλες 15-25 θα φύγουν.

Οχι ρε, μην τρελαινεσαι. Γενικα δεν ειναι ασχημη θυρα η 6. Εξαρταται βεβαια και που θα εισαι. Αν εισαστε σε χαμηλη σχετικα σειρα και ειδικα αν εισαστε τμημα Γ θα ειστε ακριβως πανω απο τους 90αρηδες της 7, μην σου πω παιζει να βλεπετε και καλυτερα απο αυτους…

Φιλε εχει δει σε LIVE τον Rory Gallagher???
Πραγματικα σε ζηλευω αφανταστα

ediT:ξεχασα να αναφερω θα δω ολους οσους ειναι θυρα 11 α!!!γιουχου!!!

     το τμημα το διαλεγεις 'η ο,τι σου κατσει? τα εκλεισα μεσω νετ και δεν τα εχω ακομη στα χερια μου....θα γραφουν επανω που θα ειμαστε 'η θα μας βαλουν οπου γουσταρουν? παιζει αν παμε νωρις να ειναι καλυτερα? δεν εχω ξαναπαει ο.α.κ.α..ευχαριστω που απαντησες...:wink:

λέει που θα κάθεσε ακομά κ το email που σου στέλνει το ticketpro
υπάρχει κάποιος που του τα στείλανε?εγώ τα περιμένω ακόμα.

εμενα στο e-mail μονο το transaction number μου στειλανε. και οτι ειμαι στην 6…5 μερες εχουν περασει απο οταν τα εκλεισα, μεσολαβει σ.κ μαλλον γι’αυτο αργουν…ελπιζω…:-k

Κι εγώ ακόμα τα περιμένω. Από την Τρίτη που τα έκλεισα, έλεγε 5 μέρες (εργάσιμες φαντάζομαι) αλλά ούτε φωνή ούτε ακρόαση ακόμα, πέρα από το πρώτο ημέηλ δλδ που επιβεβαίωνε την αγορά…

2 mail μου ήρθαν εμένα κ έλεγε για 3 μέρες.τους έριξα ενα τηλ κ μου είπαν σήμερα-αύριο μάγκες.

οκ! περιμενουμε λοιπον8)

Ποιος βάζει στοίχημα ότι στο Βελιγράδι θα πουληθούν γρηγορότερα και περισσότερα εισητήρια;

Ω, εύκολα όμως ! Μήπως έχεις κοιτάξει πόσο έχουν εκεί τα εισιτήρια;

Edit: Εννοώ πως εύκολα θα πουληθούν εκεί περισσότερα ε! :stuck_out_tongue:

Δεν έχω δει. Άντε να είναι 5 ευρώ λιγότερο πάντως.

Τσιμπησα κι εγω 3 εισητηριακια για τη θυρα 5 σημερα το πρωι. Καθολου ουρα, ενα ατομο μπροστα μου κι αλλα δυο πισω!!

I will be in a rock ‘n’ roll dream :metal:

αντε να γεμιζει το οακα,αντε σιγα σιγα!!!

ότι θα γεμίσει θα γεμίσει,το θέμα είναι να μην γεμίσει προτού πάρω τα εισιτήρια:p

και answer στο πακετο…μανουλλλλα!!! ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ!!! απο νωρις θα αναψει το κεφι…ωρε τι εχουμε να ζησουμε κεινη τη μερα…

Ε βασικα και το τμημα ο,τι κατσει ειναι οπως και η σειρα που θα καθεσαι… Αναλογα με τη σειρα που κοβεται το εισιτηριο απο το μπλοκ απ’οτι εχω καταλαβει. Εννοειται πως γραφει πανω ακριβως που καθεσαι. Απο κει και περα αν κατσεις οπου θες εσυ μαλλον θα εχεις το γνωστο προβλημα που συμβαινει πολλες φορες στο γηπεδο: Θα ερθει καποιος που θα εχει εισιτηριο εκει που εχεις κατσει εσυ, θα σε σηκωσει, μετα μπορει να πας να βρεις την κανονικη σου θεση οπου μπορει να εχει κατσει αλλος και να πρεπει να τον σηκωσεις κλπ…

Οποτε το καλυτερο που εχεις να κανεις ειναι να μην πας υπερβολικα αργα (πχ μιση ωρα πριν αρχισουν οι Answer πιστευω ειναι μια χαρα, αλλωστε αξιζει με τα χιλια να τους δεις+αυτους) και να κατσεις εκει που εχεις εισιτηριο. Ειδικα αν εχεις καλη θεση (και σου ξαναλεω η δικη σου δεν ειναι τοσο ασχημη οσο νομιζεις) δεν εχεις λογο να κανεις κατι αλλο.

:bye:

Επειδη αν εξαιρεσει κανεις την πρωτη μερα διαθεσης των εισητηριων οπου εγινε οντως ψιλοχαμος,μετα καπως χαλαρωσαν τα πραγματα και δεν βλεπουμε ουρες κλπ,μηπως τελικα δεν θα γεμισει το οακα οπως νομιζαμε,μηπως οτι θα εχει παρα πολυ κοσμο ειναι και ενα επικοινωνιακο τρικ εντυπωσιασμου?:-s:-k