Ac/dc

μπαχαχαχαχα το poll:lol:

:lol:

ποιος την έκανε την δημοκρατική αυτή δουλειά??

Παντα ειχε προβλημα με τα ναρκωτικα ο Phil Rudd, ελπιζω αυτη η καταδικη να μην αποτελεσει προβλημα για μελλοντικες τουρ της μπαντας. Επισης οντως τι εγινε με το poll?

Δηλαδή παίζει να ξανακάνουν τουρ κάποια στιγμή? :-k

Μακάρι αλλά λίγο χλωμό δεν είναι?

ΥΓ: Φιλ θεός με τα τσιγαριλίκια του, ποιός ξέρει τι βάζει μέσα…

Γιατι να μην κανουν, δεν εχει ανακοινωθει κατι τετοιο… Και καινουριο δισκο βλεπω καποια στιγμη, το ποτε ειναι ενα θεμα.

Κάτω τα χέρια απο τον Phill !!!
δείτε και ένα video απο τις πιο “χαρoύμενες” στιγμές του Phill .
Απο τους καλύτερους drummer .
The simple ,the better.

[B]http://www.youtube.com/watch?v=odqZAGNvxhI[/B]

Να μου κάνετε τη χάρη! Το poll αυτό είχε φτιαχτεί πολύ παλιά κ επιτρέπεται σε όλους να ψηφίζετε ό,τι θέλετε! Τί δηλαδή, επειδή ο Bon έχει το 100 % ?? Δε φταίω εγώ - να ψηφίζετε τον άλλον να σπάσει λίγο! Επειδή είστε εσείς μονόχνωτοι σας φταίει το poll?? [-X

Άντε βρε σκατόφλωροι γαμώ… σας πείραξε το τσιγαριλίκι του Phil!

Τα ναρκωτικά που σπρώχνουν έξω από τα σχολεία στα @@ μας ε; Τι να πω

Καλα αν τον στείλουν φυλακή θα μπουκάρουνε οι φανς μέσα και θα σπάσουν τη φυλακή ρε.Αν και με 1 εκκατομυριάκη στον δικηγόρο νομίζω διορθώνεται αυτο

Ρε τι φυλακη, σιγα μην παει φυλακη για κατοχη μαριχουανας. Η μαλακια θα ειναι να του απαγορευτει η εισοδος στην Αμερικη ξερω 'γω…

Καμιά απογόρευση για Αμερική είναι το πιθανότερο να παίξει…Τα παίζουμε στα δάχτυλα τα νομικά θέματα εξάλλου :stuck_out_tongue:

άκυρο αλλα ακόμα κλάιω (πραγματικά) μερικές φορες που έχασα συναυλία λόγο εξεταστικής

Και πως θα παίζει ρε?μέσω skype ? :stuck_out_tongue:

Απαγορευση εισοδου στην Αμερικη και μονιμη αναγκαστικη παραμονη των AC/DC στην Ευρωπη. :roll:

Nομιζω, συμφωνουμε ολοι. 8)

ΥΓ.: Ο Phil Rudd ειναι ο ορισμος του cool τυπου. Hands off!!! :x

Αν συμφωνουμε λεει… :bounce::wink:

Από την [I]κεντρική[/I] :

[B]Η μουσική των AC/DC ηρεμεί τους… μεγάλους λευκούς καρχαρίες.[/B]

Σε μια παράξενη ανακάλυψη κατέληξαν άτομα από την Αυστραλία, καθώς ισχυρίζονται πως η μουσική των AC/DC έχει τη δύναμη να ηρεμεί ένα από τα πιο επικίνδυνα ζώα του ζωικού βασιλείου, το μεγάλο λευκό καρχαρία.
Η έρευνα ξεκίνησε από έναν πράκτορα τουριστικών πλοιαρίων, στον οποίο ένας γνωστός του είπε πως δύτες στη Γουαδελούπη παρατήρησαν αλλαγή στη συμπεριφορά των καρχαριών όταν έπαιζε μουσική στο νερό. Τότε, το συγκεκριμένο άτομο έβαλε AC/DC εν πλω και διαπίστωσε πως οι καρχαρίες άλλαξαν εντελώς συμπεριφορά, καθώς έγιναν πιο φιλικοί και πήγαιναν κοντά στο ηχείο. Μάλιστα, οι καρχαρίες έδειξαν ιδιαίτερη προτίμηση στο “You Shook Me All Night Long”.
Αξίζει να σημειωθεί πως τα συγκεκριμένα ζώα δεν έχουν αυτιά, οπότε η συμπεριφορά τους δεν επηρεάζεται από τον ήχο του τραγουδιού, αλλά πιθανότατα από τις συχνότητες και τις δονήσεις που παράγονται.

#-o:lol:

Δεν ξέρω πώς την έχει δει το ψαράκι, εγώ πάντως δεν “ηρεμώ” ακριβώς με AC/DC :stuck_out_tongue:

Ωστε AC/DC fans οι λευκοι καρχαριες… Ετσι… Μακαρι να τα καταφερουν να τους δουν στην επομενη περιοδεια…:stuck_out_tongue:

ειδα το dvd στη ριβερ!!απιστευτο κοινο!!!της πουτανας!!!

Το 'χουν αυτο στην Λατινικη Αμερικη… Δες και τα dvd “That One Night Live In Buenos Aires” των Megadeth, το “Rock In Rio” των Iron Maiden, το “Orgullo, Pasion, Y Gloria” των Metallica και πολλα αλλα. Το κοινο εκει ειναι το καλυτερο του κοσμου.

το ξερω ρε,γαμω τα κινητα μου εδω