Ac/dc

Αποφάσισα και εγώ να ξεθάβω ένα thread έτσι απλά για να υμνώ το αγαπημένο μου συγκρότημα. Ti πιο μάγκες είναι άλλοι εδώ μέσα; Λοιπόν οι ΑC/DC είναι θεοί. ΓΑΜΑΝΕ ΚΑΙ ΔΕΡΝΟΥΝΕ. ΄Ολοι είναι αστείοι μπροστά τους και σας λυπάμαι πραγματικά αν δεν συμφωνείτε μαζί μου. AC/DC ρε AC/DC :bow2: :bow2: :bow2: :bow2: :bow2: [-o< [-o< [-o< [-o< [-o<

κ εγω μαζι σου!

+2

ACDC!!!

Back In Black.Το καλύτερο album που κυκλοφόρησε ποτέ ααπό Rock μπάντα (κατά τη γνώμη μου…:smiley: )

[SIZE=“5”]LET THERE BE ROCK[/SIZE]

Εχουν βγαλει πολλες δισκαρες, αλλα το razor’s edge εχει τα πιο απαισια φωνητικα που χω ακουσει. (του ιδιου στυλ τα φωνητικα σε αλλα αλμπουμ τους ισως να μου αρεσουν αλλα σε αυτο μου κακοφαινονται πολυ)

Let There Be Rock ΞΕΡΑ!!!

Έχουν βγάλει μονο δισκαρες. Με δυσκολία επιλέγω Highway Τo Hell.

Παραδόξως το Ballbreaker δεν είχε τις δάφνες που του άξιζαν και αξίζουν.

Για μένα πάντως είναι το πιο αδύναμο album τους. Φυσικά και είναι γαμάτο. Σε σύγκριση με τα άλλα μιλάω.

Hello φίλτατοι συνφορουμίστες:) Παρακολουθώ αρκετό καιρό το site και το forum αλλά είπα να γραφτώ μόλις σήμερα:p

Το πρώτο μου post έχει σχέση με το αγαπημένο μου band κίολας.AC/DC ΡΕ!!!:stuck_out_tongue: :bow: :thumbup: :yahoo: :metal:

Ψηφίζω Back In Black διότι απλά τα σπέρνει αλλά ήταν και ο πρώτος AC/DC δίσκος μου:oops: :respect: με πολύ κοντινά όμως(και ισάξια διότι ΟΛΑ απλα σπέρνουνε) τα Let There Be Rock, Powerage,Highway To Hell,For Those,Ballbreaker

Μόλις έγινες προστατευόμενος του crabsody!!! :lol:

AKΡΙΒΩΣ.

Laharl καλώς ήρθες στην παρέα μας. Από το πρώτο σου post καταλαβαίνω ότι είσαι και γαμώ τα παιδιά. Λοιπόν τα παιδιά εδώ είναι καλά αλλά αν σου την πει κανένα κωλόπαιδο πες μου για να τον φέρω στα ίσα του. :slight_smile:

XAXAXAXAXAXA.Το ξέρω ότι τα παιδία εδώ είναι γαμάτα για αυτό και μπήκα8) (ειδικά εσένα σε είχα σταμπάρει εδώ και καιρό μιάς και είσαι ο bigger AC/DC FAN:D ).Ευχαριστώ για το καλοσόριμα guys, you rock!:respect: :metal:

Άντε όταν έχεις χρόνο ρίξε μερικές απόψεις σε αυτό το thread για όσους από τους δίσκους του θέλεις να γράψεις κάτι πιο λεπτομερές.

Υπάρχουν και άλλα poll σχετικά με AC/DC π.χ.
http://www.rocking.gr/modules/forum/showthread.php?t=1991
http://www.rocking.gr/modules/forum/showthread.php?t=1948

Τα αλμπουμ των Ac/Dc εξυμνουν τον εωσφορο!
Πεταξτε τα παιδια. :frowning:

Tα Led Zeppelin τα έχεις πετάξει;; :slight_smile:

Τώρα μόλις πέταξα όλα των Zeppelin και ακολουθούν του Χρήστου Σαντικάι…:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Ναι, ειναι τρομαχτικα και λαμπυριζουν το βραδυ. :frowning:

Τι κρίμα να μπορείς να ψηφίσεις μόνο ένα. Αν μπορούσα θα ψήφιζα και το High Voltage

Και τι κρίμα να έχει το Dirty Deeds μόνο μία ψήφο!!

Aint no fun (waiting round to be a millionaire)
Im a rocker
Ride on
Dirty Deeds

Απλά ύμνοι