Ac/dc

Back In Black + For Those About To Rock + Highway To Hell + Powerage +…λογικά το καινούριο…θα δείξει.

Ηighway To Hell ρεεεεε!!! Μετά Back In Black & Let There Be Rock.

High voltage

πολλές αγάπες…
μια λατρεία…

BACK IN BLACK

Πάντως χαίρομαι που το αγαπημένο μου Powerage πάει αρκετά καλά. Δεν το πολυπερίμενα. Βέβαια το Back In Black είναι υπερβολικά μπροστά αλλά κι αυτό ψιλοαναμενόμενο. Δεν είναι forum των ΑC/DC αυτό!!!

Xωρις παρεξηγηση το Powerage μ αρεσει λιγοτερο απο τα υπολοιπα tou poll

Εντάξει είναι θέμα γούστου. Πάντως είναι το αγαπημένο των οπαδών και των ίδιων των αδερφών Young. Και αυτό βέβαια δε λέει κάτι. Ότι σου αρέσει φίλε!!

Highway To Hell λογω Bon. Αξεπεραστος… !

Πολύ χαμηλά το Φορ Δόουζ…

7μιση τα περισσότερα στο μετρόπολις… πα να σηκώσω όσα μου λείπουνε :stuck_out_tongue:

Ρε συ crab διαβαζα τα κειμενακια σου για τους δισκους των AC/DC και διαπιστωσα πως δεν εχεις μιλησει μονο για τα Blow Up Your Video και Highway To Hell.

Δηλαδη για σενα το Highway To Hell δεν ειναι καν στους 12 καλυτερους δισκους των AC/DC; 8O

Απο περιεργεια σε ρωταω επειδη ξερω οτι εισαι τρελος φαν και ο συγκεκριμενος δισκος ενας απ τους κλασικους…

ίσως τον ξέχασε. εγώ αύριο πάω για highway to hell, let there be rock και high voltage ή jailbreak

Back in black και αμέσως μετά Highway to hell.

Aκριβως… :wink:

Πραγματι αλλα εγω για το Blow up your video απορω… :stuck_out_tongue:

Μαλακια παιδες. Πρεπει να τα κανω edit:D

Kαν’ τα και βαλ’ τα ολα σε ενα μονο ποστ γιατι η κριτικη ενος πραγματικου φαν ειναι παντα χρησιμη και αποδεκτη. :slight_smile:

(ακομα κι ανε ειναι παοκι :D)

Στο Highway to Hell υπάρχει, ανάμεσα στις άλλες κομματάρες, το αγαπημένο μου Touch too much αλλα το Back in Black έχει μέσα απίστευτα πολλά κλασικ AC/DC ώστε να το αφήσω δευτερο. Απο πολύ κοντά και το TNT βεβαίως για τον ίδιο λόγο.
Εγώ τουλάχιστον έτσι θα απαντούσα στην ερώτηση του Δρακάκη στο Σταρ “Ποιοι είναι οι AC/D ?”
Αυτοί με Bon, αυτοί με Brian…

έτσι έτσι. περιμένουμε με αγωνία! :smiley:

Sabbath= Ozzy Αγαπημένιο και για μένα και καλύτερο άλμπουμ είναι το Heaven and hell
ACDC= Scott Αγαπημένο και καλύτερο άλμπουμ το Back in black