AC Milan

Τρελοι Μιλανεζοι ενωθειτε…αυτο ειναι το thread μας…εδω θα λεμε τα παντα για την αγαπημενη μας ομαδα και 7 φορες πρωταθλητρια Ευρωπης (να τα λεμε αυτα)…Τρεμε REAL…Ερχομαστε…!

αδιαφορη ομαδα τπτ αλλο.[-X

καλα καλα…μια ομαδα με 7 ευρωπαικα λεγεται αδιαφορη…ωραιο και αυτο…

οπως εχετε παρει τα 3 πρωτα να τα χερεστε . αμα δεν ξερεις απλα ψαξε και μαθε:thumbdown:

θα μου πεις τωρα εσυ?? φυσικα και θα τα χαιρομαι…7 κουπες ειναι αυτες (στο συνολο)…

LIVORNO ΡΕΕΕΕΕΕ!!!:stuck_out_tongue:

Νατος νατος…Ελευθεροπουλος και ξερο ψωμι…χαχαχα…!!!

καλα ρασπουτιν αμα μου πεις οτι εισαι και βαζελος …να το ξερεις εισαι ο μεγαλος μου εχθρος …:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Αφου το ξερεις…

Όπως και κάθε Ιταλική ομάδα, πρέπει κι αυτή να αφανιστεί από το χάρτη. Καταστροφείς του ποδοσφαίρου. Μόνο 2 χρονιές έπαιξαν μπάλα και αυτό γιατί είχαν τη μισή εθνική Ολλανδίας. [-X

Έχουν Ρονάλντο και Κακά… Νέστα στην άμυνα… Ο Ντίντα μας τα χαλάει λίγο…

Φέτος λέω να τη δοκιμάσω στο Pro :stuck_out_tongue:

Ποια Μιλαν ρε???

Λατσιο και τα μυαλα στα μπλεντερ.

Δεν φαντάζομαι να συμφωνείς και ιδεολογικά με τους οπαδούς της…

Μας τα 'χεις πρήξει με τις ιδεολογίες ρε παλικάρι…

Δλδ στις μέρες μας οι βάζελοι είναι όλοι φασίστες και οι γαύροι όλοι αναρχοκομμούνια; :wink:

Mα δν ειμαι Λατσιο ρε.

Πλακα εκανα.Λιβορνο ειμαι στο Ιταλια.

Ε νταξει ρε για τους Λατσιαλι ειναι γνωστες οι φασιστικες τους τασεις,δεν ειναι το ιδιο με αυτο που λες.
Δεν θυμασαι το περιστατικο με τον πανηγυρισμο του DiCanio(φασιστικο χαιρετισμο εκανε με αναταση χεριου),που καυλωσε ολη η κερκιδα μαζι του και μετα τον προσκυνουσαν…?

Kαι τι πάει να πει για εμένα που συμπαθώ τη Λάτσιο (αν και είμαι Γιούβε); :dunno:
Ή αν συμπαθούσα τη Ρόμα θα ήμουν αριστερός; :wink:

Μη μπαίνουν ταμπέλες τουλάχιστον εδώ!

Ε ναι,απλα ρωτησε ο white wizard επειδη μαλλον δεν πολυγουσταρει τον φασισμο. :roll:

Κι εγω παλια την πηγαινα τη Λατσιο,εχω και φανελα Salas!:lol:

εγώ έχω φανέλα και Lazio και Roma… :stuck_out_tongue:

Για την ακρίβεια λατρεύω τόσο πολύ την πόλη της Ρώμης, που αυτές τις 2 ομάδες συμπαθώ περισσότερο από όλες τις ιταλικές.
Όντως, η μπάλα είναι μπάλα και όχι πολιτική. Αν κάποιοι οπαδοί ομάδων τα συγχέουν, δε σημαίνει ότι και εμείς πρέπει να τους ακολουθούμε και να το κάνουμε αυτό το πράγμα…

Κι εγω.
Και Ιντερ,του Djorkaeff…!