AC Milan

παντως βλεποντας τη λιστα ωραια επιθεση εχετε. σε αντιθεση με το κεντρο που αν ελειπαν Κακα- Ντε Γιονγκ θα ηταν χειροτερο απο του Ολυμπιακου

E υπερβάλλεις… δεν νομιζω οτι Poli και Montolivo είναι άσχημοι παίχτες.
Το κακό γενικά είναι ότι έχουμε μία καλή 11άδα… και τίποτα απο κει και πέρα…

Αντε να βγει το νέο Μανατζερ… να την φτιάξουμε λίγο. :stuck_out_tongue:

η κατασταση ειναι τραγικομικωτατη…:lol::lol:

O Μποατενγκ εφυγε εξαιτιας των πολλων ρατσιστικων επιθεσεων απο οπαδους μεχρι και της Μιλαν.
Αυτα τα ειπε ο προπονητης της Σαλκε.

Δεν γινονται αυτα… :lol: Παντως ο Κακα γιατι γυρισε νομιζα οτι προκειται για πρωην ποδοσφαιριστη, οντως εκει στο Μιλανο πιστευουν οτι μπορει να βοηθησει την ομαδα?

κλεινουμε Φερναντο Τορρες!!
δεν ξερω αν θα παιξει αλλα γενικα δεν βλεπω να πηγαινουμε καλα φετος
Και ο Πιπο προπονητης!!

Δεν εχει βγάλει μεγαλύτερο παλτό η ανθρωπότητα απο τον Τόρες !

Γελάμε… Ο Μπερλουσκόνι δεν την παλευει… εδω και χρόνια προσπαθει μόνο να βγάλει λεφτα απο πωλησεις για να ρεφάρει (βλ. Κακα, Boateng, Pato, Thiago Silva, Zlatan, Mario) και δεν μπορει ουτε τον Taarabt απο την QPR να κλείσει…

Φυσικά και φέτος δεν εχει δώσει φράγκο… εξου και δεν φερνει προπονητη… γιατι θα ζήταγε μεταγραφές… (ηρθαν ελευθεροι οι Lopez, Alex, Menez, Aggazi και δανεικοι οι Armero, Torres κατι ψιλά για να κλεισει τον Rami εδωσε μόνο…)

Επρεπε εδω και χρόνια να έχει πουλήσει την ομάδα…

Να δούμε αν εχει ελπίδες για CL φετος η ομάδα μιας και γενικά στην Ιταλία όλες πεσμένες ειναι.

Εκλεισαν Φαν Χινκελ, Μπιαμπιανι. Σε συζητησεις για Σουσο (Λιβερπουλ) και Πασκουαλ (Φιορεντινα)! Ενθαρρυντικη η χθεσινη εμφανιση!

Αγορά ή δανεικός;

Δανεικος για ενα χρονο και χωρις οψιον αγορας πιθανοτατα. Ο Τορες 2 χρονια δανεικος.

Πουλησαμε και Κρισταντε στην Μπενφικα για 6.000.000!

Ωραία. Αυτός ο μικρός είναι πολύ καλός, τον θέλω σε μας κάποια στιγμή.

Σωστός ο γράκχος, κι εγώ τον θέλω στον Παναθηναϊκό.

Χαλασε λεει του Μπιαμπιανι, γιατι δεν τα βρηκε με Παρμα ο Τζακαρντο, που προοριζοταν για ανταλλαγμα. Στη θεση του εκλεισε ο Μποναβεντουρα (Αταλαντα). Δεν τον ξερω αυτον, αλλα ακουγονται καλα λογια (και σιγα μην ακουγοτανε κακα, θα μου πειτε). Αιντε να τα βρουνε και για Πασκουαλ, να κλεισει και το μπακαπ του Αρμερο!

ανταλλαγη Τορες με Τσέρτσι της Ατλετικο Μαδριτης.

…τώρα θα ξαναβρεί τον εαυτό του…ο Τόρες???:):!:

:dunno:
μακαρι!!
Παντως στην Μιλαν δεν μπορεσε να κανει κατι.

αυτος ο Ντιεγκο Λοπεθ τι αχρηστος ειναι?
οποτε παιζει κανει πατατιες