AC Milan

έδιωξαν έναν παίχτη που τα έκανε όλα και έπαιζε σε όλες τις θέσεις, και έφεραν εναν που νομίζει οτι είναι στο pro evolution και πατάει το τετράγωνο…

Ναι ενταξει σε αυτο εχεις δικιο ο τζιμπριλ δεν μπορει να παιξει ολες τις θεσεις αυτο που ξερει καλα να κανει ειναι να σκοραρει

Ελπίζω να μην δούμε και την Τρίτη παρόμοια αμυντική λειτουργία γιατί…:?

Kαλα δεν ξερω ποια αμυντικη λειτουργια σωζει απο την Μπαρτσα. Ισως το all-out ταμπουρι της Inter αλλα προτιμω να δω καλη μπαλα και να χασουμε παρα να παιξουμε σα τους σιχαμενους.

Μεγάλη ομάδα που την συμπαθώ αρκετα έχω πάει και στον Σαν Σίρο πριν μερικά χρόνια
Φοράει και τα αναρχικά κοκκινο μαυρά

Αυτή και η Ατλέτικο Μπιλμπάο ειναι απο τις πιο αγαπημένες μου ξένες ομάδες

Έδωσαν τα χέρια Μίλαν-Τέβεζ!

http://sguide.gr/edosan-ta-xeria-milan-tevez/

2 αγωνιστικές, έχετε πάρει κατι θεϊκά σφυρίγματα,…

Προχθες δεν υπήρξε τίποτα θεικό…μια δύσκολη φάση και ενώ το σκορ ήταν ήδη 1-0!
Δες και αυτό πριν 3 εβδομάδες http://www.youtube.com/watch?v=PEpbKEP5NiM και πες αν θα έπρεπε να έχουμε λιγότερους ή περισσότερους βαθμούς λόγω διαιτησίας τον τελευταίο μήνα!
Παντού έχεις επιλεκτική μνήμη και ευαισθησία? :stuck_out_tongue:

ε οχι και εδώ εσυ.!!! τι σκατά.!!!
προχθές υπάρχει ενα ανύπαρκτο πέναλτι, και μια αγωνιστική πριν, σωρεία σφυριγμάτων υπέρ μιλαν…
το ξεφωνητό στην ιταλια έπεσε μπόλικο

Την πάτησες πάλι! :stuck_out_tongue:
Δεν μου απάντησες…βιάζεσαι να ποστάρεις ενώ δεν έχεις καλή ενημέρωση και δεν ασχολείσαι με κάτι ιδιαίτερα σοβαρά!

:lol:

παραιτούμαι…είμαι σιγουρος οτι αν πω και κάτι για τους μαιαμι χιτ, θα πεταχτείς και θα είσαι και εκεί οπαδός τους.!:stuck_out_tongue:

μετά απο το φιλικό με τη τζενοα, την διαιτησία με την μπολονια(το χέρι του ζεεντοφ ειναι η φάση της χρονιάς…για να μην πω για το πέναλτι που κερδίζει ο ιμπρα που γελάει το σύμπαν…), και το χθεσινό με την …δύσκολη φάση, όλα είναι ωραία…για σενα

*το οτι σου λέω ΜΟΝΟ για αυτές τις 2-3 κολλητές αγωνιστικές και εσυ μου βάζεις ενα άλλο βίντεο, με σκοτώνει…αλήθεια

Ναι σήμερα έγινα οπαδός της ΜΙΛΑΝ! :lol:
Σόρρυ δεν ήθελα να σε σκοτώσω…την αλήθεια ήθελα να αποκαταστήσω αλλά είναι άγνωστη λέξη για εσένα! :stuck_out_tongue:

για το θεο , το κάνεις επίτηδες, ετσι?

σου λεω οτι [B]ΤΩΡΑ[/B], αυτές τις αγωνιστικές, και [B]ΟΧΙ[/B] συνολικά, η μιλαν εχει ευνοηθεί…και εσύ μου βαράς ενα βίντεο με την φιορεντινα…ε και?! στο σύνολο μπορεί να εχει σφαγιαστεί…τι νόημα εχει? ελληνικό πρωτάθλημα ειναι , να κρατάμε σκορ στις σφαγές? τι είναι, τα άσπρα χώματα? η μιλαν είναι.!

*αλήθεια…



φαίνεται ουτε οι ιταλοι την ξέρουν…είμαστε όλοι ψεύτες…ζήτω η μιλαν :smiley:

Ρε αδελφέ μου λες για φιλικό με τη Τζένοα!Έχεις ιδέα με ποια ομάδα είναι αδελφά σωματεία η Τζένοα?Είναι από τα βασικά που τα ξέρει και ένας που ασχολείται ελάχιστα με το Καμπιονάτο!
Το βιντεάκι που σου έβαλα είναι ακριβώς πριν το ματς με την Μπολόνια…δεν είναι άσχετο!Εκεί η διαιτησία έκλεψε 2 βαθμούς από την ΜΙΛΑΝ…προφανώς για να ρεφάρει (δεν είναι μόνο Ελληνικό φαινόμενο αυτό) την ευνόησε στο ματς με την Μπολόνια (αν και ως δια μαγείας σου ξεφεύγει και ένα πέναλτυ που δεν δόθηκε στην ΜΙΛΑΝ στο παιχνίδι αυτό) και χτες υπάρχει μια αμφισβητούμενη φάση ενώ το σκορ ήταν ήδη 1-0!Στις τελευταίες αγωνιστικές λοιπόν που σχολίασες ουσιαστικά και λίγο μπακαλίστικα η ομάδα κέρδισε έναν βαθμό και έχασε 2 από την διαιτησία!!!
Όσο για τις οπαδικές φυλλάδες συμβαινει ότι περίπου και στην Ελλάδα οπότε είναι σαν να μου λες να μάθω την αλήθεια από την Derby , τον Γαύρο ή την Ώρα…

:lol2::lol2::lol2::lol2:

[B]BUSTED
[/B]
:stuck_out_tongue:

ξέρω πολύ καλά…το τι έκανε με την ιντερ δεν εχει καμία σημασία…η τζενοα είναι οτι ήταν ο πανιωνιος επι εποχής μπεου…όπως φυσούσε πήγαινε…
[B]εδω και 2 χρόνια έχουν αλλάξει τα πράγματα.εχει υπάρξει αδερφοποίηση των δυο συλλόγων…do your homework [/B]
οπότε αυτά τα “τα ξέρει κάποιος που ασχολείται ελάχιστα με το καμπιανατο” πες τα αλλού…ή καλύτερα πες τα στον εαυτό σου…γινεται να μην ξέρεις τι είναι η τζενοα!!!

τσέκαρε πόσους παίχτες έχουν σε συνιδιοκτησία οι δυο ομάδες και ελα πες μου…
δες τι (απίστευτες)ευκολίες έχουν κάνει οι δυο ομάδες στις μεταγραφικές περιόδους και θα καταλάβεις πολλά…

*αν μια ομάδα πάρει 100 σφυρίγματα σε ενα ματς, και κερδίσει μονο ενα βαθμό, ή και κανέναν, δεν λεει κάτι…το θέμα είναι αν τα πήρε ή οχι

Άστο σου λέω…δεν τα ξέρεις καλά…άκου αδελφοποίηση! :lol:
*Που βρήκες τα 100 σφυρίγματα ρε γίγαντα?Θες και τα λες ή σου ξεφεύγουν?Προσπάθησες να διαβάσεις αυτό που σου έγραψα παραπάνω?

γενικά λεω ρε…δεν εχει σημασία πόσο αξιοποίησες τα σφυρίγματα σου και τι έκανες με αυτά…
δηλαδη αν ο ολυμπιακός πάρει 3 πέναλτι που δεν είναι σε ένα ματς με την αεκ, αλλά βγείτε χ, εσύ δεν θα πεις το πόσο ευνοήθηκε ο ολυμπιακός? θα σταθείς στο οτι δεν κέρδισε και τους 3 βαθμούς? δεν πάει ετσι…

οσο για την τζενοα, δεν βλέπω να παραδέχεσαι τίποτα…Nice…ουτε εχει πάρει το αυτί σου κάτι, ουτε έχεις δεις σε δυο χρονιά τις συναλλαγής μεταξύ τους, ούτε τις συνιδιοκτησίες, ουτε τις αγορές παιχτών που πάνε στην άλλη ομάδα χωρίς καν να παιξουν στην ομαδα που αγοράστηκαν…

και επειδή πρήζουμε τον κόσμο , αν θες συνέχεια βάρα ενα Pm

Ρε τα ξέρω πολύ καλά τα αλισβερίσια με την Τζένοα!Όμως παραμένει να έχει τις καλύτερες σχέσεις με την Ίντερ!Για να στο πω με τα Ελληνικά δεδομένα…είναι σαν να μου λες ότι ο Όφη είχε καλύτερες σχέσεις με τον γαύρο την εποχή των Βαρδινογιανναίων επειδή είχανε ψωνίσει 2-3 παίχτες!Πιο φιλικό από το Τζένοα-Ίντερ την προηγούμενη αγωνιστική δεν θα βρεις…και με πλήρωσε κιόλας!8)
Σου επαναλαμβάνω για τελευταία φορά…στο ματς με την Μπολόνια η ΜΙΛΑΝ είχε 2 υπέρ σφυρίγματα και ένα κατά…και πήρε έναν βαθμό άδικα!Με την Φιορεντίνα της έκοψε 2 βαθμούς η διαιτησία…αν είχες βγει και είχες κάνει και τότε σχόλιο θα σε παραδεχόμουνα και δεν θα μιλούσα τώρα…

μα σου το ειπα και πιο πάνω…η μιλαν μπορεί να εχει σφαχτεί στο σύνολο…δεν διαφωνώ!
σου λεω για αυτόν τον καιρό.
επίσης και εγω έβγαλα 3 εισιτήρια αελ με το διπλό της μιλαν στην τζενοα…ετσι θα το πάμε?:stuck_out_tongue:

peace.!

Και εγώ για αυτό τον μήνα σου λέω αλλά δεν λες να το καταλάβεις!Τες πα…