Μachine Head

Εντάξει ας ξανά’ρθουν:):!:

που θα πάει θα έρθουν, και αν όχι φέτος, του χρόνου θα τους δω έξω…όλο και κάπου θα τους πετύχω…:roll:


Now playing: Insomnium - Ill-Starred Son
via FoxyTunes

Σιγα μηροθυνε ελλαδισταν…Μακαρι παντως…

#-o#-o#-o
oοοοοοοχι ρε γμτ!
τοσους μηνες το περιμενω να πεσει και πριν 4 μερες το παρειγγειλα μεσω αμαζον 8.5 λιρες (=10-11 ευρω)

σιγα ρε, 2 ευρα ειναι.ουτε για τσιγαρα της προκοπης δεν φτανουν

ον τοπικ: τις προαλες ακουυσα το supercharged σε μρ3 φιλης και ψηθηκα ασχημα να ασχοληθω μαζι τους

αξιζει… μεγάλο συγκρότημα, αν και το μεγαλο τους αξιοπερεργο ειναι οτι τον πιο γαματο δισκο τους (σε κριτικές τουλάχιστον) τιν βγαλανε τωρα στα γεραματα (ο Φλυνν εχει πατησει τα 40)

Αφου ειναι μεγαλος σε ηλικια.Πιο πριν επαιζε στους καραθεουλες Vio-Lence μαζι με τον
Phil Demmel. http://www.metal-archives.com/band.php?id=373

Το Blackening σπέρνει!Από τους δίσκους που έχω λιώσει!Και το Burn My eyes πολύ καλός δίσκος…

Μόνο με το blackening ξετρελάθηκα, τα προηγούμενα μου φαίνονται αρκετά μέτρια και γενικά πολύ λίγα τραγούδια ξεχωρίζω

εχουμε νεο τραγουδι
http://www.youtube.com/watch?v=CAi4OuKvP7U

αρκουντως μελωδιαρικο,αλλα κατωτερο απο αυτα του προηγουμενου imo:roll:
για πειτε καμια γνωμη.

Το άκουγα προχθές και μου άρεσε αρκετά, βέβαια δεν ήταν και στην καλύτερη ποιότητα…

Εχω κουμπώσει Blackening… Ω ΔΑΙΜΟΝΕΣ ΤΙ ΔΙΣΚΑΡΑ!!!

…κιεγώ, αλλά και περιμένω και ανάλογη συνέχεια:):!:

Είμαι μεγάλος φάν των Machine Head όπως φαίνεται από το nickname μου. Πέρα από τα Burn My Eyes, The More Things Change, Through The Ashes Of Empires και The Blackening έχω μια τρελή συμπάθεια σε κάποια κομμάτια από τα Superchanger και The Burning Red.

Όσον αφορά το νέο κομμάτι πολύ ωραίο και μελωδικό. Στο ύφος των κομματιών του The Blackening και μένει να δούμε τη συνέχεια!:smiley:

Δεν υπαρχει το link φιλε μου.

Μηπως ειναι αυτο εδω?

αυτό είναι, το ρίχνουν λόγω δικαιωμάτων αλλά το ξανανεβάζουν…
γαμάτο είναι, η φωνή του Flynn είναι κάπως διαφορετική?

Καλό είναι αλλά περιμένω να δω πως θα ταιριάζει και με τα υπόλοιπα τραγούδια του δίσκου. Αν καταφέρουν και ξεπεράσουν το Blackening τους βγάζω το καπέλο.

Παει πολυς καιρος απο το Blackening,λογικα,απο machinehead,η αναμονη αξιζει.

Machine Head?
απλα προσκυνω :bow2::bow2:

:metal:

τι λετε για το καινουργιο τραγουδι?
οπως ειπαν τα μελη δυσκολο να κανουν κατι αναλογο με το προηγουμενο
και εγω το ιδιο πιστευω αλλα δεν θα απογοητευτω αν ειναι ωραια τα τραγουδια.
και ηδη μαρεσει το Locust

Βαρας τεμεναδες μπροστα στον καθρεφτη ? :stuck_out_tongue: