Μachine Head

οχι μονο οταν τους ακουω
:p:D

To Locust μαρεσε και εμενα ! Ασ ελπισουμε σε κατι αναλογο του Blackening μακαρι !

καινουργια νεα

Σε πρόσφατη συνέντευξη που παραχώρησε ο τραγουδιστής των Machine Head, Robb Flynn, αποκάλυψε του λόγου το αληθές.

«Έχω την αίσθηση πως με τον καινούργιο μας δίσκο κάναμε ένα βήμα παραπέρα. Παρακολούθησα μαθήματα φωνητικής με τον καθηγητή που βοήθησε κατά το παρελθόν τόσο τη Lady Gaga, όσο και τον Mick Jagger, κι εν συνεχεία έκανα μερικά συμπληρωματικά στην κλασική κιθάρα. Ήθελα να νιώσω σαν πρωτάρης κι όχι να το παίξω άνετος, προκειμένου να φέρω καινούργιες ιδέες», δήλωσε ο Flynn.

Ο πολυαναμενόμενος νέος δίσκος των Machine Head ηχογραφήθηκε στα Jingletown Studios του τραγουδιστή των Green Day, Billie Joe Armstrong, και η επίσημη κυκλοφορία του έχει οριστεί για την 27η Σεπτεμβρίου.

Θελω μετσαλ κοβερ του Αλεχαντρου. \m/

Πολύ πολύ ωραίο το καινούργιο τους. Δείχνει να χώνει λιγότερο σε σχέση με το blackening αλλά έστω και έτσι με κέρδισε εύκολα. Έχει παίξει αρκετές φορές ως τώρα. Αναμένουμε.

διασκευη στο Dimebag Darrell Tribute Album Getcha Pull
Fucking Hostile

Εχεις παει σε μια συναυλια των Metallica, και ξαφνικα συνειδητοποιεις οτι διπλα σου …

[SPOILER]μαρεσει που στο τελος μπαινει σε rage.θα μου πεις και ποιος δν θα μπαινε:lol:[/SPOILER]

χαχαχαα έλα ρε μλκ!!!

με την σειρα αγαπημενα

1)Burn My Eyes
2)The Blackening
3)the more things change
4)The Burning Red (επειδη ειναι το πρωτο που ακουσα)
5)Unto the Locust
6)Through the Ashes of Empires
7)Supercharger

βλεπω την συναυλια στο Μιλανο



δεν μπορουσαν να πεταχτουν κι απο δω?

Η επιθυμία σου διαταγή:)

MACHINE FUCKING HEAD! MACHINE FUCKING HEAD!

…έτσι=D>:metal::):!:

μια μερα ελειψα απο το φορουμ και εγινε πραγματικοτητα :smiley:

πω πω δεν θα μεινει τιποτε ορθιο,την καλυτερη στιγμη σκανε,ρεμματα θα ειμαστε στους sabbath:D:D

κανονικα επρεπε να ειχαν ερθει απο τον προηγουμενο δισκο
αργησαν πολυ
δεν πειραζει,φτανει που θα ερθουν τωρα

τωρα εχουν ακομα μια δισκαρα στην πλατη

πρεπει να παιξουν και το sentinel τον ιουλη

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=dYJ3hKG3L8Y

Μπορει να μου πει κανεις γιατι αγγιξαν το Sentinel? Οχι μονο χανει την καυλα/φηλινγκ του πρωτοτυπου, αλλα στα αυτια μου ειναι απλα λαθος αυτο που ακουω.

Χαιρομαι πολυ που θα τους δουμε σε αυτη την φαση της καρερας τους με 2 σερι δισκαρες στην πλατη. Απο τις καλυτερες συγχρονες μπαντες, σε μεγαλη φορμα. Θα γινει ο χαμος και θα ειναι το τελειο προγευμα πριν τους[B][SIZE=“2”] ΘΕΟΥΣ[/SIZE][/B]…

[B][SIZE=“7”]3[/SIZE][/B] σερι δισκαρες !