Φλερτάρετε ΕΔΩ (aka Οι κονταρομαχίες των τιτάνων)

Α, πες έτσι.

Λέω κ γω, γκόμενα και να κάνει τόσο headbanging σε live.
Έπρεπε να εντυπωσιάσει το αγόρι όμως…

μπα έχω δει γκομενάκια να χτυπιούνται κ περισσότερο .:slight_smile: αλλά κ πάλι ρισπεκτ .
που ‘‘καθόσουν’’ εσύ ;;

Στ αριστερα της σκηνής και πάνω.

εγώ ήμουν στα αριστερά όπως βλέπει το συγκρότημα τον κόσμο . και … ΚΑΓΚΕΛΟ . :metal:

Τωρα οι δυο αποπάνω, ή είστε off topic, ή δεν είστε off topic άρα φλερτάρετε μεταξύ σας, ή είστε lame γιατί συζητάτε για τύπισσες που θα θέλατε να φλερταρετε αλλά δεν φλερτάρατε.
Δεν πειράζει μωρέ, δεν είναι ντροπή, εκφραστείτε, jus’ feelin’ da luuuuuuuuuuv 8)8)8)8)

χαχαχαχαχα
εγώ δν ξέρω πως και εξελίχθηκε έτσι η κατάσταση :–

ρε κρισπ κ εγώ στραιτ είμαι , αλλά τι λες να το παλέψουμε μεταξύ μας :lol:

Ο Φέθρυ έχει ένα δίκιο, αλλά εγώ έχω εκφράσει το φλερτ μου στη γιουζερίνα dexter_ και περιμένω ανταπόκριση. :slight_smile:

η πρώτη οφίσιαλ χυλόπιτα π έφαγα από άντρα :lol::p:!:

[SIZE=“7”]200 ποστ μωρή τρέλαααααααα[/SIZE]

Να τις χιλιάσεις! :smiley:

κατάρα / ευχή ; διαλέξτε την σωστή απάντηση κ και κερδίστε τον αριθμό των ποστ του κρισπ και άλλα πολλά αξιοζήλευτα δώρα .

[SIZE=“1”]**(σαν έπαθλο δν συμπεριλαμβάνεαι η αγάπη της γιουσερίνας δεξτερ_)[/SIZE]

Ααααααααααααχ :oops:=P~

το αντίπαλο δεος μόλις απάντησε στο θρεντ . απομονώστε την περιοχή
[CENTER][SIZE=“6”]-ΠΕΔΙΟ ΜΑΛΛΙΟΤΡΑΒΗΓΜΑΤΟΣ-[/SIZE][/CENTER]
για τα ματια του κρισπ . χαχ0αχ0αχ0αχ0αχ0αχ:p:D

Θελω να φλερταρω τον Μαναζερ Νικ.

Για να το κάνεις αυτό πρέπει να περάσεις οντισιόν από εμένα (τον manager του managernick).

Για να το κάνεις αυτό πρέπει να είσαι ανώμαλη.

άντε κανονίστηκε κι ο πρώτος φορουμικός γάμος μετά τον ΤέληΒα (αν έχω κατάλαβει κάλα τα παρμύθια από τους γέρους μπάρμπες του φόρουμ…)

Καλά μιλάμε έχω διαβάσει όλο το topic και έχω γα***εί στα γέλια :lol2:,δηλαδή έλεος,εεεε ρε κατάντια,εεε ρε στέρηση:bounce::papas::bounce:…

αντρας, με αγαπη για τις γυναικες και τη ζωη ψαχνει γυναικα για ρομαντικες καταστασεις

οποια ενδιαφερεται, πμ
ή
παρτε στο 6971234567 και ζητηστε το ‘‘ευαισθητο γουρουνακι’’

“αγρότης μόνος ψάχνει…”

΄΄μια νυφη για τον γιο μου…’’:stuck_out_tongue: