Akercocke/Mgla ~ 13-14.1.17 @ Αθήνα (κύτταρο) & Θεσσαλονίκη (8μπολ)

https://www.facebook.com/events/557866274417910/

:bye:

edit, ας διορθώσει κάποιος το “c” στον τίτλο =/

wut??

sigouraki

Χωρίς να είμαι ιδιαίτερα φαν του είδους το τελευταίο Mgla είναι έπος…θα παίξει δυνατά να πάω

Eπρεπε να μεταναστευσω πρωτα ε ? Γαμω την αγια πατατα γαμω !

Χαχαχα, το ίδιο! Που πήγες? Εγώ από τον Απρίλιο είμαι Νορβηγία, βέβαια εδώ θα παίξουν το επόμενο καλοκαίρι στο Beyond the gates με mayhem,dark sonority,negative plane,cult of cult προς το παρόν.

Mgla!!! Έχε γειά κόζμε!

Στάλθηκε από το LG-H440n μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Απο 27 Αυγουστου ειμαι στην Στοκχολμη ! Svenskadodsmetal ! :smiley:

deathster αν μπορείς πες σε κάποιον αρμόδιο να κάνει edit τον τίτλο αν γίνεται, δεν είναι δικό μου το λάθος, copypaste το έκανα και το self report μου δεν είχε αποτέλεσμα :frowning:

εντιτ, μερσί

Deathster, σχεδιαζω να κατεβω απο τη Στοκχολμη στην Αθηνα για τη συναυλια.
Ψησου να ταξιδεψουμε μαζι.
Παρτε για προθερμανση σχεδον ολοκληρη την συναυλια τους στο βορρα τον Μαιο που περασε:

Σχεδόν γειτονιά δλδ? :smiley:

Μου 'φυγε σταγονίτσα.

Έχω να γράψω χρόνια στο φόρουμ, αλλά έχω να δηλώσω, ότι όταν μου το είπε ο κουμπάρος μου (και γνωστός συμφορουμίτης), μ’ έπιασε τέτοια ταχυκαρδία, που όμοιά της, είχα να πάθω από το 2010, όταν ανακοινώθηκαν bolt thrower.
To τέλος έρχεται.

Λυπάμαι που θα χάσω τους Akercocke, δεν μου λένε κάτι οι Mgla. Ελπίζω να γίνει συνήθεια και να ξανάρθουν σύντομα.

Επειδή μπορεί και να μην έρθουν σύντομα, γιατί δεν έρχεσαι μόνο για Akercocke και στους mgla πιες μια μπύρα ξέρω γω ή αν δεν τους αντέχεις τόσο πολύ έλα αργότερα ορ σμθ;

ΡΕ! Πάτε καλά?? Γιατί κοιμήθηκε το θρεντ?

1 Like

και μαλιστα σε 2 sold out live…