Album που ξεθάψατε μετά απο καιρό

μιας και τους ανεφερε ενας συμφορουμιτης εβαλα παλι τη δισκαρα να παιζει.

:cry::cry::cry::cry::cry:

Πολύ μεγάλη μπάντα ρε πούστη μου.

οχι ρε φιλε τους ειχα ακουσει πριν 3 χρονια σε ενα φερστιβαλ στην καβαλα
και ειχα φαει τον τοπο για να βρω αλμπουμ τους…
πολυ καλοι!!!:thumbup:

:expressionless:

Οι Tossers έχουν παίξει στην Καβάλα;

:expressionless:

ναι το 2008, ήμασταν καμια 200 ατομα με το ζόρι!!!και μετα πίναμε μπύρες μαζι…:smiley:
καλα ο τραγουδιστής τους ειναι μεγαλη τυπαρα

εχουν βγάλει τίποτα καινούριο?(εχω καιρο να ασχοληθώ)

Απ’ όσο ξέρω, το τελευταίο τους ήταν η δισκάρα One Fine Spring Evening του 2008.

Να βλεπα συναυλία πακέτο The Tossers/Dropkick Murphys/Flogging Molly και τί στον κόσμο…

ξεθαψα το οριτζιναλ και μου εχει παρει τα πασα!

τι ριμαστερ και μαλακιες!

Πέστα:thumbup: :slight_smile: :!:

Παιδια εγω εχω κολησει με αυτα τα 4 τον τελευταιο καιρο παλι. Τα γουσταρω πολυ. Εχουν κατι το περιεργο:

Ειναι η μπαντα του Ronnie Montrose, ο γνωστος καινοτομος κιθαριστας απο τους Montrose που τραγουδουσε ο Sammy Hagar. Σε αυτα ο τραγουδιστης ειναι ο DAVEY PATTISON και drums o DENNY CARMASSI.

και με αυτα επισης το ιδιο κoλλημα μετα απο καιρο ξανα:

Αλμπουμαρες ολα τους και πολυ υποτιμημενα…δυστυχως.

Οποιος δεν εχει ακουσει, ας ριξει ενα αυτακι δεν εχει να χασει τιποτα, ισα ισα. Ατοφιο καθαροαιμο Hard Rock τα Montrose στο στυλ των Van Halen στα πρωτα τους 4 αλμπουμ - αραγε απο που επηρεαστηκε ο Eddie ηθελα να ηξερα - και τα Gamma επισης Hard Rock με συνοδεια πληκτρων προς το μελωδικο Hard θα ελεγα… Εξαιρετικα και τα 2.

^^ Λοιπον ακουγα αυτο [B]εδω[/B] το τραγουδακι και περιπου 1 λεπτο πριν τελειωσει ξαφνικα ως δια μαγειας συνειδητοποιησα οτι εχει απιστευτα γαματο groovy ρυθμο. Νομιζω δεν θα ακουω τιποτα αλλο για το υπολοιπο βραδυ :stereo:
Μπραβο zep ωραια προταση!!

Πωωω είχα πολύ καιρό να το ακούσω:!:
Για μπουνίδια μες στη μάπα…

[SIZE=“5”][B]ΞΥΛΟ![/B][/SIZE]

Τ-Ε-Λ-Ε-Ι-Ο

ακόμα πελώριο

Ύστερα από τόσο καιρό από την κυκλοφορία του παίζει να μου αρέσει ένα κλικ πιο πάνω από το Jane Doe

Same Here.

Βασικά χεστήκαμε όλοι, επειδή έχουμε/ειχαμε (δικαιωματικά) το jane doe ως ευαγγελιο.

Thorns - Thorns

πολύ θαμμένο όμως.

Ωπ καλή ιδέα, το βράδυ θα το ξεθάψω κι εγώ :!:

Ετος 1997.το thrash ειναι σχεδον εξαφανισμενο.και σκαει το παραπανω σαν οαση στην ερημο.thrash μουσικη με U.S. power φωνητικα.το ενα τραγουδι καλυτερο απο το αλλο.τι να πρωτοδιαλεξεις?Aggressor,Sacred War,Let Us Prey,Screams From The Gallows???Δισκος-ΚΟΡΥΦΗ και απολυτα υποτιμημενος.το μοναδικο αρνητικο,το οτι να ναι-απλοικο-cult εξωφυλλο.επιβαλλεται ακουσμα!!

πάντα το Let Us Prey (κομματάρα) ,μου έφερνε σε Manowar .Κυριώς λόγω του τρόπου που τραγουδάει.
Πολύ καλός δίσκος ,και νομίζω οτι βγάζουν καινούργιο (αν και δεν ξέρω ποιος έχει απομείνει απο τα '80s)