Album που ξεθάψατε μετά απο καιρό

Η πιο μεγιστη κομματαρα του δισκου ειναι [U]εδω[/U]. 8)

Aν και τους προτιμω στα πιο παλια τους, δεν καταφεραν να κανουν κατι εστω μετριο.

ΜΟΝΟ σε εμενα αρεσει αυτος ο δισκος???

Πολύ καλος δισκος, καλα που μου τον θύμισες! :stuck_out_tongue:

Έχω να τον ακούσω από τότε που βγήκε…
Είναι πολύ καλός τελικά!!!

Wish you were here going 90’s. Fucking ouch.

Βάζω ότι cd βρίσκω :smiley:

Rhcp - Californication
Opeth - still life
Becoming the archetype - the physics of fire
Deftones - diamond eyes
Mahumodo - waves
Coheed - 3
The decemberists - the hazards of love

Saxon discography:):!:

[I]Yeasayer - All Hour Cymbals[/I]

[B]Ministry [/B]- Twitch

Τις τελευταίες μέρες τριγυρναγε στο μυαλό μου η λαμαρίνα του, το μπλιμπλικι του, και η γεμάτη γεύση του.

Τα καλύτερα άλμπουμ των Πορτογάλων, έτσι απλά. Και το πρώτο ένα από τα καλύτερα της δεκαετίας του '90. Τους έχασα μετά το Butterfly Effect καθώς τα μετέπειτα δεν μου άρεσαν από σκόρπια κομμάτια που άκουσα.
Τι να πει κανείς για το Wolfheart; Alma mater, Wolfshade, Vampiria, Love Crimes, τρομερά κομμάτια για το είδος αλλά και γενικότερα.
Και εξίσου εντυπωσιακή συνέχεια αν και ένα σκαλι παρακάτω με το Ιrreligious.

Mε πιανει καλοκαιριατικα… :stuck_out_tongue: Mεσα στα 10-20 καλυτερα thrash/crossover (οπως θελετε) αλμπουμ

ε βάλε και αυτό να κλείσεις 3αδα.

Queensryche - Rage For Order, Operation Mindcrime, Empire, Promised Land, Mindcrime At The Moore 2dvd:):!:

εμένα μου ειχε αρέσει πάντως

Ενοειται οτι ειναι ωραιος δισκος.Αλλα τους θεωρω ΥΠΕΡΤΙΜΗΜΕΝΗ μπαντα σε σχεση με ποσοτητα /ποιοτητα κυκλοφοριων του(ς).Α,και αγαπημενος το Set The World On Fire.Οκ,κατασπαραξτε με τωρα.

ειναι λιγο εξω απο τα καλοκαιρινα μου ακουσματα αλλα :dunno:

Asphyx - The Rack:):!:

Φανταστική μπάντα οι Humble Pie.Ειδικά live ήταν εκρηκτικοί.Και ο Frampton,ασχέτως αν μας αρέσουν τα όσα έκανε μετέπειτα,εδώ δείχνει πόσο καλός κιθαρίστας ήταν.

Haters gonna hate!Αλλά εδώ μάλλον έχουμε να κάνουμε με έναν από τους καλύτερους hard rock δίσκους παλαιάς κοπής της περασμένης δεκαετίας.Κρίμα που δεν επιβεβαίωσαν τις προσδοκίες μου(χωρίς να είναι κακοί όμως).