Album που ξεθάψατε μετά απο καιρό

Το μυστικό αυτού του δίσκου να ξέρετε ότι είναι το κλείσιμο του “Radical Cut”.

Συγκινητικό. Θυμάμαι να τον ακούω στο μέταλ έρα .

Και μόλις έκανα εικόνα Γράκχο σε εναλλακτικό σενάριο να πηγαίνει στα επόμενα (μετά την αλλαγή ονόματος) και να κυκλοφορεί με μπότες Demonia, βινύλ παντελόνι και goggles στο κεφάλι.

Και για να αναφερθώ και στον έτερο Νορβηγό: But tonight, I’m Houdini.

Δεν έχω πάει ποτέ στα επόμενα, ούτε έτσι, από περιέργεια, και ούτε στο μέλλον βλέπω να το κάνω - χωρίς Sverd μου είναι τελείως αδιάφοροι.

Α και εννοείται βέβαια ότι δεν έχω ιδέα τι σκατά είναι όλα αυτά που λες. :stuck_out_tongue:

Έντιμο σερνικό που δεν εξέπεσε στην αμαρτία της “στήριξης” της χοντρογκοθούς/ινταστριαλλούς. I’ll give that to you.
Και μην πας στα επόμενα, δεν έχει κανένα νόημα. Ηλίθιο industrial για πουριτανά ξέκωλα (ανεξαρτήτως φύλου).

Συμφωνώ, προτιμάμε πραγματικούς COVENANT.

Βασικά σε χορευτικό ινταστριαλοebm ούτε αυτούς προσωπικά, πάμε προς Front 242, Frontline Assembly, Suicide Commando και είμεθα οκ. Θα έλεγα και μεταγενέστερους Skinny Puppy αλλά ξέρω ότι το Too Dark Park θα μου μείνει για πάντα.

Βάζω VNV NATION και VELVET ACID CHRIST στο τραπέζι.

Καλή κίνηση, αλλά δε θα μπορέσουν να κάνουν τίποτα στον ΑΣΠΡΟ ΔΡΑΚΟ ΜΕ ΤΑ ΜΠΛΕ ΜΑΤΙΑ.

Αν και λίγο πιο κλαψιάρηδες και τούτοι δω έχουν κάποιες καλές συνθέσεις https://www.youtube.com/watch?v=j3dcBSeLrkU ρίξε μια ακρόαση.

Solitude Aeturnus discography:):!:

Heavy load - death or glory
Jag panzer - ample destruction

Και πολύ το χάρηκα…

Vicius rumors - welcome to the ball

Paradise Lost discography:):!:

Δεν ξέρω ρε σεις, από χτες-προχτές κάτι μ’ έχει πιάσει πάλι και λιώνω ύστερους Saxon (ξέρετε τώρα, από Unleash the Beast και πέρα). Τα χω πάρει με τη σειρά τα δίσκια, angus7pl style, και αυτή τη στιγμή έχω φτάσει στο Inner Sanctum και είμαι σε φάση πωωωωωωπωπωπωπω τι ΤΕΡΑΣ είναι αυτό ρε μαλάκες!

Αγαπάμε και τα άλλα σου, αλλά μας λείπει και το δένδρο, ψέματα να πούμε;

*Anesthetize. Ε ναι, τι, αυτό.

Dream Theater - Black Clouds & Silver Linings

:):!: