Album που ξεθάψατε μετά απο καιρό


Παίζει να χω πάνω από έξι χρόνια.

Kreator- cause for conflict . Δισκαρος

Γιατι ετσι. Παρασκευη.

Dream Theater - discography/videography:):!:

Cathedral - the carnival bizarre έπος

Επιστρέφω σπίτι από χωριό, πτώμα, έχω κοντέψει να παίξω ξύλο με έναν γέρο που έβρισε την μάνα μου, έχω πάει γιατρό για τσεκάπ, έχω επισκεφτεί μια φίλη που 'θελα να δω. Έκανε κρύο στο χωριό. Πολύ. Δεν ξέρω αν είναι η κούρασή μου ή όντως το γύρισε κι εδώ, αλλά ξανακρυώνω στην Αθήνα. Θυμάμαι τις αρχές της τρίτης λυκείου (2007) που είχαν πιάσει τα πρώτα κρύα επίσης και είχα ανακαλύψει εκείνο το ιδίωμα που θα μας ζάλιζε τα αρχίδια τα επόμενα χρόνια με τις άπειρες μετριότητες και όλους τους “περαστικούς” να το παίζουν θλιμμένες αυτοκαταστροφικές ζωντοχήρες. Το Depressive Blackmetal. Θυμάμαι το δίσκο που ανακάλυψα τότε και με έμπασε στο όλο “κλαψ, τι άσχημη που είναι η ζωή” σκηνικό, Σύνταγμα γεμάτο emo, η πρώτη κατάληψη του σχολείου μας, πρόβες με μπάντες που δεν κάναμε τίποτα, ο φοιτητής-μεταλλάς γείτονας Θανάσης που γινόμασταν με μπύρες μετά το φροντιστήριο τις Παρασκευές σπίτι του, DHG πρώτη φορά στην Ελλάδα, μόνιμα νεύρα και μια γκόμενα που αγόταν και φερόταν. Και στο ενδιάμεσο αυτός ο δίσκος, που τον άκουγα τα βράδια με ακουστικά στο σκοτάδι μετά από απογεύματα με το Souvenirs D’Un Autre Monde, πριν με χαρακώσουν οι Anti και αγοράσω τα Archgoat και Profanatica (το Triumph.Genocide.Antichrist. το πήρα κάποιους μήνες πριν και ήταν σοκ).

Με πατάει όπως τότε.

τεράστιο άλμπουμ

1 Like

Δισκογραφία Brujeria

Φοιτητής, Te Invoco

Και διασκευή Macarena

Πότε ζκά το καινούργιο;

And the little angel on my side, takes me on a devil ride…

Ενα αριστουργημα…

Δισκογραφία Oxiplegatz

Με εξωγήινες βυζάρες

Και εξωγήινη κωλάρα

Μετά χωρίσαμε και το έριξα στον αυνανισμό.:frowning:

the end elementary

Στο απειρο

Και ακομα παραπερααααα

Απ’τις ελάχιστες φορές που τα pt2,3 είναι καλύτερα (έστω ισάξια) απ’το pt1

(Γραφικότητες μεν, αλλά) You Have Carried That Cross Long Enough.