Καλύτερα albums των '00s

καποιος να ψηφισει mars volta ,τουλαχιστον 7 ψηφους ,ειναι κριμα


Σε αυτό το θρεντ μάθαμε, παιδάκια, ότι το σουβέρ των Rammstein καθώς επίσης και οι ΤΕΡΑΣΤΙΟΙ (#-o) Slipknot είναι 15+ θέσεις πάνω από το “Interzone Mantras” και το ομώνυμο Witchcraft.

Ακροβασία μεταξύ γελοιότητας και αθανασίας-καθ’ότι οι ηλίθιοι είναι ως γνωστόν ανίκητοι

σε προκαλώ μια παρτίδα πόρτες να αποδειχθεί το αντίθετο.

ναι, γιατί βλέπεις οι λίστες του χάμμερ και του κάθε χάμμερ είναι απείρως καλύτερες.δηλαδή τι?περίμενες να βγεί πρώτο το witchcraft?μια χαρά είναι τα αποτελέσματα.

βλέπω πάντως ότι η λίστα μου έχει αλλάξει από τον deathster (δεν το είχα προσέξει :p), οπότε δε χρειάζεται να κάνω την αλλαγή.

Αγαπημένε [B]DUDE[/B] να κάνω mini review για το[B] tragedy - vengeance[/B] της θέσης 89?:roll:

Είναι και λατρεμένο, αλλά δεν έχω και σχεδόν τίποτα άλλο στην 100άδα. Ενώ με ψήνει και η όλη φάση γενικά.

Σ’ αυτό εδώ το θρεντ, παιδάκια, μαθαίνουμε επίσης πως να συγκρίνουμε μπρόκολα με καρπούζια.

:!::slight_smile:

Καλή έιναι η λίστα ρε σεις, έχει ποικιλία, έχει πιάσει τον παλμό στον σκληρό ήχο για την δεκαετία, έχει τους - περισσότερους,προφανώς όχι όλους - χαρακτηριστικούς δίσκους για τα 00΄ς, όπως κ τις μπάντες. Και γενικά το φόρουμ έχει κόσμο που την ψάχνει, φυσικά όλα είναι υποκειμενικά κ ο καθένας θα ήθελε να δει και κατιτις παραπάνω εκεί μέσα μπλαμπλαμπλα

[SPOILER]Άμα έιναι να γίνει αυτό που είπατε με μια σύντομη περιγραφή των δίσκων (αν και χλωμό το κόβω), είμαι κι εγώ μέσα να πω καμμιά κουβέντα για κάποιους εξ αυτών[/SPOILER]

Επίσης οι Witchcraft είναι true και οι Slipknot false.

Αφού δε θέλουμε να συγκρίνουμε μπρόκολα με καρπούζια τότε γιατί κάνουμε συνδυασμένες λίστες φρούτων και λαχανικών ρε μάγκες;

για μέγιστη πρόσληψη βιταμινών

Για να περνά η ώρα. Φύγε τώρα.

Εγώ το’πα και στον ντουντ, μέσα 100%. Κάντε και νοθεία και βάλτε Cursed στα τοπ οφ δε ποπς να κάνω ριβιού-ποτάμι.

Και γενικά κατ’ έμε είναι από τις πολύ καλές λίστες που έχω δει να κυκλοφορούν, μαζι μ’ αυτή από ένα sputnik που πόσταρε ο rip noob

Ναι ισχύει, ωραία ήταν κ αυτή η λίστα

Νοθεία έχει ήδη παιχτεί. Από ένα μεηντενομεταλλικα, κανένα πριστ και κανένα μανογουορ. Δεν πάμε καλά…

Επίσης, δεν έχουν ψηφίσει η μικτή φόρουμ του “τι ακούτε τώρα”. Καταγγέλω εγκυρότητα.

Μια χαρα ειναι η λιστα σε γενικες γραμμες

Στο θεμα των μινι-ριβιουζ , τοπα κ στο dude , το ανακοινων κ εδω

Εχω παρει εργολαβια αυτο εδω και δεν το συζηταω

[B][SIZE=“3”]Mars Volta - Frances the Mute.[/SIZE][/B]

Aν υπαρχει αλλος που το θεωρει δισκο της 10ετιας , να το πει και το συζηταμε

Δεν θελω κανενα αλλο δισκο για κριτικη , ενας και φτανει.

Απλα εχω ηδη σκεφτει 3 εκδοχες για το ριβιου , αναλογα ποσο ‘καμμενος’ ειναι ο ακροατης.

Ιδωμεν.

δε νομίζω πως υπάρχει κανένας που να διαφωνεί ότι ο awake πρέπει να πάρει το mars volta.εμένα με έπεισε.ειδικά για την πιο ‘καμμένη’ εκδοχή. :stuck_out_tongue:

βλέποντας πάντως τη λίστα μου και τα γενικά αποτελέσματα του δημοψηφίσματος, αυτά που με ψήνουν περισσότερο είναι το “the ritual fires of abandonment” των minsk και τo “third” των portishead.όχι ότι δεν υπάρχουν βέβαια και άλλοι δίσκοι που θα μπορούσα να γράψω αρκετά γι’αυτούς.απλά εκηλώνω την προτίμησή μου.
κάντε τη μοιρασιά όπως νομίζετε καλύτερα και let me know…

σκεφτομαι να γραψω 3 ριβιουζ

1.ο ακροατης που εχει πιει μονο ξυδια
2.ο ακροατης που εχει πιει μπαφους
3.ο ακροατης που εχει φαει μανιταρια/lsd

multiple choice κ ετσι :stuck_out_tongue:

γιατί λέμε όχι στα ψευτοδιλήμματα. :hippy:

Εγώ ψήνομαι για Eye Of Every Storm (σεντόνι το κείμενο που έχω υπόψη μου), Nothing και Dead Heart In A Dead World

κανενα ψευτοδιλημμα

κατα 99% αποσο ξερω δλδ απο ανθρωπους

η 3η κατηγορια ανθρωπων εμπεριεχει την 2η που εμπεριεχει την 1η

αν εσυ τωρα ξερεις ανθρωπο που δεν εχει πιει αλκοολ ποτε στη ζωη του κ πηγε κατευθειαν στο lsd , να τον βγαλεις φωτογραφια ειναι απο αλλο πλανητη 8)

τεσπα ξεφευγουμε :stuck_out_tongue:

για σενα θα βαλω κ μια 4η κατηγορια ακροατων τους [SPOILER][B]hipsters[/B][/SPOILER]