Καλύτερα albums των '00s

Μήπως να κάναμε μια σούμα, να δούμε ποιες κριτικές έχουν σταλεί και ποιες ακόμα βρίσκονται στο δρόμο; Pumpkin θέλοντος και επιτρέποντος φυσικά. Και ύστερα να δούμε ποιοι σκοπεύουν όντως να γράψουν την κριτική και αν δε θέλουν πια, να τις ξαναμοιράσουμε. Όσο το εγχείρημα βρίσκεται στον αυτόματο δε βλέπω να προχωρά και πολύ.

Δυστυχώς λόγω άπειρου πηξήματος, αδυνατώ να γράψω για τα άλμπουμ που είχα αναλάβει. Το προσπάθησα, ειλικρινά, πολύ, αλλά δεν βγαίνει, δυστυχώς.
Μακάρι να ευδοκιμήσει η προσπάθεια και να βγει κάτι πολύ καλό από αυτό, αλλά εγώ αποσύρομαι και ζητώ συγνώμη.

Τα άλμπουμ μου ήταν: Lateralus, Lightbulb Sun και Mass III.

Μόλις λύσετε τα προσωπικά σας με νομιστεράκι, σκέψου αν θες να φορτωθείς ακόμα ένα. Η Keyser-ίαση χτύπησε κι άλλους και μπλόκαρε το ανοσοποιητικό. :oops:

Που είναι ο κολοκύθας να μας πει ποσες κριτικές πρέπει να γίνουν ακόμα?

@AlteredCourse
Μετακαλοκαιρινή επιδημία θα 'ναι. Λογικά σε κάνα 9μηνάκι θα περάσει.

Μπα και το καλοκαίρι έτσι με πήγε. :\

Άρα δεν είμαι ο μόνος που… αφέθηκε… :–

Εσείς είστε χειρότεροι κι από μένα ρε :lol:

Ακούστε κάτι τώρα όμως. Πιστεύω ότι αν προσπαθείτε να γράψετε ένα κείμενο “συνειδητά”, βάζοντας τον εαυτό σας στη “διαδικασία”, δε θα τα καταφέρετε ποτέ. Θα σας πω τί έκανα εγώ. Φεύγοντας για διακοπές πήρα και τους τρεις δίσκους που είχα να γράψω γι’ αυτούς, με την προοπτική να τους (ξανα)λιώσω και να γράψω τα κειμενάκια μου. Τους άκουγα που λέτε στην αρχή συνέχεια και προσπαθούσα να γράψω. Τίποτα, όταν πήγαινα να γράψω κάτι στο πεντάλεπτο τα παράταγα κι έλεγα “πφφφφ μαλακίες, ας βάλω πάλι το δίσκο”. Κάποια στιγμή βαρέθηκα και τους παράτησα. Ώσπου κάποια στιγμή, κι ενώ άκουγα κάτι τελείως άσχετο, μου ήρθε η έμπνευση και έγραψα κείμενο για το De-loused in the Comatorium των Mars Volta 6 σελίδες τετραδίου μέσα σ’ ένα βράδυ.

Κάντε μια τελευταία προσπάθεια. Μη σκέφτεστε ότι έχετε να γράψετε κείμενα και γι’ αυτό ακούτε αυτούς τους δίσκους. Βάλτε τους να παίξουν με άδειο μυαλό, αφήνοντας τη φαντασία ελεύθερη. Δουλεύει ε!

Πάντως για να γίνω προκλητικός, εννοείται ότι δέχομαι να αναλάβω και το Lateralus, και το Storm Before Calm. :roll:

Τεμπελχανείο ! [-X

ρε τι γινεται…ακομα?[-X
πρωτα εξεταστικες…μετα καλοκαιρι,ζεστες,μπανια…μετα διακοπες…μετα αναθεση καθηκοντων,μετα παλι καλοκαιρι,ξαπλες,ιδρωτας…μετα παλι εξεταστικες…τι στο χελ να πουμε…κριμα δηλαδης :expressionless:

και μετά γκρινιάζουμε ότι το ρόκιν ανεβάζει πολύ καθυστερημένα κριτικές για νέους δίσκους στην κεντρική του… έτσι από περιέργεια, πόσες έχουν έρθει ρε κολοκύθα?

Είμαι μεγάλο μοσχάρι! ζητάω ταπεινά συγνώμη…πρέπει να στρωθώ το κέρατό μου…

12345

40 μαζι με τις δικες μου Νικο

:lol::lol:ισχύει.

Τι θα γίνει βρε παίδες??? να κάνουμε πάλι μοίρασμα? όσοι πάντως δεν ειναι διατεθειμένοι να γράψουν κάτι ας το πούνε, να δω και εγώ αν μπορώ να βοηθήσω για κάποιο αλμπουμ.

Τι θα γινει ρε ;

Ρε δινω κωδικο μειλ να το παρει καποιος απο δω και περα το πραμα,ειλικρινα βαριεμαι να κανω το χωροφυλακα:(

pumpkin αν θές δώσε μου κωδικούς και πές μου τι ακριβώς μένει να γίνει να οργανωθούμε λιγάκι
κρίμα να πάει χαμένο τόσο υλικό

Edit: Αν δεν το έχεις δώσει αλλού δηλαδή

το φαγε η μαρμάγκα το όλο project τελικά?

δυστυχώς έτσι φαίνεται…