Καλύτερα albums των '00s

Προφανώς δεν μπορώ να σου πω να αλλάξεις κάποιο επειδή δεν άρεσε σε μένα. Απλά οι περισσότεροι (και εγώ)λένε πως geneva>station στο πολύ χαλαρό.

To enter τα χώνει και τα δύο, χωρίς επιχειρήματα 8)

έτσι μπράβο!

:bleh:

πω, ποιος τον βρίσκει τώρα!ελπίζω να το δει…

καταμετρημένες?τι είν’αυτό?:-k:p

δεν έχω κάνει καταμέτρηση.
να κάνω μια πρόβλεψη για το τελικό αποτέλεσμα με τα όσα βλέπω:

1.Lateralus
2.Toxicity
3.Oceanic

και στις επόμενες θέσεις θα δωθεί επική μάχη.αλλά επαναλαμβάνω, είναι απλά πρόβλεψη…

edit: άνετα geneva.8)

δισκαρες ειναι και τα 2

διχως ναμαι απολυτος , μου αρεσει πιο πολυ το station τωρα

αλλα και το geneva ολο ανεβαινει σε εκτιμηση

@deckard παρε μια φανελα της ΠΑΕ αμπαλος και πηγαινε παιξε με τον stelios86 (και αυτος λεει τις ιδιες αμπαλιες) 8)

awake υπάρχει συγκεκριμένος λόγος που το κοιτάξω το γραφεις συχνα κυτταξω? Στ αρχιδια μου τα ορθογραφικα (δεν εχω κανει ποτε παρατηρηση εδω μεσα σε καποιον) αλλα απο περιεργια

δεν ειναι ορθογραφικο λαθος,απλα ειμαι old school και το γραφω ετσι λογω συνηθειας(παλια ετσι το γραφανε αμα δεν με πιστευεις κυτταξε το :p)

@παιδια

ψηφιστε εσεις το geneva στην 20αδα κ ειμαστε πατσι (δεν βλεπω κανεναν εδω μεσα να εχει ψηφισει RC)

Ε όχι και άμπαλος. Aπλά πρωτοδισκάκιας “μετά ξεπουλήθηκαν” “τους ακούω από το ντέμο” και άλλα τέτοια όμορφα

Γι’ αυτό σε ρώτησα ρε γιατί δεν έχω δει να κανεις ορθογραφικά λάθη! Προτιμώ το κοιτάξω. Brett :stuck_out_tongue:

αντε ντε να δω και τι ξεχασα :lol::lol::wink:

:lol::lol::lol: τι μαλακας :lol::lol::lol:

bad…spelling :stuck_out_tongue:

ενταξ γουστα ειναι αυτα δεν θα τσακωθουμε κιολας για τους ρωσους :stuck_out_tongue:

κι εγώ στην παε άμπαλος εννοείται 8)

Πόσταρα τη λίστα μου κι εγώ.
Αρκετά συντηρητική θα έλεγα!
Τα μισά περίπου είναι του 2001 (!!!)
Τα καινούργια δεν τα έχω… χωνέψει ακόμα.
Με την πάροδο του χρόνου θα επέλθουν σημαντικές αλλαγές.

επαναφέρω…

πάντως forkboy περίμενα να το φορτώσεις στα industrial.
δεν περίμενα να βάλεις slayer.:stuck_out_tongue:

για ελατε λιγο ρε στο θεμα των russian circles τωρα που σας μαζεψα ολους εδω 8)

ρε συ φορκ κι γω γουσταρω καργα προνγκ! αλλα αν βαζουμε αυτο στην λιστα 00ς τοτε η 90ς λιστα θα ειναι κατα το 1/4 γεματη προνγκ!!! αλλα δεν γαμεις ετσι ειναι το σωστο :lol::lol:

Άσχετο, άλλα επειδή είδα το Slayer θυμήθηκα ότι ένας κολλητός μου άκουγε με τρέλα αυτό και το Carved from empty words των Stampin ground τότες. Παρότι οι Stampin δεν ήταν ακριβώς στα ακούσματα μου, μου είχε αρέσει πολύ (έφταιγε και η υποβολή από τον κολλητό + το ισοπεδωτικό live στο Βόλο).
Δυστυχώς, από ότι βλέπω, δεν άντεξε στον χρόνο.

Είχα ενθουσιαστεί πάρα πολύ όταν το άκουσα!!! :stuck_out_tongue:
Ενδεχομένως σε μια επανεξέταση να μπει στη θέση του κανένα Big Business.
Θα το σκεφτώ!
Όπως και με το Slayer είχα τρελαθεί. Τα επόμενα με ξενέρωσαν βασικά.

καποιο καλο παιδι να μου πει ασαπ γιατι πρεπει να την κανουμε, αν επιτρεπεται να βαλουμε live albums

αντε να την ποσταρω γιατι στη βραση κολλαει το σιδερο

ο,τιδήποτε άλλο θες (eps, splits, soundtracks), εκτός από live albums.
είναι το μόνο είδος που μένει εκτός.

Γαμεί το heavy rocks.