Καλύτερα albums των '00s

Κι εγώ σούπερ ευχαριστημένος.
Θα πέσει και ωραία επανάληψη για Λατεράλους και Λάιτμπαλμπ Σαν, μιας και έχω λίγο καιρό να τ’ ακούσω.
Τσιρζ!

Εντίτ:

Πωω και έχω κολλήσει όσο δεν πάει, τελευταία με αυτόν το δίσκο. Θα ψηνόμουν να το έκανα ριβιού, αλλά επειδή δεν τον ήξερα μέχρι πριν πριν 2 βδομάδες, μάλλον είναι άδικο…

Με τα πρώτα κουράγια, ν’ ακούσεις και το Mass IIII :wink:

Είμαι πολύ ευχαριστημένη με την διανομή, thanks dude!!!:smiley:

Βέβαια…

[SPOILER]Stelios86 ανταλλάζεις το Origin Of Symmetry με το Black Holes and Revelations?:-s

[SPOILER]Πλάκα κάνω!:D:p:p:p

[SPOILER]Σκέψου το πάντως!8)[/SPOILER][/SPOILER][/SPOILER]

AlteredCourse, δίνω όσο όσο για να σου πάρω το Primordial :!:

ΟΚ κι από μένα με τα toxicity και interzone mantras!!!

Βρήκα λίγο κουράγιο και το άκουσα, αλλά δεν μπορώ να ξεκολλήσω με τίποτα από το ΙΙΙ. Οπότε οι ουσιαστικές ακροάσεις γι’ αυτό, έχουν αναβληθεί για αργότερα.

Λίγο οφτόπικ, αλλά μάλλον το Μάιο βγαίνει και το Mass V.

εντιτ, @γρακχους
Και τι θα μείνει σε τα μας ωρέ?

Πασόκος και συ?
Μετά μιλάτε για κοινοκτημοσύνη [-X

@Keyser

[SPOILER]Το ΙΙΙ παίζει μόνο του χωρίς αμφισβήτηση. Είναι σαν εγκέλαδος ένα πράμα. Απλά το ΙΙΙΙ προσπάθησε να κινηθεί σε παρόμοια μονοπάτια, οπότε τα βάζεις στο ίδιο πακετάκι κατά κάποιο τρόπο.
Πάρτυ από τώρα για το V![/SPOILER]

Ναι μωρη Θεογονια. Ρεγκε Ντιαμπολικους και τα σχετικα. 8)

Επιπλέον των παραπάνω, θα επιμείνω -και αν συμφωνείτε- πως καλό θα ήταν να έβαζε ο καθένας στο κείμενό του και έτος κυκλοφορίας, χρονική διάρκεια του άλμπουμ και το(α) είδος(η) που αυτό ανήκει. Ειδικά το τελευταίο μετράει για κάποιον που θα θελήσει να μάθει καινούργια πράγματα από τη λίστα.

Κατά τα άλλα μπράβο ντούντε για το κουράγιο σου και αν κανείς θέλει το train of though ας στείλει ένα pm, σίγουρα υπάρχουν πιο μεγάλοι φανμπόιδες των θίατερ από μένα και δε θέλω να τους αδικήσω-άσχετα που γουστάρω πολύ και ήδη έχω αρχίσει να σκέφτομαι τι θα γράψω. Θενξ και για το φιούνεραλ :smiley:

Κι εγώ είμαι υπερευχαριστημένος για το Kreator, βασικά κάτι τέτοιο είχα στο μυαλό μου να αναλάβω, θενξ!

Και γω δεν έχω πρόβλημα.
Σιγά μη γκρινιάζαμε μετά από τόση προσπάθεια του dude.
Να δω βέβαια τι θα γράψω για το Iowa που έχω να το ακούσω 5 χρόνια! :stuck_out_tongue:
Κάτι θα βρω!

Αdaris τα υπολοιπα στοιχεια για τα αλμπουμ τα βρισκω σε ενα τεταρτο το πολυ και μονος μου,ενα wiki/metal archives ειναι η δουλεια,σιγα.Απλα χρειαζεται να αναγραφεται ο αριθμος καταταξης γιατι ειναι σπαστικο να ψαχνεις τι θεση ειναι αυτο και το αλλο οταν βλεπεις τα ιμειλ.Εφοσον θα τα ταξινομησω μετα μπορω ευκολα και γρηγορα να βρω ολα τα υπολοιπα ινφο που λες.

Οκ άκυρο, φαντάστηκα ότι θα’ναι μεγαλύτερος κόπος, είναι και 100 άλμπουμ μην ξεχνάς. Αν θελήσεις βοήθεια πες.

Καθάρισα και εγώ με moon child και πήρε αυτός toxicity…!

λολ αφου σας ειπα μωρε οτι εγω δεν παιζει να γραψω.ας το παρει αλλος το In rainbows.

εγώ πάντως με ritual fires of abandonment, third και kid a είμαι κομπλέ.
ωραία πράγματα. θα χαρώ πολύ να τους λιώσω αυτούς τους δίσκους το επόμενο διάστημα.
κατά τα άλλα, να ευχαριστήσω ξανά τον dude, γιατί χωρίς αυτόν στην τελική δε θα γινόταν τίποτα. καλά κουράγια στον pumpkin τώρα! :stuck_out_tongue:

Κι εγώ είμαι ΟΚ με το Whirlwind, για να πω και την αλήθεια μου θα ήθελα και το Train of Thought, είναι γνωστή και η καύλα μου με τους Theater άλλωστε. Θα συνεννοηθούμε με τον Adaris και θα δούμε. Αν ο φίλος είχε μόνο αυτό δεν θα το συζητούσα καν αλλά έχει ήδη το Funeral αν δεν κάνω λάθος. Στην χειρότερη θα μπορούσαμε να γράψουμε κι οι δύο, όπως γίνεται με άλλους δίσκους.

Ok με Levi, πασάρω train of thought και κρατάω funeral. Συνεχίζουμε 8)

dude sagapame gia ola!

Πάλι καλά που έστειλα pm αντί να τα πω δημόσια γιατί έκανα ένα απίστευτα τρανταχτό ορθογραφικό που ούτε κι εγώ κατάλαβα πώς έγινε :lol:

Ευχαριστώ πάντως, εκτιμώ απεριόριστα :smiley: