Alice In Chains @ Release Festival 24/06/2019

To Release Athens υποδέχεται για 1η φορά στη χώρα μας μία από τις κορυφαίες rock μπάντες των τελευταίων δεκαετιών.

Οι περίφημοι Alice in Chains έρχονται από το Seattle της Washington στην Πλατεία Νερού τη Δευτέρα 24 Ιουνίου.

:fist: H προπώληση ξεκινά την Παρασκευή 14/12.
Μείνετε συντονισμένοι για όλες τις λεπτομέρειες!


Η εικόνα ίσως περιέχει: 1 άτομο, κείμενο

8 Likes

11 Likes

Ίδια μέρα με τότε που ήταν κανονισμένο να έρθουν και ακύρωσαν :smiling_face_with_three_hearts:!!

Ναι ρε πούστη, πάμε μωρή μπαντάρα.

4 Likes

Η προπώληση θα ξεκινήσει την Παρασκευή, 14/12, στις 11:00 το πρωί, προς 35 ευρώ (μονό) και 70 ευρώ (διπλό), και για περιορισμένο αριθμό εισιτηρίων. Οι επόμενες φάσεις της προπώλησης θα ανακοινωθούν στην πορεία.

Επίσης, θα διατεθεί περιορισμένος αριθμός VIP εισιτηρίων με αρχική τιμή στα 80 ευρώ και για περιορισμένο αριθμό εισιτηρίων. Μετά την εξάντλησή τους, η τιμή θα διαμορφωθεί στα 100 ευρώ.

38 το μονό ρε. 70 το διπλό.

Αντιγραφη απ το δελτιο τυπου ειναι. Μηπως λες των Manowar;

Ίδιες τιμές με Manowar και New Order είναι. Κάποιο λάθος είχε γίνει μάλλον αρχικά, 38 έχει το μονό. Άλλωστε αν είχε 35, δε θα είχε λογική να έχει 70 το διπλό :wink:.

ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ !!!

Ας ερθουν μονοι τους για να παιξουν εστω 90-100 λεπτά.
Που ειναι ωρε τα meet n greet εισιτήρια? Πληρωνουμε οσο οσο :stuck_out_tongue:

3 Likes

Τι κάνουν οι τρελοί εκεί στο Release;;;

Τα σέβη μου… Αιωνίως

Απ τις αγαπημένες μου μπάντες οι AiC τεράστιο απωθημένο να τους δω

Μεγάλη χαρά

3 Likes

Θα μπούνε μέσα αυτοί στο Release με AIC και Disturbed …έπρεπε να ρωτήσουν τον Κώστα Παππά να τους πει τι να φέρουν που ξέρει

ΥΓ Μένει να πουλήσουμε τώρα τα εισιτήρια που έχουμε αγοράσει για τον Μάιο στο Λονδίνο. Ευτυχώς δεν είχαμε κλείσει αεροπορικά.

7 Likes

Είχα γράψει κάπου ότι το καλύτερο το Release δεν το είχε ανακοινώσει ακόμα.

Ε, τώρα το έχει ανακοινώσει.

Δεν γίνεται καλύτερα από τους Alice In Chains.

*και κάτι μου λέει ότι θα συνδυαστούν με κάτι πιο σύνηθες αλλά επίσης ωραίο (έτσι ένα μικρό tip)

6 Likes

Πες μωρε μεταξυ μας ειμαστε

2 Likes

Μιλάς με γρίφους γέροντα

1 Like

επιτελους ενα συναυλιακο ονειρο θα γινει πραγματικοτητα

1 Like

ΝΑΙ ΡΕ, ΝΑΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ… Ειμαι στο γραφειο και απο την χαρα μου, χοροπηδαω στην καρεκλα… Και ειχα πει εδω και καιρο σε εναν φιλο μου οταν ειχαμε φαει ακυρο για Metallica, “Κριμα ρε γαμωτο, τουλαχιστον να φερουν Slayer και Alice In Chains φετος, εχω προαισθημα για αυτες τις 2 μπαντες”… Και απ’ οτι φαινεται θα βγουν και οι 2 προβλεψεις μου. Δεν παιζω κανα ΛΟΤΤΟ, κανα στοιχημα λεω εγω…

ΤΡΟΜΕΡΟ ΝΕΟ, μου εφτιαξε την μερα… :smiley:

1 Like

ε όχι και γέροντας. :stuck_out_tongue: (καλά ίσως)

αυτό που λέω είναι ότι πιθανότατα θα έχει κι άλλη μέρα το Release.

Ως τώρα έχουμε Manowar - AIC - Disturbed - Iggy Pop - New Order. Οπότε ότι μπορεί να έχει και 6η.

1 Like

να δω εμείς που είμαστε απο Θεσσαλονίκη πώς θα τα δούμε όλα αυτά…! δεν πρέπει να παραπονιόμαστε όμως. αυτά είναι καλά σημάδια για το μέλλον κ ας μην μπορέσουμε να τους δούμε όλους. το θέμα είναι αν θα κάτσει καλή διοργάνωση. σαν εταιρεία τί λέει γενικότερα? παίζει να ΄φαμε καμια φόλα ρε μάγκες?

Plot twist: οι Slayer κατέβασαν την ανακοίνωση γιατί τελικά θα έρθουν στο Release :stuck_out_tongue:

8 Likes

τώρα παίζει black gives way to blue :metal::metal::metal:

Ε αιντε πες!!

1 Like