Aloha

Αν και έχω μπει στο φόρουμ εδώ και κάνα μήνα, τώρα είδα το εν λόγω τόπικ, οπότε μιας και ψάχνω ευκαιρία να αποφύγω το διάβασμα για τη σχολη, είπα να γράψω και γω εδώ.
Λοιπόν λέγομαι Σπύρος, και είμαι 21, μου αρέσουν τα ψηλά αγόρια…
Ώπα σόρρυ παρασύρθηκα
Λοιπόν ακούω πολλές μουσικές ανάλογα την φάση στην οποία βρίσκομαι, κυρίως stoner, sludge, Punk, Crust Punk και λίγο post rock - metal. Επίσης συχαίνομαι το heavy metal και το hard rock. Γενικά μου ακούγεται πολύ “γυαλισμένος” αυτός ο ήχος και δε τον γουστάρω καθόλου

Μια χαρά, καιρό είχαμε να δούμε παράδοξες απόψεις στο φόρουμ.

Καλώς τον!

^^Μπορείς να τα μοιράζεσαι όλα μαζί μας…:Ρ

Ωραίες μουσικές…doom ακούς;;

Όπως και να έχει, καλή συνέχεια στο φόρουμ και καλά ποστ!

:ok:
Ειμαι λίγο περίεργος, τι να κάνω
:smiley:

Ναι ακούω! Αλλά δε λιώνω κιόλας. Προτιμώ ας πούμε στονεροντούμ8)

Ευχαριστώ. Καλή συνέχεια και σε σένα

γεια σου… καλα να περάσεις εδω μέσα με όλους τους τρελούς…
αυτο που μερικοί θα δεις να με φωνάζουν εκτός απο καμένο, και ψηλό, είναι ψέματα. με το ζόρι φτάνω το πληκτρολόγιο να γράψω
αυτά

Ακούς και Electric Wizard;;

[SPOILER]Αν πεις “ναι”…θα μπεις με τη μία στην καρδιά μου…:naughty: :p[/SPOILER]

edit: Κρίμσον, νόμιζα ότι ήσουν ψηλός…αυτήν την εντύπωση είχα μέχρι τώρα…:Ρ

Εγώ πάντως είμαι 1.50…:Ρ

:lol::lol::lol: lulz
Καλά δεν είμαι και βιαστής, και ψηλός να σαι χωρίς τη συγκατάθεσή σου, δεν θα κάνω κίνηση :naughty:

Εννοείται πως ναι!!!
Αγαπάμε electric wizard ρε!!! Μπαντάρα

Ρε εμένα με έκλασες σου είπα για το ύψος…χαχαχα…(τσάμπα με εξέθεσα :Ρ).

Τέσπα, αφού ακούς EW σε συγχωρώ! :stuck_out_tongue:

Χαίρομαι που με συγχωρείς! 8)

Ε τώρα σοβαρά, τι να πω. Θέλετε να κρυφτείτε κι η χαρά δε σας αφήνει. :razz:

Καλωσήρθες Whitewater. Εδώ θα σε κάνουμε άντρα.

Επ, ψηλέ (για σένα πια είμαι σίγουρη :Ρ)…έχετε σκοπό να τον βάλετε να ακούσει και Manowar τον χριστιανό;;;

[SPOILER]@Whitewater: poor boy! :Ρ[/SPOILER]

Πρώτον, για το ύψος μου δε θα πω τίποτα, γιατί ως γνωστόν όποιος φυλάει τα ρούχα του έχει τα μισά.

Δεύτερον, Manowar, χμμμμ κάποια στιγμή μπορεί, αλλά όχι τόσο γρήγορα, καλύτερα να ξεκινήσουμε σιγά-σιγά, με κάτι λιγότερο ανδρικό. Ας βγει στο τηλέφωνο κι ο Έλρικ να πει τη γνώμη του ως εκπρόσωπος τύπου των βασιλέων και καθ’ ύλην αρμόδιος πάνω στο θέμα “πώς να κάνετε δύστυχους πουστρόκερς/πάνκηδες ΑΝΤΡΕΣ”.

Μην είσαι ομοφοβικός ρε δικέ μου!

Και καλά τα λέει και το παλικάρι! Καλοί χρυσοί οι manowar και οι maiden αλλά άμα περάσεις τα 16 πρέπει να ακούσεις και κάτι άλλο

  1. Δεν έχω ιδέα τί σημαίνει η λέξη “ομοφοβικός” δικέ μου, σόρι.

  2. Όντως, ίσως να τα λέει καλά το παλικάρι ο Silent Winter…

  3. Πάντως να ξέρεις ότι το heavy metal και το hard rock έχουν πολλά ψηλά αγόρια.

Ποιό είναι το παλικάρι γιατί αρχίζω να σας χάνω τώρα; :Ρ

Πάντως, αν θες να ακούσεις πραγματικό αντρίκιο μέταλ, άκου Bathory…εγγύηση σου λέω παιδί μου, κι άσ’ τους αυτούς να μιλάνε για γούνινα σωβρακάκια και baby oil! :stuck_out_tongue:

@ Γράκχε…θα σε…:Ρ

(έτσι, γιατί είμαι ΑΝΤΡΑΣ και ΜΠΟΡΩ.-- :Ρ)

Ντάξει μωρέ! Γούστα είναι αυτά! Απλά δε μπορώ να ακούσω. Δε μου κάθεται καλά στ’αυτιά! Μην τρελαίνεσαι!

ΚΑΙ ΜΗΝ ΕΙΣΑΙ ΟΜΟΦΟΒΙΚΟΣ

Έχω ακούσει bathory. Nτάξει δε με χάλασε αλλά ούτε και με πόρωσε !Από blackιές προτιμώ πιο ατμοσφαιρικό και ντιπρεσσιβιάρικο

Ωπα, για λέγε μπάντες…τώρα η συζήτηση αρχίζει να αποκτά πραγματικό ενδιαφέρον!