Alter Bridge

ο τραγουδιστης ειναι φωναρα!!!

τελεια και παυλα!!!

καλός είναι μωρέ, αλλά μου την έχει σπάσει τις τελευταίες μέρες γιατί κάθε φορά που κατεβάζω το νέο videoclip για το Watch Over You, πάντα από τη μέση και μετά δε συγχρονίζει ο ήχος με την εικόνα και στραβώνω…

που θα πάει, θα το πετύχω.

και πρέπει να πω πως ο δίσκος είναι όλος πρωτοκλασάτος, αλλά το ομώνυμο είναι πραγματικά το κάτι άλλο. είναι ακόμα ψηλότερα…

Καλα το ντιβι ντακι με τη μια στα χερια μου!! Μηπως ξερει κανεις τι παιζει και με το ντιβι του Μαρκ??

Ποιο dvd?8O:-k

Αυτο που θα γυρισουν στο Λοντον θαρρω

Αδιαβαστοι ε?! Ο Μαρκ θα βγαλει ντιβι!!

Ξεκαρφωτο αλλα δειτε και αυτο!! Ειν ενας τυπας που τον θυμιζει λιγο!!χαχαχαααχχα

EDIT:ξεχασα το λινκ για το 2ο!!! χαχαχααχ

Re diabaste mia selida prin, ti eiste eseis…:stuck_out_tongue:

Eπειδη είμαι κακος και επειδη ΜΠΟΡΩ.

iiiiiii αλήτη…κάτσε να έρθει το AC/DC και θα στο βγάλω και κάτοψη και από πολλάπλες γωνίες για να γουσταρεις…ΟΥΣΤ:!:[-X

Piperaki sto stomataki. Mono ego to leo. ALHTH giati kathreptizei kai den blepo tin timi paliopozeri?

Ηταν φτηνό και εκρυψε την τιμή…

συγνώμη δεν θα επαναληφθεί:oops::stuck_out_tongue:

8O8O8OWowΑb 16χ(νομιαματική μονάδα ) και Glascow…ααααααχχχχχχχχχχχ:cry::cry:

Poso eixe Disturbed den se rotisa… ? Gamo ta support tha exoun Canada (Art of Dying)

17 λιρες αν θυμαμαι καλά…

Tsoglane tha tou tairiaze kalytera. Stolise ton katallilos :lol:

Kales times…kleinoun arketes gigs giayto…8)

15 ευρω δηλ…16 λιρες δηλ. ειναι ακομα λιγοτερο για ΑlterBridge???
Θεοί!!!Πού ζούμεεεεεεεεεε???8O8O8O8O8O

16 λίρες=21-22 ευρω περιπου…:stuck_out_tongue:

όχι τώρα του το παίζω καλούλης γιατί τον περιμένω να κατέβει να δούμε bullet for my valentine …μετά όμως θα τον περιποιηθώ:p

τι γκαντεμία με δαύτους…έχουν κλείσει σε όλη την αγγλία μέχρι και σκωτία ανεβαίνουν να τους δει ο κάθε κακομοίρης…ονόματα δεν λέμε οικογένειες δεν θίγουμε…και δεν περνάνε από τη δεύτερη μεγαλύτερη πόλη της Αγγλίας = birmingham:(