AMON AMARTH:Πέμπτη 1 Δεκεμβρίου 2016 - Piraeus 117 Academy

Αυτή είναι η απάντηση της εταιρείας σε ερώτησή μου σχετικά με την επιστροφή εισιτηρίων:

ODIN’s Battlefield
Καλημερα φίλε μου . Μπορείς μέχρι τέλος της βδομάδας να το πας στο σημείο προπώλησης απο όπου το πήρες και ΟΧΙ απο άλλου , αλλα μέχρι το Σάββατο .οχι αργότερα .

Με λίγα λόγια, “έχεις 4 μέρες να επιστρέψεις το εισιτήριο για μια συναυλία που θα γίνει σε ένα μήνα και αλλάξαμε τη μέρα του ΧΘΕΣ και το σημείο προπώλησης είναι ο Τζο που ανοίγει 11:30-13:00 και όποιο απόγευμα του καβλώσει”.

Όταν σχολίασα τις προχειροδουλειές του ΚΩΛΟΥ, μου απάντησαν πάλι:

σύμφωνα με την λογική σου ο καθένας θα πήγαινε να το αλλάξει οποτε θέλει και καταλαβαίνεις οτι αυτο δε γίνεται , απο την άλλη θα μπορούσες να ρωτήσεις ευγενικά αν γίνεται να το αλλάξεις μετα. Δε θα σου απαντήσω όπως εσυ , θα σου πω οτι μπορείς να το κανεις και την επόμενη βδομάδα , σε ευχαριστω και παλι για τα καλα σου λόγια

Δηλαδή, “έχετε μόνο 4 μέρες να αλλάξετε το εισιτήριό σας γιατί δε γίνεται να το κάνετε όποτε γουστάρετε εσείς, αλλά τελικά πλάκα κάναμε, αν το κάνετε και την άλλη βδομάδα δεν υπάρχει πρόβλημα”.

edit, οκ όλα εξηγούνται, είναι οι ίδιοι καραγκιόζηδες που για το λάιβ των Draconian έγραφαν άλλη τιμή προπώλησης στην αφίσα που τελικά ήταν “για περιορισμένα εισιτήρια που τέλειωσαν σε 2 μέρες”

1 Like

ζωα.

Μποϊκοτάζ λέγεται η λύση.

Και τι θα καταλαβουν αμα το κανουμε 50 ατομα?Και οπως και να το κανουμε ειναι απο τα καλα live

Ειναι κοροιδια παντως. Και η απαντηση τους ηταν της πλακας. ΟΚ

## Odin’s Battlefield

δεν ξαναπαμε σε διοργανωση σου σιγουρα. Δεν εχει να λεει τποτα οτι ειναι απο τα καλα live δεν σημαινει οτι πρεπει να μας γ@μησ@υν κιολας. Ειναι εποχες κρισης και πρεπει τους οπαδους που δινουν τον οβολο τους να τους σεβονται.

50 άτομα είναι ήδη μια χαρά για να πονέσει η τσέπη τους… Έτσι όπως τα περιγράφετε, άλλωστε, θα χάσουν κόσμο εξαιτίας των άλλων live που θα γίνονται εκείνες τις μέρες. Δώσε τα λεφτά σου εκεί που θα σε σέβονται.

Και κάτι ακόμα, γενικό: Δέχομαι να πεις “το live αυτό είναι το όνειρό μου και δεν το χάνω ακόμα και αν με κοροΐδεύουν”. Αλλά δεν καταλαβαίνω (προσωπική γνώμη) απόψεις του στυλ “τι σημασία θα έχει αν το κάνω εγώ, μόνος μου θα είμαι, δε θα πονέσουν”.

Και να το παμε και παρακατω…οι ιδιοι φερνουν και Sabaton…σωστα?
Με ιδια συνταγη, πρωτα Αθηνα (PIreus Academy) και μετα Θεσσαλονικη…και περνανε απο που λετε πριν ερθουν Ελλαδα??? Οχι για βρειτε το…

Βελιγραδι

Σερβια δηλαδη…για να δουμε εαν θα εχει και καθυστερησεις και εκτεταμενους ελεχους…μπορει να εχουν κρυψει μεταναστες στο τανκ…oh wait… :stuck_out_tongue:

1 Like

Ή αυτό ή τους ΑΑ τους φοβούνται πιο πολύ για διακίνηση σε σύγκριση με τους Sabbaton που είναι εντάξει παιδιά και ξηγημένα.

Λιγοτερο απο μηνας εμεινε,fast forward το ρολοι.

Δεν με ενδιέφεραν ποτέ…

Testament, ελιά και κώτσο τα μαλλιά!

3 εβδομαδες ακριβως μενουν, πλησιαζει, πλησιαζει… :muscle:

Εμενα με ενδιαφερει να δω τους vikings,δεν με νοιαζουν ουτε τα σαπορτ,ουτε τιποτε αλλο,ποιος θα ειναι γκεστ η μεστ.

Έχεις δίκιο. Όπως λέμε στο ποδόσφαιρο: Κυριακή ντέρμπι, Τετάρτη Champions league και Σάββατο εκτός έδρας με Γιάννενα. :soccer:

Λεφτά να χεις να σκορπάς. :yum:

Με τα εισιτηρια τι γινεται καποιος που εχει αγορασει; ειναι παλι φωτοτυπια η κανονικα;

Κανονικότατα…

1 εβδομαδα…

:grin:

1 Like

1 μερα εμεινε…

https://66.media.tumblr.com/52ab355f5bc7b2d7e2df08fd87302247/tumblr_mz744efK0k1t9hp2vo1_500.gif

1 μερα λεμε…

https://67.media.tumblr.com/48122d02fe375b41030023a4dc9a188d/tumblr_nep4etEr1I1t0yytoo1_500.gif

1 ΜΕΡΑ ΑΚΟΜΑ!!!

https://media.giphy.com/media/12LLOBL6LRKvDi/giphy.gif

Δεν περνανε οι ωρες…

Εχουμε προγραμμα?