Anorimoi - Καλά να Πάθετε tour 2009

μάλλον εννοείς τη στάση Λ.Βουλιαγμένης :slight_smile:

οκ απλά για να υπάρχει, για όποιον θέλει να έρθει με τραμ.


Now playing: Before The Dawn - Away
via FoxyTunes

Oντως, αυτο ειναι αληθεια αλλα και τρομερη γκαντεμια.:?
Εγω παντως ΚΥΡΙΟΣ, πηγα μια φορα σε σας και μια στους Βικινγκς οποτε 1-1!:smiley:

Εχω ψηθει ασχημα, μαλλον θα σκασω!!:drunk:

Οχι, μη χαιρεσαι, δεν ειναι 2-1! Δεν παιζουν οι Amon Amarth εκεινη τη μερα!:lol::stuck_out_tongue:

εγώ την έχω κάνει την εξήγησή μου. την επόμενη φορά που θα παίξουμε ίδια μέρα με άμον αμαρθ, θα πάω στους σουηδούς :p:lol:

Είχα ακούσει ότι θα είστε με τα μωρά στη φωτιά. Βέβαια ήξερα και ότι είναι για το κύτταρο. Τελικά τι γίνεται;

Καμια φορα, μπορει κανεις να βρει απαντησεις, διαβαζοντας πισω, στις προηγουμενες σελιδες.

παίζουμε με Audioblast στο οξυγόνο :slight_smile:

χαχαχαχα μπορείτε βέβαια να παίξετε και support στους ΑΑ οπότε και θα τραγουδήσεις με Anorimous αλλά θα τους δεις και επιτέλους.:stuck_out_tongue:


Now playing: Amorphis - Into Hiding
via FoxyTunes

έπος θα ήτανε :smiley:

έφτασε η μέρα γιά το αθηναικό λάηβ λοιπόν :smiley:

γύρω στις 8 ανοίγουν οι πόρτες και 9 θα ξεκινήσουν οι Audioblast

c u there!

Αρα εσεις θα βγειτε κατα τις 10 η πιο πριν?

Τε λεμε εκει :wink:

Τα λέμε εκεί παίδες!Κατά τις 9 θα φτάσω οπότε προλαβαίνω στο τσακ από την αρχή Audioblast.


Now playing: Anorimoi - Iereas tis porselaninis theas
via FoxyTunes

Σκατά !!! χάλια !!! αίσχος !!! …
τολμάτε να το λέτε live αυτό ???
ούτε κιθάρα δεν ξέρετε να παίζετε [-X[-X[-X

τα έσπασε ofc αλλά δεν μπορούσα να το πω για τους anorimous αυτό :p:p
[/SPOILER]

Γαμώ το live, αλλά δυστυχώς ο χώρος με απογοήτευσε λίγο.μακάρι να γινόταν σε κανένα Κύτταρο(που του τα έχωσε κιόλας σε ένα ποιηματάκι) ή έστω sin city.

Δυστυχώς αυτό το μόνο μελανό σημείο.Τα σπάσατε για ακόμα μια φορά, τα καινούργια κομμάτια είναι γαμάτα live.Ακούσαμε και τις παλιές καλές επιτυχίες μαζί με τις καινούργιες.
2.15+ ο χρόνος και πολύ ξύλο ειδικά στην αρχή, αλλά και στα 3 τελευταία κομμάτια.
Άντε μέχρι την επόμενη φορά!

Τους Audioblast τους είχα ξαναδεί και γαμάτη ήταν η διασκευή στο Davidian.


Now playing: Amorphis - Sampo
via FoxyTunes

Μπράβο μπράβο, ωραία παίξατε!Και τι νομίζετε ότι καταφέρατε τώρα?Δεν ντρέπεστε να παίζεται τόσο πολύ και να μας ανεβάζεται τις απαιτήσεις και για τα άλλα live? 8)
Οι Anorimoi μπήκαν πλέον στην ελίτ των γκρουπ, που παίζουν 2 ώρες +.Με σειρά προτεραιότητας αναφέρω μερικά ονόματα: Anorimoi,AC/DC,Bon Jovi,Metallica κλπ κλπ.
Μελανό σημείο το ότι είχανε κλείσει τον δρόμο μετά το live , οι 6 λιμουζίνες που περίμεναν να μεταφέρουν τα μέλη του γκρουπ(όπως κάνουν όλα τα μεγάλα γκρουπ που σέβονται τον εαυτό τους,αλλά όχι ο ένας τον άλλον:p),μαζί με 5-6 φουσκωτές γκόμενες ο καθένας.Παραδεχτείτε το,μόνο για τα λεφτά παίζετε πλέον!!:lol:
Anorimoi=Ροκ(φορ) σταρζ!!

παιδιά ευχαριστούμε πολύ γιά μιά υπέροχη βραδιά. πάνω στο stage είχαμε φοβερά τεχνικά προβλήματα αλλά ελπίζω να μην φάνηκε κάτω το πόσο επιρρεαστήκαμε από αυτά. προσπαθούμε πάντα γιά το καλύτερο αλλά αν δεν υπάρχουν οι κατάλληλες υποδομές τότε πολλά από αυτά που σχεδιάζεις πάνε στράφι. πονάει και το τελευταίο μόριό μου αλλά φυσικά άξιζε τον “κόπο” 101%. κόσμος υπέροχος και τρελός όπως πάντα :smiley:

εσείς οι φορουμικοί πείτε και καμιά κουβέντα να γνωριστούμε. αλλά εδώ που τα λέμε μπορεί και μου μίλησε κανένας και να μην το κατάλαβα γιατί μετά το live είχα χάσει την αίσθηση του χώρου και του χρόνου :lol:

Πολύ ωραίο το live χτες,το ευχαριστήθηκα πραγματικά.Πολύ γέλιο τα ποιηματάκια του Κόμη,και φυσικά τα καινούργια τραγούδια απίστευτα!Στηρίζουμε Kama Sutra!:metal::band:

Άλλωστε η σωστή αλληλουχία απο τρύπες είναι: κώλος, κώλος και κώλος!

Τα τεχνικά προβλήματα φάνηκαν αλλά παρόλα αυτά τουλάχιστο σε εμάς από κάτω δεν μας δώσατε την αίσθηση ότι επηρεαστήκατε στο ελάχιστο από αυτά …

Ανέβηκα στην σκηνή (μαζί με όλο τον κόσμο) αφού τελείωσε το live και σας χαιρέτησα όλους λέγοντας σας πόσο χάλια παίξατε :p:p:p

Έκατσε ο κόμης πάνω σου ??? 8O8O8O

χαχαχ σωστό!

Όντως έπρεπε να κάτσουμε, τουλάχιστον να λέγαμε καμιά κουβέντα, αλλά έπρεπε να φύγουμε!Αλλά την επόμενη φορά!

Και πραγματικά τα παιδιά έδωσαν ότι καλύτερο μπορούσαν στις παρούσες συνθήκες, πιστεύω δεν μπορούσαν να κάνουν τίποτα άλλο…


Now playing: Before The Dawn - Fear Me
via FoxyTunes