Ραδιο αρβυλα @ ant1

μηπως ειπαν τιποτα για τα χτεσινα??

Ειναι πολλοι και ζουν αναμεσα μας…δεν μπορειτε να μας φιμωσετε οτι και να κανετε παρτε το χαμπαρι…:!::!:

Περί Dio?Τιποτα.Εστειλα κ sms κ δε διαβαστηκε

υπάρχει η περίπτωση να μην τον ξέρουν καν…

http://www.skylos.gr/index.cfm?q=articles/detail/294

Oh my… ρε bleeding… I was kidding… λολ!


:wink:

ΔΕΝ πείθεις!

:twisted::stuck_out_tongue:

πωπω… πονάω… σταμάτα να βαράς…

Kαλά…

[/SPOILER][SPOILER] \:D/

… πολύ απλά κάθε φορά που στέλνετε σαχλαμάρες τύπου ανέκδοτα εμάς μας κάνατε πλουσιότερους,

ο ίδιος αντωνης κανακης ανέφερε σε κάποια φάση πως ακροατές έστειλαν σε μια ώρα γύρω στα 6.600 μηνύματα που αυτό συνεπάγεται σε 7.986 ευρα το λιγότερο πολύ απλά μεταδίδοντας ανέκδοτα κ βλακείες

ζαχαρη περνανε!!

ok, thanx…:wink:

no more ραδιο αρβυλα for me…:bye:

facepalm

thank you

+1

ρε μην το τραβατε τοσο με αυτο που εγινε…
δεν ηταν κατι που εγινε επιτηδες…
και δεν προσβαλαν τον dio…

Καλά ότι θυμάται χαίρεται ο καθένας.
Εντάξει το ότι δεν διάβασαν το sms ενός φίλου από το forum,δεν σημαίνει και τίποτα.Τόσες χιλιάδες sms λαμβάνουν σιγά μην τα διαβάζουν όλα.Είναι αδύνατον σε ώρα εκπομπής να απαντάνε και να διαβάζουν τα πάντα.Ούτε τα μισά.
Η άλλη αμφιβάλει αν ξέραν τον Dio.Αμφιβάλω αν ξέρεις ποιος είναι ο Στάθης Παναγιωτόπουλος.Μόνο αυτός φτάνει.
Ακόμα και οι άλλοι 3.Δεν σημαίνει ότι όποιος δεν φορά μπλουζάκι Μεϊντεν ή Μοτορχεντ δεν ξέρει και από ροκ.Ξέρουν και αυτοί κάτι λίγα από μουσική.
Όσο για τον σχολιασμό εντάξει,μια χαρά.Τι να κάνουν;Να βγουν και να κλαίνε και να μοιρολογούν τον Ντίο λες και είναι η Τατιάνα Στεφανίδου;Χαβαλέ κάνανε και πάνω από όλα καλοπροαίρετο.

εγω θα πω οτι παιζει ρολο ο χρονος που θα κανεις το αστειο…αν το καναν 1 μηνα μετα πιστευω θα γελουσα και γω…αλλα οχι ρε 2 μερες μετα το θανατο ενος ανθρωπου που πεθανε απο καρκινο…

ας μην ηταν τραγουδιστης ας ηταν ο οποιοσδηποτε αγνωστος…ειμαι μεγαλη ασεβεια το ηταν μολις 2 μερες μετα το θανατο του επειδη κι ολας η αναφορα στη εκπομπη εγινε με βαση αυτο το γεγονος…

το sms ομως που ελεγε απο που προερχεται κ καλα το ονομα του dio το ξεχωρισαν απο τα εκατομυρια που δεχονται για να το διαβασουν στην προχθεσινη εκπομπη…:-k

Μα ούτως ή άλλως ξεκίνησαν την εκπομπή με το Live των Rainbow…:-k:-k

Αυτή την στιγμή ακούω Imagine και οι Σερβετάς-Κανάκης-Κούσης κάνουν ΤΡΕΛΟ χαβαλέ με την γιαγιά και τον παππού του Κανάκη,που λογικά έχουν πεθάνει,και έχω λιώσει.

Πρώτον: είμαι η UnburntKhaleesi… και όχι “η άλλη”…

Κατα τ΄άλλα… ναι αμφιβάλλω για πολλά πράγματα γενικώς… (όπως αμφιβάλλω κι αν εσύ ξέρεις εμένα ως user εδώ στο ρόκιν)… Όπως επίσης για πολλά πράγματα αστειεύομαι… και έλεος: είναι προφανές…

αλλά τώρα επίσης ΣΙΓΟΥΡΑ ΑΜΦΙΒΑΛΛΩ για το αν μπήκες καθόλου στον κόπο να διαβάσεις τα επόμενα ποστς που ακολουθούν εκείνο που πιάστηκες… γιατί αν το είχες κάνει θα είχες καταλάβει… ίσως…