Ραδιο αρβυλα @ ant1

Δεν ξέρω τι λέτε αλλά εγώ μ’αυτό το προχθεσινό του Στάθη ‘‘κάνω πρόβα(τα) κομάτια’’ έλιωσα απ’τα γέλια:lol: :slight_smile: :!:

απο συνεντευξη του σταθη στο sport-fm

Γελάω σαν ηλίθιος με ένα που άκουσα τελευταία.

Για πες…

Θα ξέρεις φυσικά το γνωστό ανέκδοτο που είναι δύο αναρχικοί και παίζουν σκάκι, και ο ένας λέει «ΜΑΤ», και ο άλλος απαντάει «ΝΤΟΥ».

Ναι?

Ε, άκου και την παραλλαγή του. Είναι δύο αναρχικοί, οι οποίοι παίζουν σκάκι. Όταν ο ένας, λοιπόν, είπε: «ΜΑΤ», ο άλλος απάντησε: «Πτου ρε πούστη μου. Πάλι έχασα».

:lol::lol::lol:

προσκυνω

ολη η συνεντευξη εδω…

Την διαβασα κι εγω το μεσημερι κι ειχε φαση.Γενικως για μενα ειναι ο πιο συμπαθης απο την εκπομπη…

Eχουν γινει απιστευτα βαρετοι ετσι,δλδ δεν γελαω σχεδον καθολου πλεον μαζι τους,ασε που ξεχειλωνουν τοσο πολυ καποια θεματα που καταντανε κουραστικοι.:-s

εμένα μου αρέσουν τρελά…είναι η μόνη όαση στην ελληνική (τραγική) tv πλέον…respect στον Αντώνη Κανάκη και σε όλους …Στ:Dάθη σε λατρεύω

Θεωρω οτι ειναι αρκετα καλη εκπομπη για να χαλαρωνεις…ισως μερικες φορες να ειναι καποιες εκπομπες τους κρυοκωλες αλλα σε γενικες γραμμες I like…

+1

γι’αυτο εχει το Σκαι παραλληλα CSI.

+2:):!:

[SIZE=“4”]Εμπρηστική επίθεση στον Αντώνη Κανάκη[/SIZE]

Στις φλόγες τυλίχθηκε το τζιπ του Αντώνη Κανάκη κατά τη διάρκεια της ραδιοφωνικής του εκπομπής σε τοπικό ραδιόφωνο της Θεσσαλονίκης.

Συγκεκριμένα, άγνωστοι πέταξαν βόμβα μολότοφ στις 16:00 το μεσημέρι της Παρασκευής (16/4) στο πίσω μέρος του αυτοκινήτου του παρουσιαστή το οποίο ήταν παρκαρισμένο στην οδό Ανδριανουπόλεως 35 στην Καλαμαριά κοντά στο ραδιοφωνικό στούντιο.

Οι δύο άνδρες που επέβαιναν σε μηχανή διέφυγαν προς άγνωστη κατεύθυνση ενώ ο Αντώνης Κανάκης μαζί με τους συνεργάτες τους προσπαθήσουν να σβήσουν τη φωτιά η οποία είχε ήδη προκαλέσει ζημιές στον προφυλακτήρα και την ανάρτηση του οχήματος.

Παράλληλα, ο παρουσιαστής κάλεσε την Πυροσβεστική που διενεργεί προανάκριση και στη συνέχεια το αυτοκίνητο μεταφέρθηκε με γερανό.

Οι ακροατές της ραδιοφωνικής συχνότητας στην οποία εκπέμπει ο σταθμός του για αρκετή ώρα άκουγαν μουσική χωρίς να μιλάει ο Αντώνης Κανάκης με αποτέλεσμα να αναρωτιούνται τι συμβαίνει. Ο παρουσιαστής-ραδιοφωνικός παραγωγός το βράδυ της ίδιας μέρας δεν έκανε καμία αναφορά στο γεγονός θέλοντας πιθανότατα να μην δώσει έκταση στο περιστατικό.

Πριν λίγες μέρες δημοσιεύματα ήθελαν τον Αντώνη Κανάκη να δέχεται απειλές κάτι όμως που το διέψευσε.

http://www.cosmo.gr/Celebrities/Hellas/270073.html

οτι ναναι ομως…??

Δεν μου εκανε και μεγαλη εντυπωση οταν το ακουσα…ηταν αναμενομενο νομιζω…

Μάλλον γιατί έλεγε μαλάκες αυτούς που έβαζαν γκαζάκια σε πολιτικούς και άλλους στην Θεσσαλονίκη:):!:

μηπως ειπαν τιποτα για τα χτεσινα??

Ειναι πολλοι και ζουν αναμεσα μας…δεν μπορειτε να μας φιμωσετε οτι και να κανετε παρτε το χαμπαρι…:!::!:

Περί Dio?Τιποτα.Εστειλα κ sms κ δε διαβαστηκε

υπάρχει η περίπτωση να μην τον ξέρουν καν…

http://www.skylos.gr/index.cfm?q=articles/detail/294

Oh my… ρε bleeding… I was kidding… λολ!


:wink:

ΔΕΝ πείθεις!

:twisted::stuck_out_tongue: