Anthrax

BELLADONA ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!

με το νέο album τι θα γίνει?

john bush ΘΕΟΣ

αλλα ψηφίζω και:Dι Stormtroopers of death…

οι antrax ειναι μπομπα
γαματη και η συναυλια και πολυ ξυλο
μολις τελειωσανε
εφυγα στο τελος με σκισμενη παραλαγη
με τα σωβρακα απεξω και να φενονται τα αρχι…δια!! χα!χα!χα!χα!χα!χα!χαχα!

παντως τη πενα τη πηρα ειχα δωσει μεγαλη μαχη ρε!
βασικα εμενα ο bush μαρεσει πιο πολυ
τον
ειχα δει και armored saint\brainstorm
στο ΑΝ
ο κοντος ειναι για δεσιμο τελειως!!!
παλαβος ρε τι bellandona και madona
ο bush σκοτωνει!!!
αν ερθουν ξανα μαγκες οσοι δεν τους ειδανε πρεπει να τους δουνε στανταρ
ειναι φοβεροι!!!
τεσπα ας ερθουν με οποιοιν θελουν

και το
We’ve Come for You All
ο τελαιυταιος ηταν γαμω!

Ειτε με Belladona, ειτε με Bush, αρκει να συνεχισουν και να βγαλουν καινουριο δισκο, ειναι σε μια φαση φθορας και αφθαρσιας τωρα. Παντως ελαφρα προτιμω Belladona… Αλλα οχι οτι χαλιεμαι με Bush, κορυφη και αυτος, αλλα οχι παλι δοκιμες με ασχετους…

Τους εχω 2 φορες λαϊβ με τον καραφλο θεο (του οποιου ομωε η μπαντα ΔΕΝ μου αρεσει)
Προτιμω Θαμνο καθως εδωσε μια πνοη που την ειχε μεγαλη αναγκη η μπαντα…εβγαλαν και καλους (οχι ολους) δισκους.Εννοειται οτι με τον Ωραιακυρα ειναι τα πιο κλασσικα τους αλμπουμ και τον αγαπαμε και αυτον αλλα…ειχε κατι φαλτσα…Χατζηπαναγικα!
Ο καραφλος Θαμνος επεστρεψε στη μπαντα πλεον!Αλλα τα φωνητικα για το καινουργιο ειναι ηχογραφημενα με αυτον τον τελευταιο που ειχαν και δεν ξερω αν θα τα ξαναγραψουν!

Ο μεγαλυτερος μετα τον Σιμονς “Εβραιος” Εβραιος ειναι ειναι τελικα ο Ιαν…εχει κανει τη μπαντα πουτανα!
Μονη καλη κινηση που ειχε κανει ηταν που εδιωξε Σπιτζ…ο οποιος δεν την παλευε αλλο αλλα ειχε μεινει στη μπαντα.

Τσαρλυ,ντοντ τσιτ λεμε!(εστω και αν δεν ειναι δικο τους!):lol:

Πολλοι δυνατη μπαντα.Εχω ακουσει ολο το fistul of metal και μερικα διασπαρτα κομματια τους…Πολλη καλος ηχος και γενικοτερα μουσικη…Μακαρι να περασουν απο Ελλαδα συντομα…

…μακάρι να βρουν καλό τραγουδιστή σύντομα:):!:

Μακαρι δεν λες τιποτα, αντε πια…

Δεν γυρισε πισω ο Bush ? Τη καλυτερη φωνη εχουν!!!

παντως η μπαντα αναγεννηθηκε και μαλιστα με γαματο τροπο!
Επισης, αν και τα αγαπημενα μου ειναι τα στεϊτ,περσιστενς και αμονγκ…δεν μπορω να αγνοησω τη Μπους περιοδο.

Γενικα ειναι γαματη και ευχαριστη μπαντα!
Αν και ψηφισα το Στεϊτ…το αγαπημενο μου ειναι το ΕP Ατακ οφ δε κιλλερ μπιζζζζζζζζ…:slight_smile:

Ψήφισα Among The Living, εύκολη επιλογή, κομματάρες όλα, ένα προς ένα.
Aν και γενικότερα προτιμώ Bush…μεγάλο τρελοκομείο…
Κρίμα που πλέον δεν υπάρχουν (για μένα). Και που απολύουν/προσλαμβάνουν τον Bush όποτε τους καπνίσει, λες και είναι κανένας τυχάρπαστος…[-X

θα ψηφισω κ εγω Among the living αν κ προβληματιστικα πολυ!
Κυριως επειδη περιεχει 2 απο τα πιο αγαπημενα μου Anthrax τραγουδια, το Ν.F.L. και φυσικα το Indians!
ημουν αναμεσα σε αυτο και στο state of euphoria…

υγ: μαλλον ανηκω στη μειοψηφια που προτιμα Belladona απο Βush ε?? :lol:

Eγώ ψήφισα το ντεμπούτο τους, το οποίο και υπεραγαπώ. Ακόμα δεν έχω καταλάβει αν η γροθιά στο εξώφυλλο έχει διαπεράσει το κεφάλι του τύπου ή εάν απλώς του σπάει το σαγόνι.

δεν πιστευω οτι ειναι μειοψηφια…αντιθετως, κανεις δεν πιστευω οτι ειχε προβλημα οταν ηταν αυτος στη μπαντα!μεχρι που υπηρξε προβλημα και τον σουταραν!:stuck_out_tongue:
απλα, ενω ο Μπους δεν μου αρεσει με Αρμορντ Σεϊντ…οταν πηγε στους Ανθραξ τα εσπασε ολα!

και εκει καπου αναποφευκτα μπηκε και το θεμα “ποιος απο τους δυο”?:lol:

Οπως και να εχει συμφωναω με Κριπλ για την “πολιτικη Κοκκαλη” που ισχυει στους Ανθραξ τα τελευταια χρονια…Ο Τσαρλυ πρεπει να πατησει ποδι!Δεν μπορει ο φοροφυγας οβραιος να κανει οτι του καπνισει!:smiley:

Η αλήθεια βρίσκεται κάπου ανάμεσα στους πρώτους δίσκους, αλλά οι αδυναμίες είναι ανθρώπινες και θα προκρίνω ως αγαπημένο μου το Sound Of White Noise.

ώρες - ώρες σκέφτομαι ότι δε θέλω big four.
θέλω κάθε μπάντα ξεχωριστά, με μεσοδιάστημα μίας εβδομάδας για ψυχοσωματική προετοιμασία.

Αυτο ειναι αλήθεια, οπωσδήποτε η διάρκεια της εμφάνισης του κάθε συγκροτήματος θα είναι πολύ λιγότερη απότι αν ηταν headliner. Και μεχρι να βγούνε οι Metallica στο τέλος με κανα 2ωρο σετ θα υπάρχει όσο να΄ναι μια κούραση.

Fistful Of Metal απο εμενα!

μουσικά η καλύτερη περίοδός τους ήταν η belladona. όμως έχω μια μεγάάάάάάάλη αδυναμία στον bush. οπότε αν υπήρχε θα ψήφιζα το the greater of 2 evils :stuck_out_tongue:

ολα ειναι αγαπημενα.
θα ψηφισω το fistful of metal γιατι εφερε κατι το διαφορετικό στον ηχο τους.