Anthrax

και οι metallica στο Kill Em All αλλαξανε πολύ σε σχεση με τα παλιά τους. ήταν η περιοδος μωρέ που σήκωνε πειραματισμούς :stuck_out_tongue:

Eεε, με slayer, anthrax, mefadeth, θα υπαρχει μια “οσο να ναι” κουραση…
Εγω παντως προτεινω 40 λεπτο σετ metallica και διωρο τα αλλα συφκροτηματα, καλυτερο θα ναι…

Πιστευω οτι θα παιξουν περιπου 40-45 anthrax, απο 1 ωρα slayer και megadeth, και 2-2,5 ωρες οι Βig Headliners Metallica…:slight_smile:

πσσσςςςςς…μια ωρα ΖΛΕΕΪΕΕΕΡ με τον Αζτεκο και τα φωνητικα του εν ετει 2010!!!
πολυ μπυρα!

επισης για να ειμαι και στο τοπι…το Sound of white noise ειναι απο τα πιο μεστα τους αλμπουμ!

sound of white noise με διαφορα

Στην καλυτερη περιπτωση λεμε…:stuck_out_tongue:

Και λιγη παραπανω μπυρα δεν κανει κακο.:lol:

Αρχισα το αναλυτικο λιωσιμο της δισκογραφιας τους, ενοψει Sonisphere… Τα παντα ολα λεμε… Ξερει κανεις αν εχουν βγαλει αλλο Dvd εκτος απο Alive 2 για να το ψαξω?

Anthology No Hit Wonders the Videos

Λογικά θα έχουν και Alive 1.:stuck_out_tongue:

Σωστος και σε ευχαριστω… Και ειναι Anthrology αντι για Anthology… Απ΄οτι ξερω δεν εχουν βγαλει Alive 1…

AMONG THE LIVING!!!
γιατι να μην ειχανε μεινει στο θρασ γαμωτο και το γυρισανε αλλου… αμαν

Ναι ένα dvd+cd με τίτλο Music Of Mass Destruction Live From Chicago…με John Bush στα φωνητικά:):!:

τελικα με bush θα ερθουν???

Ναι…ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ…:smiley:

ε γιατι οχι Μπελαντονα? :frowning:

στανταρ??

Εντελως στανταρ.

ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ!!!:slight_smile:

Ναι ρε μπραβο, ειναι και αυτο… Θα το ψαξω…

Τον τελευταιο καιρο ελιωσα ο,τι υπαρχει απο Anthrax και πολλα δεν τα ειχα ακουσει. Διασκευες, compilations, live, ειδα ολα τα Dvd, τα παντα ολα…

Η ψηφος μου παραμενει και θεωρω το Among The Living ο,τι καλυτερο εχουν βγαλει… Ολα τα κομματια ειναι ενα και ενα και εχω τρελα με το I Am The Law… Στη συνεχεια βαζω δευτερο το Sound Of White Noise και παρα, μα παρα πολυ κοντα το Spreading The Disease… Δισκαρες αμφοτερα με πολλες κομματαρες και το Sound ειναι μακραν το καλυτερο τους με Bush… Τι [SIZE=“3”]ΕΠΟΣ[/SIZE] το Medusa? Τι [SIZE=“3”]ΘΕΙΚΟ[/SIZE] το Only? Στη συνεχεια θα εβαζα το Persistence Of Time, μου αρεσει πολυ ολο το υφος του δισκου και μετα κονταροχτυπιουνται το State Of Euphoria με το We’ve Come For You All… Το We’ve Come For You All νομιζω μου αρεσει πιο πολυ και μαλλον θα το εβαζα μια θεση πιο πανω, αλλα υπαρχουν σκεψεις λογω του Be All, End All, που πρεπει να ειναι και απο τα πρωτα κομματια που ειχα ακουσει απο Anthrax… Απλα :bow2: σε αυτην την κομματαρα… Μετα Fistful Of Metal αρκετα καλο και τραχυ και τα Stomp 442 και Volume 8 - The Threat Is Real δεν μου αρεσουν καθολου εκτος ελαχιστων κομματιων και παρα το ‘‘λιωσιμο’’ που εκανα να τους δωσω μια 2η ευκαιρια, δεν αλλαξε η γνωμη μου.

Πειτε και εσεις γνωμες για τα υπολοιπα αλμπουμ εκτος του αγαπημενου σας…