Anthrax

Tο εχει δηλωσει και ο Hetfield αυτο…

Σωστός!!!

http://www.roadrunnerrecords.com/blabbermouth.net/news.aspx?mode=Article&newsitemID=139492

Για οποιον δεν το ειδε στα ‘‘επικαιρα’’, η μπαντα βρισκεται σε συζητησεις με τον Belladonna για reunion, με σκοπο να κατεβουν με αυτον στο Sonisphere… Δεν ξερω πως να εκλαβω αυτο το νεο, υποτιθεται οτι τα ειχαν βρει με τον Bush… Ο οποιος δηλωνει οτι δεν νιωθει ανετα να επανηχογραφησει τα φωνητικα του Dan Nelson για το νεο αλμπουμ, διοτι θα ηθελε να εχει παρει και αυτος μερος στο γραψιμο και την συνθεση των κομματιων… Μυλος δηλαδη, ποιος ξερει τι πραγματικα συμβαινει και τι προκειται να γινει… Αυτο που ξερω, ειναι οτι κανανε μεγαλη μαλακια το 2005 με το reunion με Belladonna με το οποιο δειξανε ασεβεια απεναντι στον Bush και τωρα τα λουζονται… Κριμα, ειχα ελπιδες να υπαρξει επιτελους μια σταθεροτητα και να εβγαινε νεος δισκος…

Περιοδεία με Belladona έτσι ώστε να καταλάβουν και οι 2 οτι εκεί είναι τα λεφτά και να κάνουν άλλα 3-4 άλμπουμς μέχρι να διαλυθούν εντελώς οι Anthrax!
άντε μην ξύνεστε!!!

εεεεεε…όχι?? :expressionless:

ΝΑΙ ΓΑΜΩΩΩ!! ΟΙ ΠΡΟΣΕΥΧΕΣ ΜΟΥ ΕΙΣΑΚΟΥΣΤΗΚΑΝ!!! ΜΠΕΛΑΝΤΟΝΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

οχι ρε πουστη, τζον μπους θελουμε! ελπιζω να μην ερθουν με τον αλλο 8O

εννοείται πως στηρίζουμε Bush. έχει αποδειχθεί τουλάχιστον 2 φορές πως το πράγμα δεν δουλεύει με μπελαντόνα. καλύτερα με την πορνοστάρ μπελαντόνα

μπελαντονα ρε απιστοι! αναποδα καπελο και ΜΕΝΤΟΥΣΑ

Εμενα μου αρεσουν και οι 2, ο καθενας για διαφορετικους λογους… Αλλα με τον Belladonna, δεν ειχε λειτουργησει παλαιοτερα απο ενα σημειο και μετα, ενω ο Bush εχει φερθει πολυ σωστα και επαγγελματικα σε ολη του την καριερα. Τι να πω, ο,τι ειναι καλυτερο και λειτουργει για αυτους, απλα πλεον δεν εχω εμπιστοσυνη στις αποφασεις τους…

O Bush δεν είναι κορόιδο. Τον κρεμάσανε μία φορά το 2005 και τώρα τους ψιλοκάνει και αυτός νερά (δικαιολογημένα). Καλύτερα για τους Anthrax θα ναι αν στεριώσουν με Belladona, ούτως ώστε και οι Armored Saint να συνεχίσουν να βγάζουν CD, όχι κάθε 8 χρόνια, αλλά πιο συχνά.

Εγώ το βλέπω θετικά, γιατί με τον Belladona στους Anthrax, δεν θα έχουν πρόβλημα οι Armored Saint με τα πήγεναι-έλα του Bush:):!:

Αν το σκεφτουμε και με βαση τους Armored Saint, τοτε ναι, καλυτερα να ειναι ο Belladonna στους Anthrax, αλλα εγω ρωταω, θα τραβηξει αυτο ή θα το διαλυσουν οπως μετα το reunion? Και δεν το συζηταμε οτι ο Bush καλα κανει και δεν δεχεται να επανηχογραφησει ηδη γραμμενα τραγουδια, εχει ολο το δικιο με το μερος του, μετα την συμπεριφορα των αλλων απεναντι του…

Εγώ αν και δεν ασχολούμαι πλέον θεωρώ πως είναι τραγική η στάση τους απέναντι στον Bush.Βέβαια δεν θα με χάλαγε ιδιαίτερα αν γινόταν κύρια απασχόλησή του οι Armored Saint αλλά δεν το βλέπω…Οπότε θεωρώ πως δεν πρέπει να το κάνουν.Άσε που δεν νομίζω να πάνε και μακριά με Belladonna…

οσο και αν εκτιμω τον μπελαντονα αυτη τη στιγμη ειναι καλυτερη η φωνη του μπους. λεγοντας ολα αυτα θα θελα να τους δω με μπελαντονα μπιγκ φορ :stuck_out_tongue:

αποδεικνυεται ποσο γαμωεβραιος ειναι ο Ιαν…

ΟΧΙ ΑΛΛΟ ΚΑΡΒΟΥΝΟ ΡΕ ΓΥΦΤΟΙ!
εκει που πηρε τα πανω της η μπαντα με τον Μπους…εκει που τον κρεμασαν και αυτος τους εκανε τη ΧΑΡΗ να γυρισει…ξανα στα σκατα!

Παπαροδελα, αγορι μου, καταλαβαινω τις καυλες σου.Αλλα Ο Μπελαντονα δεν ειναι φωνη που μπορει πλεον να συγκριθει σε λαϊβ με τον Μπους.
Αν ισχυσει,θα ειναι αλλο ενα “μειον” για το να μη παρω τικετι για τους 4.[-X

ευτυχως που τους εχω δει με Μπους!

καυλες ναι…αυτο εδω ειναι ΚΙΚΑΣ! και αντε γεια!

Συμφωνω με megatherion, γουσταρω και εγω τον Belladonna, αλλα ο Bush ειναι εμφανεστατα σε καλυτερη κατασταση και φυσικα σκεφτομαι και το μελλον, αφου δεν προχωρησε με Belladonna μετα το reunion, θα προχωρησει τωρα? Δεν ειναι μονο με ποιον θα ερθουν στο Sonisphere, μετραει τι θα γινει και μετα…

για μενα μετραει το σονισφερ…οσο απληστο και αν φαινεται αυτο για μια τεραστια μπαντα οπως οι Ανθραξ…αλλα θα τους δω μονο μια φορα στη ζωη μου…και αν αυτη τη φορα θα ναι ο Μπελαντονα μαζι τους με τον οποιον εχουν ηχογραφησει τα ΕΠΗ τοτε θα μαι πανευτυχης…

http://www.metalhammer.co.uk/news/joey-belladonna-rumours-gather-pace/#more-22172

το αγγλικο hammer αναφερει πως μαλλον θα εμφανιστουν με Belladona στην περιοδεια των Big 4.

προσωπικα το προτιμω γιατι με Belladona τους γνωρισα κ τους λατρεψα.