Antimob

Βγήκε το νέο υλικό.

Εξωτικός Παροξυσμός 002




Όλα αυτά εδώ—>

Και τα αφισόνια για το live στο Γερμανία:

[SIZE=“2”]χιλιοeditaρισμενο το thread μιας και τα κανανε σκατα οι mods…[/SIZE]

Το τσέκαρα. Ντάξει μέχρι να το συνηθίσω (σε σχεση παντα με τις κασετες) μου πήρε μερικές ακροάσεις. Κάποια σημεία γαμανε αλλά για να είμαι ειλικρινής κάποια άλλα τα προτιμώ στην κασέτα. Η κάσετα είναι το κάτι άλλο. Όπως και να χει περιμένω σαν λυσσασμένος να χτυπήσω τον δίσκο με το πικ απ μου. Και το outro “Απώλεια” είναι όλα τα λεφτά.

ψιλοπαραξενευτηκα με βωμο της εκδουλευσης…θρασιλα δικε μου!
Παντως ειναι αξιοσημείωτο πως μονο σε breaks και ιντρο/αουτρο είχαμε μικρο αλλαγες. ελαχιστες αλλα αμα εχεις λιωσει το κασσετιδι σου κανουν καπως.

Το δογμα παντως το ακουω ΜΟΝΟ απο κασσέτα…

ΔΟΓΜΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!

ε εντάξει πόσο να το αλλάζανε ρε. Αφου remaster θεωρείται. Ενιγουει οπως και να χει ειναι συνθεσαρες, δογμα ομως μονο κασετα!:stuck_out_tongue:

Μηπως να το παμε καπου αλλου;;;

“Rockipedia”, “Ελληνικη underground σκηνη”, καπου ξερωγω …εκτος αν παιζει λαηβ στη μεση και μας το κρατατε κρυφο για να παμε στο ξυλικι αγυμναστοι.

παιζουν τα παντα για δαυτους τουτη την περιοδο…

μινι τουρ σε γερμανια, απο γεναρη λαιβ σε ελλαδα, 2πλη κυκλοφορια…

οσο για το ξυλικι…

απώλεια=εμμονή.
μια χαρά κιέτσι αλλα προτιμώ Ολα τα κομμάτια από κασσέτα,μπορεί να ναι και θέμα συνήθειας αλλά μου φάνηκαν ένα κλικ πιο κάτω σε ορμή σε σχέση με τα αρχικά.πάντως επιτέλουσ βγάλαν λπ!!!

και 2 λόγια για την [B]κασέτα[/B]

δεν υπερβάλεισ καθόλου.ο παροξυσμός έχει γίνει ερωτικός:p

Εσύ είσαι, ρε; :stuck_out_tongue: Το διάβαζα και έλεγα ‘‘καλά τα λέει αυτός’’, χαχα.:smiley:

To βινύλιο το έχω παραγγείλη ήδη. Δεν το ακούω από το souncloud, θα περιμένω. Ο ήχος της κασέτας, πάντως, ήταν τρομερός, οπότε ελπίζω να μην έχεις ΤΙΣ αλλαγές.

αμα γινει το λαιβ τον γεναρη θα τους σαπακιασουμε κατι δημοσιογραφισκους του ροκιν

Ορμάτε:

http://www.mountza.com/

Το άκουσα κι εγώ το βινύλιο. Ο.Κ., προτιμώ την κασσέτα, μου φαίνεται ότι ακούγονται πιο καθαρά τα φωνητικά εκεί και είναι πιο ‘‘σφιχτός’’ ο ήχος. Παρ’ όλα αυτά, όταν ακούω κομμάτια όπως τα ‘‘Μετρώντας μέρες αδράνειας’’, ‘‘Δίχως έλεος’’ και ‘‘Δόγμα’’ μου φαίνεται ότι ακούω μία ήδη κλασική κυκλοφορία, τόσο ‘‘οικεία’’ μου φαίνονται πια τα κομμάτια τους.

Α, επίσης, πόσο γαμάτο το εξώφυλλο όταν διάβασα από που προέρχεται, και μου είχε φανεί περίεργο με την πρώτη ματιά.

Μιας και ακουσα και το βινυλιο νηφαλιος μπορω να πω οτι ειναι στα ιδια στανταρτς. Απλα σκοτωνει. Καθαριζει πολυ ο ηχος και ξεχωριζει ο κακοβουλος θορυβος απο την πραγματικη βρωμικη μουσικη.

Έχουμε και στιχους :stuck_out_tongue:

Άμα θετε σκαναρω αλλα δεν παιζει να τα γραψω κατω. και στην τελικη καλυτερα να μην βγουν παραεξω.

Δεν κρατήθηκα:

Ωραίος Fake

Αχ αυτοί οι στίχοι

  • 1 για το εξώφυλλο. Αρχικά με είχε ξενίσει. Όταν διάβασα τα liner notes ένιωσα.

+1 για τους στίχους. ‘‘Αγανάκτηση και υποταγή’’. Πολιτική κριτική στο φαινόμενο των πλατειών μέσα σε 10 γραμμές.

BUMP

Πότε θα τους δούμε live γαμώ :frowning:

τους ειδαμε!

οποιος δεν βαργιεται ας ανεβασει τους στιχους.

Εγώ όχι…ΚΑΙ ΔΕΝ ΚΡΑΤΙΈΜΑΙ ΛΕΜΕ