Apocalyptica

TEΡΜΑ. Ο ΛΑΟΣ ΜΙΛΗΣΕ. ΘΕΛΟΥΜΕ APOCALYPTICA ΡΕΕΕΕ!!!

Να κάνουμε online petition!:stuck_out_tongue: και να υπογράψουν όλα τα μέλη του φόρουμ. (σας νοιάζει δε σας νοιάζει…κάντε ένα ψυχικο!!:stuck_out_tongue: ) (όχι ότι γίνεται τίποτα μ’αυτά…αν δεν ενδιαφερθεί κάποιος απο’δω να τους ξαναφέρει, απο μόνοι τους δεν ερχονται…) μπουουουου!!!:cry: :cry: (2 cry…ένα για τον Eicca και ένα για τον Perttu…)

εσενα εγω πολυ σε συμπαθω τελικα :smiley: θεοι και οι 2… πωπω ειδικα στο dvd που εξηγουν για τον worls collide… κοιτουσα και κου τρεχαν τα σαλι στα πατωματα (οχι σοβαρα τωρα απο το να χαζευω μου επεσε το παγωτο στο πατωμα και μετα εκανα φασινα :lol: ρεζιλικια… ) ρε συ και τοτε που ειχαν ερθει καλο κσομο ειχαν… ε και τωρα που καναν και ντουετο με την scabbia να δεις τι θα γινει… αν βγω με χειροβομβιδες στην ταρατσα και απειλησω πως θα πηδηξω λετε να γινει τιποτα??? :lol: :roll:

Καλά τα λέτε!
Φέρτε τον perttu γαμώτο! :oops:

Να’σαι καλά:) Συμπαθα με να σε συμπαθω κι εγώ:p :slight_smile: Αφου δημιουργησες το θρεντ είσαι μέσα στη καρδιά μου!:stuck_out_tongue: Ωραία η συνεντευξη, όντως! ΠΟΛΥ ωραια για την ακρίβεια…χεχεχε

Kαλά τα λέμε, ποιος μας ακουει είναι το θέμα:P Οι ανθρωποι ειναι ΜΟΥΣΙΚΑΡΕΣ.

Φέρτε τον perttu γαμώτο!

O λαός ξαναμιλησε. We demand Apo. We demand Perttu!We demand Eicca! Nα το πω και στη γλώσσα τους “Vaadimme Apocalyptica”

Εεε, μα πια!!!
Για τον Eicca και τον Perttu ρε γαμωτο!

Για να ομορφυνουμε περισσοτερο το τοπικ->




Χαιρε μεγαλη Φινλανδια!:smiley:

Βγάλτε τις αδερφές ρε.

με metallica εννοειται

ιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι βραδιατικα τι ειδα ο ανθρωπος… χωρις μπλουζα κιολας! πετα τα ολαααααααααααααα ολε ολε ολε ολε ολε!!! (ναι αδερφες λετε οποιους μας κανουν κουκου ολοι αδερφες ειναι κι εσεις ειστε οι αντρουκλες. για κουνειστε λιγακι την κεφαλα κανει γκλιν γκλον? :lol: )

Ωραία η ξανθούλα αλλά άβυζη ρε γαμώτο…

ε ναι αβυζος αφου ειναι ξανθουλης

Σταματηστε να μιλατε ετσι για τον Eicca:x :stuck_out_tongue:

εεεεεεεεεεεεεεεετσι!!! να ηταν η ζηλεια ψωρα ρε… τστστστστστστστστσ κανενα επιπεδο πια :stuck_out_tongue:

Eγώ πάντως προτιμώ Perttu!!:smiley:
Mην κοροιδεύεις ρε Φίλιππε!

Δεν κοροϊδεύω Νεφελόνι, πραγματικά μπερδεύτηκα… :roll: :roll:

Συμφωνα με ερευνες η αγαπημένη λέξη του ανδρικου πληθυσμου στην Ελλαδα -μετά το μ@λ@κ@ς- είναι η λέξη “αδερφη”. Τη χρησιμοποιουν κυρίως όταν βλέπουν κάποιον πολύ ωραιότερο τους αντρα ή κάποιον που έχει σουξέ στις γυναικες. Η νόσος λέγεται “ζηλοφθόνιους κρίση” και απ’ αυτη πάσχει σχεδον το 99% των Ελλήνων ανδρών. Δεν έχει βρεθει θεραπεία ακόμη.Παρακαλούμε δείξτε κατανόηση στους πασχοντες.:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

εεεεπ…Ξανθος…ευτυχως που δεν έχει τη “θεα μπροστά” που θες…ε, δε θα μας φας τον Eicca ρε Νihilist!:stuck_out_tongue: (καταλαβαινεις…είναι σκληρός ο ανταγωνισμος!)

Be careful oλοι σας ε, έχω πάρει τον Eicca και τον Perttu υπό την προστασία μου.8) :stuck_out_tongue:

Γιατί να ζηλέψεις κάποιον που αντικειμενικά μοιάζει με γυναίκα?
Ο μόνος λόγος που μπορώ να σκεφτώ είναι, ότι τον ζηλεύει κάποιος που είναι αδερφή και θα θελε να μοιάζει και ο ίδιος με γυναίκα.

εμένα δε μου μοιάζει με γυναίκα:roll:
μπουουου…μη μου τη λέτε για τον Eicca (oυτε για τον Perttu ε…) στεναχωριέμαι:cry: :cry:

:stuck_out_tongue:

Έχουν άλλο κομμάτι τόσο καλό όσο το “Path”?

χαχαχαχα υπεροχα τα λες ρε συ!!! ετσι! :smiley: ας ερθουν στο ελλαντα και θα σας πω εγω οσους μπρατσαραδες και να βαλουν τριγυρω εμεις θα τους τακτοποιησουμε. απαγωγη ρε (που εφτασα :lol: :roll: ) και ναι εχουν πολλα ωραια κομματια περα απο το path (το οποιο ειναι εξισου θεικο :smiley: )

Έλα μωρέ,μη σε παίρνει από κάτω!
είμαστε λίγες και εκλεκτές αυτές που εκτιμάμε την αξία τους!!:smiley:

Ναι αμέ!!Πολλά!!

Δε με νοιάζει αν μοιάζουν σαν γυναίκες ή όχι, μου αρκεί που γράφουν τέτοια μουσική!!!
Πραγματικά ιδιαίτερη περίπτωση μπάντας!!:respect: