Arsenal

…τέτοια να διαβάζω και να ονοιρεύομαι:):!:

:lol:

Μόνο εμείς.

Πέρα από τα συνηθισμένα αμυντικά προβλήματα, λείπει πολύ σήμερα ο σέντερ φορ. Α ρε Ζιρού με τα νταηλίκια σου.

Καλή χρονιά παίδες :lol:

Καλή χρονιά και σε σένα που θα δεις τον Φράνκι να το σηκώνει με τη φανέλα της Σίτι :!:

Ε, αν δεν το σηκώσω εγώ (να δούμε και πώς ακριβώς θα γίνει αυτό), ας το σηκώσει ο Φράνκι :smiley:

Ποδαρικό λοιπόν με μία άθλια εμφάνιση…

Ο Ποντόλσκι δεν ήταν καν στην αποστολή και ο Κάμπελ ούτε ως τρίτη αλλαγή δεν χρησιμοποιήθηκε (μπήκε ο Ακπόμ), οπότε λογικά αποχαιρετάνε αμφότεροι.

Τραυματίας. Δεν πήγε και στην προπόνηση νομίζω.

Απαράδεκτοι κατά τ’άλλα.

Ισχύει. Έπρεπε να πάει το μυαλό μου πρώτα στο πιο πιθανό ενδεχόμενο.

χρόνια πολλά σε όλους

πως κατάντησες… :frowning:

Να δούμε πότε θα ξεκουραστούν Μερτεζάκερ και Αλέξις…

edit: btw, ο Ποντόλσκι πήγε τελικά δανεικός στην Ίντερ μέχρι το καλοκαίρι χωρίς όμως οψιόν αγοράς.

Ματς-προπόνηση. Ας σοβαρευτούν να ρίξουν 1-2 ακόμα όμως για να έχουμε το κεφάλι μας ήσυχο, μιλάμε πάντα για την Άρσεναλ. Ελπίζω να ξυπνήσει λίγο ο Μερτεζάκερ με το γκολ.

Α και ο Γουώλκοτ μου φαίνεται αν όχι πεσμένος, τότε ανέτοιμος ακόμα.

Σας είπα έμμεσα τους σκόρερ σήμερα και με την σωστή σειρά μάλιστα. :lol:

https://www.youtube.com/watch?v=TxgXbQ1mEDI

είχα ξεχάσει την ύπαρξη του Diaby

φανταζεται κανενας να μην κανουμε μεταγραφη ουτε για δειγμα κ να τραβηξουμε ετσι μεχρι καλοκαιρι?

α κάτσε! δηλαδή υπάρχει πιθανότητα μεταγραφών??!! :stuck_out_tongue:

ναι ρε! θα πουλησουμε! κιαυτό μεταγραφή ειναι

Είναι πολύ πιθανό να έχουμε μαζεμένες επιστροφές από τα μέσα του μήνα και μετά (δηλαδή Οζίλ, Αρτέτα, Ράμσει) και ο Αρσέν δυστυχώς να επαναπαυθεί. Ήδη ο Οζίλ και ο Ράμσει επέστρεψαν στις προπονήσεις.

Η ομάδα χρειάζεται έναν βαρβάτο χαφ πρώτης γραμμής για να παίζει δίπλα στον Ράμσει. Αν είναι να πάρει κάποιον επιπέδου Κοκλέν ή Φλαμινί, καλύτερα ας μείνουμε έτσι.

Το πιο πιθανό είναι να έρθει ένας στόπερ τύπου Σκιλασί να παίζει στο κύπελλο. :lol: