Arsenal

Μόνο καρδούλες έχει ; δεν έχει γελακι ;

1 Like
1 Like

http://www.arsenal.com/assets/_files/scaled/696x392/jun_17/gun__1496742921_kol.jpg

απο το πουθενα πρωτη μεταγραφη. Kolasinac ελευθερος απο Σαλκε.

24χρονων αριστερο μπακ πολυ υποσχομενο απο fifa/pro/manager. Δεν τον εχω δει ποτε live.

Δεν ξερω τι θα γινει με αυτους που εχουμε. Monreal επιασε περυσι το peak του. Φετος ηταν παλι σταθερος και νομιζω μπορει να βγαλει κι αλλη σεζον στο ιδιο επιπεδο. Gibbs μου αρεσει για δευτερος.

treble

1 Like

ΠΑΙΚΤΑΡΑ ΖΙΡΟΥ
στο 83
στο 84

για 84 λεπτα ενα απο τα πιο βαρετα παιχνιδια που εχω δει και μετα γινεται αυτο
(εναλλακτικό λινκ)

και για να το κανουμε καλυτερο σαν σημερα πριν τεσσερα χρονια ειχε γινει αυτο

1 Like

https://streamable.com/f9mtw

1 Like

Θεουλης

Αντίο στον αγαπημένο μου παίκτη των τελευταίων χρόνων. Όπως οι περισσότεροι haters του Lebron δεν είναι στην πραγματικότητα haters του παίκτη αλλά των media που τολμάνε και τον συγκρίνουν με τον αγαπημένο τους Jordan ή οι haters του Bieber είναι haters των φαν του έτσι και εγώ αγάπησα τον Giroud επειδή όλοι οι υπόλοιποι τον έκραζαν. Τον έκραζαν επειδή ήρθε να αναπληρώσει τον Van Persie, τον έκραζαν επειδή δεν ήταν αρκετά γρήγορος (όπως και με Mertesacker) νομίζοντας ότι το ποδόσφαιρο είναι fifa, τον έκραζαν επειδή είχαν αποτύχει ήδη Chamakh και Bendtner, τον έκραζαν επειδή είχαν δει μόνο το ματς με την Monaco και νομίζουν ότι κακός επιθετικός είναι αυτός που χάνει ευκαιρίες. Εγώ έβλεπα έναν παίκτη που βρίσκεται πάντα μέσα στις φάσεις, έναν παίκτη που δεν μπορείς να βρεις όμοιο του όσον αφορά το link up play και πάνω από όλα έναν παίκτη που δείχνει γήινος. Έχουμε συνηθίσει στον εξωγήινο Messi, στην μηχανή Ronaldo και μας φαίνεται λίγος ο Neymar. Ο Giroud δεν θα μας φαινόταν μέτριος; Κι όμως αυτός ο μέτριος στα τελευταία τρία του χρόνια ξεπέρασε και τους κορυφαίους.

Τα αγαπημένα μου γκολ του. Είναι πολλά

vs Crystal Palace

vs Ερυθρό Αστέρα

vs Liverpool

vs Liverpool

vs Man U

vs Man City

vs Bayern

vs Crystal Palace

vs Sunderland

vs West Ham

vs West Ham

vs Middlesbrough

vs Reading

vs Leicester

vs Newcastle

vs Ολυμπιακός

vs Σουηδία

vs Νορβηγία

vs Αυστραλία

vs Καμερούν

vs Gyor

και αν κάτι ξέχασα βρίσκεται εδώ

4 Likes

παλτό

Γαυρος;

1 Like

σε μενα απευθυνεσαι; να διαβαζεις προσεκτικοτερα τα διαφορα τοπικ για να μην εχεις αποριες.

Τρελλο ownage :cry:

2 Likes

στο πάνω ποστ είχα λάθος λινκ στο γκολ με Σουηδία

Αντίο και στον Walcott μετά από 12 χρόνια στην ομάδα. Αυτό το άρθρο του Michael Cox τα λέει πολύ καλά για το πώς χωρίζεται η καριέρα του σε τρεις περιόδους. 4 χρόνια σαν στάσιμο ταλέντο, 4 χρονιά σε υψηλά επίπεδα είτε ως δεξί εξτρέμ να σερβίρει τον Van Persie είτε στην κορυφή σαν σέντερ φορ (goal ή assist/117 λεπτά) και τα τελευταία 4 να βρίσκεται στην σκιά καλύτερων παικτών αλλά να συνεχίζει να βοηθάει με γκολ στα εύκολα ματς.

Αγαπημένα γκολ

vs Newcastle
vs Chelsea
vs Man City
vs Shakhtar
vs West Brom
assist vs Liverpool

1 Like

σοφτ παικτάκος, τιτίκα που θα έλεγε και ο Αλέφαντος

ζούσα για τα ποστ του JTN με καρδούλες στον Giroud!

μεγάλη αδυναμία και για μένα

Αντίο και στους Alexis, Coquelin, Debuchy. Όταν είχε έρθει ο Alexis έλεγα πως καλύτερα θα ήταν να είχαμε δώσει τα λεφτά για τον Di Maria αλλά η καριέρα και των δύο μετέπειτα με έκανε γρήγορα να αναθεωρήσω. Δεν μπορώ να τον κατηγορήσω που ήθελε να φύγει. Προτίμησε το μεγάλο συμβόλαιο στην United από το να πάει στην City αλλά τον βλέπω να ξενερώνει και εκεί με τον Mourinho.

Αγαπημένα γκολ
vs Ludogorets
vs Chelsea
vs West Ham
vs Aston Vila
vs Liverpool
vs Koln
vs Man U
vs Leicester
Barcelona vs Real

Ο Coquelin είχε τα θεματάκια του αλλά σαν κόφτης είναι πολύ καλός. Ένα σύστημα που θα τον περιόριζε στα αμυντικά του καθήκοντα θα βοηθούσε πολύ την ομάδα. Έφυγε και μείναμε με Xhaka :-1: και Elneny.

Ο Debuchy δεν μπόρεσε να προσφέρει τίποτα με 30 συμμετοχές σε 4 χρόνια. Ο δεύτερος μεγάλος τραυματισμός του προήλθε από αυτό.

Επίσης καλωσορίζουμε στην ομάδα τους Mavropanos, Mkhitaryan και Aubameyang ελπίζοντας να δούμε τουλάχιστον ωραία μπάλα.

1 Like
1 Like
2 Likes

Τέλος εποχής. Στενοχωρήθηκα λίγο.

1 Like