Ash vs Evil DeAd

βρισκετaι εκει εξω κaι γaμaει μaνες.-

σκηνοθεσιa πaλι ρaιμι
πρωτο επεισοδιο γaμησε

https://www.youtube.com/watch?v=unnLg1TPCYM

groovy

Το είδα κι εγώ, όντως ΓΑΜΑΕΙ!:thumbup: Κι ότι είχα απογοητευτεί από το Limitless (τη σειρά).

ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΚΑΥΛΕΣ

I jizzed in my pants…

μιλαμε για ΤΕΡΑΣΤΙΑ επιστροφη, ανελπιστα γαματο.

και ηδη ανανεωθηκε για 2ο κυκλο, αυτα ειναι.

απο τους καλύτερους πιλότους σε σειρά…και ever μη πώ!

αν συνεχίσει έτσι, θα τα γαμήσει όλα
αν συνεχίσει στο μισό όπως ξεκίνησε, και πάλι θα τα γαμήσει όλα

bruce cambell <3

οκ, inb4 μπινελικι

αλλα πρεπει ναχω δει τις ταινιες; θα τις δω καποτε, αλλα για τη σειρα πρεπει;

αγαπω καμπελ, γαμημενε αυτολυκε, εισαι η παιδικη μου ηλικια.

Τα Dead by Dawn και Army of Darkness πρέπει.:slight_smile:

Groovy!!

Όντως πολύ καλό το ξεκίνημα. Πάντως δεν θέλω πολλά επεισόδια. 10 η κάθε σεζόν θα είναι καλά, μην το πάνε καμιά 20αρια και κουράσει φοβάμαι μόνο.

Ε νομίζω μια επανάληψη στα προηγούμενα χρειάζεται πάντως. Εγώ μόνο το army έχω καιρό να δω, τα άλλα μπαίνουν συχνά πυκνά έτσι και αλλιώς.

κάνει ένα μικρό flashback-δέσιμο, αλλά προφανώς για να νιώσεις τι σημαίνει ASH και το όλο σκηνικό ε πρέπει να τα έχεις δει κατ εμε, αλλιώς όλο το κονσεπτ ίσως σου φανεί πολύ ξεκάρφωτο, out of nowhere να πλακώνεται με διαόλια και ζόμπια…

δλδ αν δεις τον τυπο να φοραει ενα χερι-πριονι θα πεις οκ, καλη φαση, κουλ , αν εχεις δει τα evil dead 2-3 θα πεις ΝΑΙΓΑΜΩΤΗΜΠΑΝΑΓΙΑΞΨΚΞΣΛΚΨΞΣ3243532%$#@#$@$#@$#

Το αφήνω έτσι να υπάρχει γιατί γράφεται ιστορία. <3

Μια επανάληψη τις τρεις ταινίες και μετά αυτό.
Από το τρέιλερ φαίνεται απίστευτο.
Και ανανεώθηκε για 2η ήδη.

ειναι παντα απαραιτητο να εχει κανεις επαφη με το αρχικο υλικο σε τοσο κλασσικα πραγματα.

πως αλλιως θα τρελαθεις και θα νιωσεις οταν ακουσεις παλι τον ash να λεει ‘‘groovy’’.

και τον δεις καλυτερο και απολαυστικοτερο απο ποτε εν δρασει.

ποσο απιστευτη επιστροφη ρε πουστη το σκεφτομαι συνεχεια απο χτες αληθεια.

10 επεισοδια θα ειναι ο κυκλος, προβλεπονται μεγαλεια.

Είδα το 2ο σήμερα και με έκανε να αναρωτιέμαι πόσο περισσότερο θεός μπορεί να γίνει ο Bruce Campbell. Φαντάζομαι θα μάθουμε την απάντηση στα επόμενα επεισόδια.

Επίσης η διάρκεια τελικά θα είναι γύρω στα 25 λεπτά σε κάθε επεισόδιο.

γαμησε και το 2ο.

η μικρη διαρκεια σε κανει να θελεις και αλλο αμεσα, καλη τεχνικη απο μερια της παραγωγης γιατι το καθιστα ακρως εθιστικο.

ο ash ειναι καλυτερος και πιο θεος απο ποτε νομιζω.

μλκες, τι 2ο σερι σουπερ ντουπερ γκρουβυ επεισοδιο ηταν αυτο;;

Αsh indeed, ειναι κατι σαν Θεός πλέον

let the boomstick do the talking

ανυπομονώ να δώ που θα πάει αυτή η σειρά, ακόμα και αν μαλακιστεί, μπορεί να καταλήξει ακόμα πιο γαμάτη, δλδ :smiley: :smiley: :smiley:

Γενικά δεν βλέπω σειρές αλλά αυτό είναι μια κατηγορία μόνο του! Τα σπάει! Ανυπομονώ για το τρίτο…

Καλέσαν δαίμονα στο τρίτο!:metal: