At The Gates

Μόλις έγινε το preorder.

Καλη ειναι, σε αντιθεση με κατι αλλα. Και γινετε και καλυτερη…εγινε :lol:

Μόλις γύρισα από τοπικό κινηματογράφο εδώ στη Στοκχόλμη οπού προβλήθηκε σαν φορός τιμής το ντοκιμαντέρ με την ιστορία των At The Gates (το πρώτο dvd από την επερχόμενη κυκλοφορία), πολύ ενδιαφέρον το φιλμάκι, ήταν κ ο Anders παρών. Παρουσιάζεται η γέννηση αυτής της πολύ μεγάλης μπάντας που δημιούργησε τον ήχο του Γκαίτεμποργκ. Κ φυσικά τα εισιτήρια τα οποία πήραμε την προηγούμενη εβδομάδα τζάμπα.

Slaughter Of The Soul!!!

GO!!!

http://wintrygrey.blogspot.com/

Πάει κανας χρόνος, τυχαία θυμήθηκα ότι το χα γράψει :b

http://twitter.com/#!/AdrianErlandson/status/11751895018242048

φερτε τους εδω pleaseeeeeeee :smiley:

γελαει ο κοσμος

άρχισαν οι μαλακίες πάλι…

inb4 tour που θα παίζουν όλο το “slaughter of the soul”

Εγώ θα πάω :!:

^^
αυτο χωρις να εχω παει στη συναυλια τους το 2008(?).δν θυμαμαι ποτε εγινε
.εσας που σας ειπε οτι ειναι το τελευταιο ever show,σας επιασε κοροιδα…:stuck_out_tongue:

Ξεφτιλα ! Μονο αυτο !

Σκατά…και τους θεωρούσα μάγκες που έκαναν αυτήν την “τελευταία” περιοδεία (και για το λόγο που την έκαναν) ξεφτιλίστηκαν και αυτοί…[SPOILER]αλλα θα πάμε:p[/SPOILER]

τι μαλακιες ειναι αυτες???

ρε σταματηστε να χαλιεστε για βλακειες,οι ανθρωποι βγαζουν μουσικαρες και αν ερθουν εγω θα τους τιμησω:D

Εβγαζαν μουσικαρες πολλα χρονια πριν και οταν ηρθαν Αθηνα
ειπανε welcome to the last At The Gates show ever.
Ασε που ως οπαδοι ξερουμε οτι μερικοι δεν ψηνοντουσαν για το
reunion αυτο ετσι και αλλιως.Αλλα τα εχει πει ο μεγαλος τραγουδιστης…

Ο Τόμας είναι δάσκαλος σε σχολείο, ό,τι γίνει εντός του καλοκαιριού.
Ώστε είπαν τέτοιο πράμα τότε στο Γκαγκάριν, ε; Μεγάλη μπουκιά φάτε, σουηδόπουλα.
Τεχνικώς πάντως είναι καλυμμένοι , από τη στιγμή που θα πραγματοποιηθούν επιλεκτικώς κάποιες εμφανίσεις, η περιοδεία εκείνη παραμένει η τελευταία τους.\:D/

Από την μια είναι λιγάκι ξεφτίλα το θέμα από την άλλη την τελευταία φορά τους έχασα και ήταν από τις συναυλίες που σκυλομετάνιωσα που δεν πήγα. Αν έρθουν και αυτή τη φορά δύσκολα θα το χάσω.

δεν είχα πάει στην συναυλία τους το 2008 οπότε δεν με χαλάει να τους δω. είναι λίγο ξεφτίλα βέβαια αλλά ντάξει

Κλεισαν ηδη Tuska Festival(Ιουλη).Πφφφ…τοσο γρηγορα πια?