Ave!

Ειμαι σχεδον ενα ετος στο rocking, και ενημερωνομαι για τα μουσικα δρωμενα… αλλα μιας και μου αρεσει να περιαυτολογω… ας γραψω και εγω εδω στο forum

Λοιποοοον
Μενω στην αθηνα (δυστυχως),
ειμαι βοηθος μικροβιολογου (επιστημων οχι κουραφεξαλα)
Ακουω black και doom Metal… και rock why not?
αγαπημενο μου group οι My dying bride,
ειμαι βαζελος (και δεν το κρυβω)

Καλως σας βρηκα …

Καλως ηρθες κουραφ-εξαλλο! καλα posts και καλο καψιμο! Απο δω και περα η ευθυνη δικη σου για οτι σου συμβει! [-X

Γκόμενα σου? Ή φίλη σου?

:lol: none of the above, believe me!

Black και doom; Δηλαδή δεν είναι το όνομά σου απ’ τους προγκάδες; Κράιμα. :frowning:

Όπως και να 'χει καλώς επαρουσιάσθης! Ξέρω γω, τι έυχονται τώρα, κάνε κάνα ποστ. :smiley:

Κοιτα … το metal ειναι metal (πςςςςςςς… τι ειπα τωρα, σοφη κουβεντα :stuck_out_tongue: #-o)

ακουω απ ολα τα ειδη …απλα εδωσα το στιγμα μου

Οχι αγαπητε! το ονομα μου δεν βγαινει απ τον araya ουτε απ τη mariah :lol:

Γεια σου κι εσένα και καλά πόστ. Μ’έπιασε τάση καλωσορίσματος νέων μελών τρεισήμισι η ώρα. Τί κάνει ο άνθρωπος ξημερώματα μετά από 2 ουισκάκια και μια υπεργαμάτη ταινία… :-k

καλως ηρθες και απο μενα
βλεπω ανεφερες black[SPOILER]burzum ακους?8)[/SPOILER]

ευχαριστω Jim , που μετα απο μια υπεργαματη ταινια, ειχες την ευγενη καλοσυνη να με καλοσωρισεις… …αν και με τρωει μια περιεργεια σε ποια ταινια αναφερεσαι…

razor, βρισκω ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ πολυ καλη την μουσικη τους… αλλα με ενοχλουν κομματακι τα φωνητικα τους

τιιιι ειιιπεεςς!:stuck_out_tongue:

The good the bad and the ugly - extended version (+ κομμένες σκηνές)

31 χρονών άνθρωπος και δεν είχα αξιωθει… Τί να πεις… Κι εσύ 32 είσαι βέβαια :stuck_out_tongue:

razor προσπαθησα να το θεσω ευγενικα… μου ενοχλουν λιγο το ακουστικο νευρο

Η υπογραφή σου σημαίνει ότι παίζεις σκάκι;

ουτε και εγω την εχω δει…αλλα αν ειναι υπεργαματη, θα την δω πριν φτασω τα 33 :stuck_out_tongue:

Πριν την 21 Αυγούστου δλδ… Οκκκκ!

Υπ’όψιν πρόκειται για 3 ταινίες - είναι τριλογία (μαζί με fistful Of Dollars και For A few Dollars more). Και όλα πρέπει πριν τα 33 :stuck_out_tongue:

η υπογραφη μου ειναι το “μοτο” μου… με μια λεξη ΔΙΚΑΙΟΣΥΝΗ