Bad Religion

είδα αυτό το antimob εξώφυλλο και είπα να τσεκάρω.εντάξει το true north δε παίζεται,έφτιαξε τη μέρα μου.αν είναι έτσι και τα προηγούμενα τους θα γουστάρω.θα ψηφίσω όταν τους ακούσω καλύτερα!

Πάμε ακόμα ένα καινούριο!

Μικρό, γρήγορο, in-ya-face bitches!

Γενικά απ’ ότι έχω διαβάσει, όλος ο δίσκος θα έιναι πάνω κάτω έτσι. Περιμένουμε εναγωνίως

Τα σπάει το απο πάνω

κι άλλο

Εκει εξω!

τι τουρ ειναι αυτο γαμωτονπαναγη.

BR
AgainstMe!
PolarBearClub.

παρακολουθώ ([I]κι εννοείται θα τσιμπήσω αν καραγουστάρω[/I]…) :slight_smile:

έχω πάθει τη πλάκα μου,δε μπορώ να διαβάσω και τέτοια λέμε.όλα είναι τραγουδάρες.αλλά εχει και 5-6 που είναι υπερτράγουδα.αυτό πχ http://youtu.be/Bo_JdSGnZm0

και το dept of false hope.

Όσο γράφουν κομματάρες σαν τα Vanity, Τhe Island(Wheeeeeen???), Dept. Of False Hope, Robin Hood In Reverse και και και… θα παραμένουν η καλύτερη punk rock μπάντα εκεί έξω! Και ακόμα είμαι στη δεύτερη ακρόαση. Άξιοι!

Όταν μία μπάντα με 30βάλε χρόνια ιστορίας παίζει ακόμη σαν έφηβη τότε καταλαβαίνεις ότι αυτή η μπάντα είναι κάτι το ξεχωριστό σε αυτόν τον πλανήτη

Τι να πω, εκπληκτικό come back. Φοβεροί ρυθμοί, κολλητικά σημεία, ενέργεια, χορός, air-drumming, air-guitar. Σαγονορίχτης απλά. Αντε και να τους πετύχω και εδω στα ξένα αργα ή γρήγορα.

btw, σε ποιον άλλον ήρθε να τραγουδήσει

¨so come on let’s go space truckin…¨

σε συγκεκριμένο τραγούδι του άλμπουμ;;

:stuck_out_tongue:

ΕΙΝΑΙ ΤΕΡΑΣΤΙΟΤΑΤΟΣ ΔΙΣΚΟΣ ΓΑΜΩ ΤΑ ΘΕΙΑ.

ετοιμαζεται κριτικη αποθεωσης

Ανυπομονώ να διαβάσω την κριτική. Και εγώ αποθεώνω πάντως. Δεν περίμενα τέτοιο δίσκο. Δεν θές να τελειώσει πραγματικά. Αγαπημένο μου μέχρι στιγμής το ‘fuck you’ και το ομότιτλο. Αλλά δίσκολα ξεχωρίζεις τραγούδιι 8)

Ναι αυτό θέλω να το διαβάσω! Όσο τον ακούω τόσο περισσότερο κολλάω, παίζει παντου, στο σπίτι, στο αμάξι, στη δουλειά…ο καλύτερος δίσκος του 2013 βγήκε νωρίς!

ντάξει τι βγάλανε ρε;;;;

Ακόμη ένας λόγος μέσα στους πάρα πολλούς για να τους αγαπήσει κανείς το true north. Απλά το ξέρω ότι αυτοι οι “άνθρωποι” δε θα με απογοητεύσουν ποτέ. Ποτέ.

ετοιμάζεται φωτό ποζεριάς με το βινύλιο αγκαλιά και τις ρώγες έξω

Με πρωτη ακροαση, ναι, μιλαμε για κλασσικο και αγαπημενο Bad Religion. Αποθεωτικα σχολια συντομα, θαρρω.

Θα ξεφυγω απο τα λεγομενα του τελευταιου δισκου…
Θυμαμαι ημουν σχετικα μικρος και ηταν της μοδας οι Οffspring και επειδη παντα μου αρεσε να βρισκω απο ποιες μπαντες εχουν επιρρεαστει οι νεοτερες που μου αρεσουν , ρωτησα ενα φιλο για τις επιρροες των Offsping…

Και μου λεει ακου BAd Religion και θα καταλαβεις …

Το λοιπον το Stranger Than Fiction (και σε special edition παρακαλω ! )ηταν το πρωτο CD που αγορασα ποτε (μεχρι τοτε επαιρνα μονο βινυλια) …

Μπανταρα απο τις λιγες .

Άκου και τον καινούριο(αν δεν το έχεις κάνει ήδη) είναι εκπληκτικό!